Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2019.07.08
Valstybės dienos šventė Dūkšte

Liepos 6-oji - Lietuvos gimtadienis, tad ir švęsti jį norisi visai kaip Vasario 16-ąją ar Kovo 11-ąją. Valstybės dieną dūkštiečius ir miesto svečius 19 valandą pakvietėme į Šventas mišias aukojamas Šv. Stanislovo Kostkos bažnyčioje tam, kad dalyvaudami su vaikais tik dar labiau sustiprintume šventinę nuotaiką.  


 

Klebonas Vytautas Pūkas priminė visiems, kad kelis kartus Lietuva galėjo tapti karalyste, o 1430 m. Lietuvos didysis kunigaikštis Vytautas turėjo būti karūnuotas, tačiau sulaukti visą gyvenimą taip sunkiai siektos savosios karūnos jam sutrukdė mirtis. Taigi Mindaugas išliko vieninteliu Lietuvos karaliumi.

 

Po Šventų mišių eisena su trispalve priešakyje pajudėjo Dūkšto kultūros centro link. Čia  visiems susirinkusiems  skambėjo  dainų ansamblio koncertas, veikė kiemo žaidimų aikštelė ir nemokamas batutas vaikams. Šventės tikslas "Patraukliai ir išradingai švęsti kartu su vaikais" - pasiektas! Dalyvavo labai daug vaikų, kurie į šventę atėjo su savo šeimos nariais, draugais, kaimynais. Valstybės dieną vieningai švęsdami įrodome patys sau, jog didelė garbė būti   Lietuvos Valstybės dalimi.

Šiemet pradėta rašyti  Dūkšto Tautiškos giesmės giedotojų knyga, kuri įeis į istoriją ateities kartoms. Nuo šiol, kiekvienais metais, atėję giedoti Tautiškos giesmės dalyviai  galės pasirašyti knygoje, kuri simbolizuos dūkštiečių vienybę.

Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyvavusiems  šioje  gražioje šventėje, subūriančioje ne tik mūsų šalies piliečius, bet ir lietuvius išsibarsčiusius po visą pasaulį.

 

  

Andriaus Chadarovičiaus, Svetlanos Katuninos  ir Lauryno Rudoko nuotraukos

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata


Savaitės klausimas
Pasiūlykite savo klausimą

  


 


  
 


 


  


 

 
 

 
 

 
 
© Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.