Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2018.06.01
Vasaros poilsio sezonui prie Šiekščio (Žaliojo) ežero pasiruošta

Kiekvieną pavasarį Budrių bendruomenės nariai ir jų kaimynai susirenka į talką, tradiciškai sutvarko paplūdimį prie Šiekščio (Žaliojo) ežero, aplinką ant Budrių kalno.  Balandžio 21 d. budriečiai tvarkė, švarino Šiekščio (Žaliojo) ežero pakrantes, valė, gražino maudyklės vietą, taip pat pastatė lieptelį per griovį nuo Saulėtekio gatvės Budrių kalno link.


 

Šie metai Budrių bendruomenei ypač dosnūs dovanų: džiaugiamės, kad Ignalinos rajono savivaldybės administracija atsižvelgė į Budrių bendruomenės prašymą, finansavo ir gegužės 1 d.  prie Žaliojo ežero pastatė pontoninį lieptą, o bendruomenės narys Jonas Grunda padovanojo savo sukurtą angelo skulptūrėlę, kuri papuošė sūpuokles ant Budrių kalno.

Šia proga gegužės 29 d. Ignalinos Budrių bendruomenės nariai rinkosi į antrą pavasarinę talką. Talkos dalyviai nušienavo nendres prie pontoninio tilto, išvalė maudyklės dugną, sutvarkė laiptus, nudažė ant Budrių kalno įrengtas sūpuokles, ant jų pastatė skulptūrėlę.  

Džiugu, kad nuo šiol gyventojai ir svečiai turi dar vieną  sutvarkytą poilsio vietą. Dar anksčiau čia seniūno Valentino Rumbučio ir bendruomenės narių dėka buvo pastatyta persirengimo kabina, įrengta smėliadėžė vaikams, už bendruomenių projektams skirtas lėšas pastatyta sporto sienelė.

Kviečiame visus ignaliniečius, kaimynus, svečius naudotis lieptu, maudyklės vieta, pasisupti angelo sūpynėse ir tausoti  Ignalinos rajono savivaldybės ir Budrių bendruomenės bendromis pastangomis sukurtą turtą.

Ignalinos Budrių bendruomenė

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata


Savaitės klausimas
Pasiūlykite savo klausimą

  


 


  
 


 


  


 

 
 

 
 

 
 
© Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.