Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2019.08.09
Vizitas Lazdijuose – dalintasi informacinės infrastruktūros plėtros patirtimi

Ignalinos rajono savivaldybės administracija vykdo projektą „Informacinės infrastruktūros plėtra Ignalinos, Molėtų ir Utenos rajonuose“ pagal priemonę „Savivaldybes jungiančių turizmo trasų ir turizmo maršrutų informacinės infrastruktūros plėtra“. Projektu siekiama sujungti Ignalinos, Molėtų ir Utenos rajono turizmo potencialą, bendradarbiauti įrengiant interaktyvius infoterminalus, kuriuose bus pateikiama informacija apie šių rajonų lankytinas vietas. Taip pat numatomos paženklinti Molėtų ir Ignalinos rajonų lankytinas vietas jungiančių dviračių trasų atkarpos, o lankytinų vietų lankomumui ir žinomumui didinti Ignalinos, Molėtų ir Utenos rajonuose numatoma pastatyti lankytinų vietų kelio ženklus.


Rugpjūčio 8 d. Ignalinos rajono savivaldybės atstovai – administracijos direktorės pavaduotojas S. Luneckas, administracijos atstovai V. Gasiukevičius, R. Kardelienė, Ignalinos rajono turizmo informacijos centro direktorė M. Garejeva lankėsi  Lazdijų rajone, kur įgyvendintas panašus projektas. Viešnagės tikslas -  pasisemti gerosios patirties bei pasidomėti, kaip Lazdijų rajono savivaldybėje įgyvendinami turizmo trasų ir maršrutų informacinės infrastruktūros plėtros projektai, su kokiais iššūkiais teko susidurti.

Susitikime su Lazdijų rajono savivaldybės administracijos direktorės pavaduotoju S. Petrausku, Investicijų skyriaus specialistais bei Lazdijų TIC direktoriumi M. Sabaliausku savivaldybių atstovai dalijosi rengiamų ir vykdomų projektų niuansais bei aptarė įgyvendinamus, planuojamus projektus turizmo srityje.

Lazdijų TIC direktorius M. Sabaliauskas pristatė kaip buvo ženklinamos jų rajono lankytinos vietos, pateikė informaciją apie interraktyvius stendus, kuriuose pateikti rajono kultūros ir gamtos paveldo objektai ir lankytinos vietovės. Lazdijų rajone tokie stendai įrengti Veisiejuose prie seniūnijos pastato, Circle K degalinėje Nekrūnų kaime. Interaktyvaus informacinio stendo veiklą ignaliniečiai išbandė Metelių regioninio parko lankytojų centre.

 

 Investicijų, planavimo ir turto valdymo skyriaus

projektų koordinatorė Rita Kardelienė.

el. p. rita.kardeliene@ignalina.lt


 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata


Savaitės klausimas
Pasiūlykite savo klausimą

  


 


  
 


 


  


 

 
 

 
 

 
 
© Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.