Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2019.04.16
Ignalina dangaus takais – pasigrožėkime!

Ignalinos rajono savivaldybės administracija spaudai parengė nuotraukų albumą „Ignalina dangaus takais“. Kovo mėnesį leidykla „Vyzdys“ užbaigė leidybos darbus. Dabar knygą galima įsigyti Ignalinos rajono turizmo informacijos centre ir parduotuvėje „Liepa". Ignalinos rajono savivaldybė naująjį leidinį naudos reprezentacinėms reikmėms.


Albume sudėtos nuotraukos iš paukščio skrydžio. Didžiausia padėka kūrybiškai bendradarbiavusiems ir daugiausia nuotraukų pateikusiems fotografams Algirdui Panavui, Valdui Martinkui, Vytautui Rafanavičiui, Juozui Navickui. Knygos pristatymas planuojamas gegužės pradžioje, minint Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną.

Ignalinos kraštas garsėja nuostabiais kraštovaizdžiais ir darbščiais, kūrybingais žmonėmis.  Ne veltui mūsų simbolis – baltoji vandens lelija. Ji kalba  apie tyrą gamtos grožį, švarią aplinką, šviesias mintis ir svajones. Mylime Ignaliną ir norime, kad jos grožį pamatytų ir įvertintų kuo daugiau žmonių, kad atvyktų pakeliauti po mūsų kraštą ir išsivežtų pačius geriausius įspūdžius. Šis nuotraukų albumas pristato gražiausias vietas, kurias gali pamatyti iš paukščio skrydžio. Taigi kviečiame pakilti ir pasigrožėti mūsų nuostabaus krašto vaizdais.

 

Knygoje yra pateikiamos vaizduojamų lankomų objektų GPS koordinatės ir išimamas žemėlapis. Tai labai patogu keliaujantiems žmonėms. 

 

parengė  Lina Kovalevskienė,
tel. (8 656) 70424, el.p. lina.kovalevskiene@ignalina.lt

 

 
 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata


Savaitės klausimas
Pasiūlykite savo klausimą

  


 


  
 


 


  


 

 
 

 
 

 
 
© Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.