Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2018.10.05
Vidiškių gimnazijoje vyko jau 5-tasis solidarumo bėgimas

Šiame bėgime mokiniai ne tik suburiami bendrai sportinei veiklai, bet ir skatinami ugdyti solidarumo vertybes ir socialinę atsakomybę. Taigi, šioje paramos akcijoje spalio 3 d. dalyvavo ir mūsų  gimnazijos bendruomenė, kuri rinkosi Vidiškių kiemelyje Visiems dalyviams buvo išdalinti specialūs lipdukai. Vėliau buvo paskelbtas Solidarumo bėgimo startas. Dalyviai buvo raginami bėgti simbolinius kilometrus ir pagal galimybes padėti organizacijos „Gelbėkit vaikus“ vaikų dienos centrus Lietuvoje lankantiems vaikams ir vaikų žaidimų aikštelėms Rusijos okupuotose Ukrainos teritorijose įrengti.


Prieš tai mokiniai ieškojo rėmėjų, kurie galėtų paremti kiekvieną nubėgtą Solidarumo kilometrą. Kiekvienas dalyvavęs Solidarumo bėgime gavo organizacijos „Gelbėkit vaikus“ padėkos raštus. Šiais metais Solidarumo bėgimo metu surinkta 158 eurus 17 centų, kurie prisidės prie vaikų gerovės. Visa gimnazijos bendruomenė – mokiniai, tėveliai, mokytojai ir darbuotojai – džiaugiasi prisidėjusi prie šio kilnaus socialinio projekto!

 

Jurgita Rėkašienė, socialinė pedagogė metodininkė

 

 

 

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata


Savaitės klausimas
Pasiūlykite savo klausimą

  


 


  
 


 


  


 

 
 

 
 

 
 
© Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.