Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2017.08.03
„Volkswagen MTB dviračių maratonų taurės" lenktynės Ignalinoje

Masiškiausių mūsų šalyje „Volkswagen MTB dviračių maratonų taurės" lenktynių ketvirtajam etapui ir vėl pasirinkta kalvotoji Ignalina. Čia dviratininkai startuos rugpjūčio 13 dieną. Liepos 31-ąją  šio tūkstantinio renginio organizavimo klausimus su savivaldybės vadovais aptarė Lietuvos biatlono federacijos prezidentas ir pagrindinis lenktynių iniciatorius Arūnas Daugirdas.  Ignalinos rajono savivaldybės mero pavaduotojas Laimutis Ragaišis pasidžiaugė šiuo renginiu, kuris Ignalinai  ir puiki reklama, ir galimybė išbandyti save, ir erdvė jaunimo iniciatyvoms bei savanorystei.


Svečias sakė, kad Ignalina yra tarsi šio, kasmet  vis augančio ir populiarėjančio, renginio lopšys. 2002 metais Ignalinos mieste buvo duotas startas 50-čiai dalyvių, kurie apvažiavo Dringio ežerą ir įveikė apie 25 kilometrus. Dabar viename iš penkių lenktynių etapų dalyvauja apie tūkstantį dalyvių, visuose etapuose – daugiau nei 6 tūkstančiai, nuvažiuojama daugiau nei 350 km, o lenktynėse dalyvauja įvairaus mažiaus, fizinio pasirengimo ir meistriškumo dalyviai mėgėjai ir sportininkai.  

„Volkswagen MTB dviračių maratonų taurės“ lenktynės startuoja gegužės mėnesį Druskininkuose, vėliau jas pasitinka Vilnius, Panevėžys, Ignalina ir rugsėjo mėnesį Anykščiai. Ignalinos trasa yra bene geriausiai tinkanti dviračių maratonams, ji atitinka Tarptautinės dviračių sąjungos (UCI) reglamento nuostatas. Tokioje trasoje geriausiai galima pasitikrinti savo kaip kalnų dviratininko pajėgumą.

Arūnas Daugirdas minėjo, kad šios lenktynės ekologijai draugiškas renginys, po jo tikrai nelieka jokių šiukšlių ar žalos gamtai. Savanoriai viską kruopščiai sutvarko. Svečias taip pat prisiminė praeitus metus, kai Ignalinos miestas šventė 150 metų jubiliejų. Ta proga, daugiau nei tūkstantis maratono dviratininkų prieš startą nuvažiavo į miesto centrą taip pasveikindami Ignaliną. Įveikus garbės ratą mieste, buvo duotas techninis startas, kuris paskelbė 75 kilometrų lenktynių pradžią. Taip įspūdingai buvo pagerbtas Ignalinos miestas, o kartu ir paminėtos Ignalinos maratonų 15-osios metinės.

Savivaldybės atstovų renginio organizatorius prašė pasirūpinti šiukšlių konteinerių pastatymu, automobiliu su vandeniu dviračių plovimui, medicininių paslaugų užtikrinimu ir pagal galimybes prisidėjimu apdovanojant maratono dalyvius. Arūnas Daugirdas kvietė savivaldybės merą pasveikinti lenktynių dalyvius, padėti įteikti prizus, o visus ignaliniečius aktyviai dalyvauti ar stebėti šį įdomų renginį.  

Daugiau info: www.mtb.lt

 

parengė Lina Kovalevskienė,

tel. (8 386) 52522, el.p. lina.kovalevskiene@ignalina.lt

 

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata
 

  

 

 


  

  
  
 

 
 

  
 
 
 

 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
© 2005 Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.