Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2018.10.08
Visa Ignalinos rajono turizmo informacija viename tinklalapyje

Ignalinos rajono turizmo informacijos centras pristato atsinaujinusį tinklalapį www.ignalina.info. Čia rasite informaciją apie lankytinus objektus, renginius, maitinimo, apgyvendinimo ir kitas paslaugas. Kuriant naują dizainą svarbiausias aspektas buvo tinklalapio patogumas naršymui kaip kompiuteryje, tai ir išmaniajame įrenginyje. Tinklalapio naujovė, kurią jau įvertino ir aktyviai naudojama – bendravimas su turizmo centro darbuotojais realiu laiku („chatas“).


 

 

Mieli ignaliniečiai ir svečiai - Jūs esate pagrindiniai pagalbininkai kuriant įdomų ir patrauklų tinklalapio turinį:

  • patarkite turistams ką aplankyti, ką pasirinkti - objektai rodomi atsižvelgiant į Jūsų rekomendacijas! Spauskite "Patinka" tiems objektams, kurie Jūsų nuomone verti dėmesio ir jie bus rodomi sąraše aukščiau.
  • pasiūlykite ir padėkite parengti maršrutus keliaujantiems kaip pėsčiomis, taip ir įvairiomis transporto priemonėmis.
  • Jūsų nuotraukos, piešiniai, sukurti vaizdo įrašai yra labai laukiami kaip skelbimui šiame tinklalapyje, taip ir leidiniuose bei įvairiuose socialiniuose tinkluose (facebook, instagram, youtube, twitter).

 

Turizmo paslaugų teikėjų dėmesiui - pasitikrinkite ar esate šiame tinklalapyje ir ar tinkama informacija apie Jūs yra skelbiama. Norėdami ją pakoreguoti ar papildyti, rašykite el.paštu turizmas@ignalina.lt.

 

VšĮ Ignalinos rajono turizmo informacijos centras

 

----

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata


Savaitės klausimas
Pasiūlykite savo klausimą

  


 


  
 


 


  


 

 
 

 
 

 
 
© Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.