Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
Verslas

Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina, tel. (8 386) 3 27 00, 
el. paštas investicijos@ignalina.lt 

Investicijų, planavimo ir turto valdymo skyriaus vedėjas
Vidmantas Čepulėnas


 

 

 

2016 metais Ignalinos rajono savivaldybės smulkaus ir vidutinio verslo plėtros programai buvo skirta 15 tūkst. Eur. Išnagrinėjus 6 prašymus suteikti finansinę paramą, suteikta 9,4 tūkst. Eur  finansinė parama 5 verslo subjektams: 2 uždarosioms akcinėms bendrovėms, 1 individualiai įmonei, 1 mažajai bendrijai ir 1 fiziniam asmeniui, vykdančiam individualią veiklą. Finansinė parama buvo suteikta banko paskolos palūkanoms ir išlaidoms, patirtoms steigiant arba plečiant veiklą, kompensuoti.

Ignalinos rajono savivaldybės tarybos nustatyta tvarka 2016 metais juridiniams ir fiziniams asmenims 50 procentų buvo kompensuojamas žemės ir žemės nuomos mokestis už nuomojamą žemę, 2016 metais tai sudarė 20 315 Eur. Numatytos lengvatos gyventojams, įsigyjantiems verslo liudijimus. 2016 metais 426 gyventojai įsigijo verslo liudijimus, iš kurių 227 pasinaudojo lengvatomis. Lengvatų suma sudarė 9 348 Eur. Galioja Ignalinos rajono savivaldybės tarybos sprendimas 290 Eur sumažinti nekilnojamojo turto mokestį juridiniams asmenims ir 290 Eur sumažinti pajamų mokestį individualioms įmonėms už kiekvieną papildomai įkurtą darbo vietą įdarbinant teritorinės darbo biržos siųstus ieškančius darbo Ignalinos rajono gyventojus.

Metų pabaigoje rajono savivaldybės ir Ignalinos vietos veiklos grupės organizuotame šventiniame renginyje pagerbti geriausi metų verslininkai. Ignalinos rajono savivaldybė įsteigė tris nominacijas. Savivaldybės administracijos direktorius Vidas Kreivėnas pasveikino uždarosios akcinės bendrovės  „BHK Lietuva“ direktorę Viktoriją Luneckienę. Jos vadovaujama  įmonė į rajono biudžetą sumokėjo daugiausia mokesčių. Už ilgametį RKL Ignalinos krepšinio komandos ir kultūrinių renginių rėmimą apdovanota uždaroji akcinė bendrovė  „Namų fabrikas“. Laima ir Rimantas Rakauskai („Paukščių kaimas“) apdovanoti už edukacinio turizmo plėtrą ir Ignalinos krašto garsinimą. Renginyje už bendradarbiavimą pasveikintos uždarosios akcinės bendrovės „Romnesa“  ir „Ignalinos girios“, už naujus verslo vėjus Ignalinos rajone – uždaroji akcinė bendrovė  Aukštaitijos verslo centras,  už dvaro sodybos pritaikymą pažintiniam, kultūriniam, pramoginiam ir poilsiniam turizmui – Paliesiaus dvaras, už bendruomeninio verslumo ugdymą – Šiūlėnų bendruomenės pirmininkė  Marijona Lukaševičienė, už naujų darbo vietų steigimą – D. Kindurio įmonė.

Pasveikinti geriausi metų verslininkai


Administracijos direktorius Vidas Kreivėnas apdovanojimą įteikė UAB „BHK Lietuva“ direktorei Viktorijai Luneckienei


Viena iš priemonių didinti darbo neturinčių asmenų užimtumą yra viešųjų darbų organizavimas, palaikant ir plėtojant vietos socialinę infrastruktūrą. 2016 metais viešuosius darbus dirbo 340 asmenų. Viešiesiems darbams finansuoti iš savivaldybės biudžeto specialiosios tikslinės dotacijos valstybinei (perduotai savivaldybei) funkcijai vykdyti buvo panaudota 155 tūkst. Eur ir 216,3 tūkst. Eur Darbo biržos lėšų.

2016 metais viešuose aukcionuose parduoti  trys savivaldybės objektai už 6 810 Eur. Šiuo metu rajono viešo aukciono būdu parduodamų objektų sąraše yra 13 objektų, kurių bendra vertė – apie 100 tūkst. Eur.

Savivaldybei nuosavybės teise priklausančio turto vertė ataskaitinių metų pabaigoje siekė 42 092 tūkst. Eur (likutinė vertė). Stengiamasi kuo efektyviau panaudoti turimą turtą. Savivaldybės reikmėms nereikalingas turtas išnuomojamas (sudarytos 26 sutartys), perduodamas valdyti ir naudoti panaudos pagrindais ar pagal patikėjimo sutartį kitiems juridiniams asmenims savivaldybės funkcijoms vykdyti (sudarytos 46 sutartys).

Paskutinis atnaujinimas: 2017-03-03 10:32:56
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata
 

  

 

 


  


 

  
  
 

 
 

  
 
 
 

 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
© 2005 Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.