Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2019.05.15
UAB „Ignalinos vanduo“ skelbia akciją

UAB „Ignalinos vanduo“ skelbia akciją „Prisipažink dabar ir miegok ramiai“, kuria kviečia prisipažinti nelegaliai naudojančius vandens tiekimo arba nuotekų šalinimo paslaugas asmenis ir šias paslaugas įteisinti, o sugadintus skaitiklius pakeisti tinkamais.


 

Tai galioja asmenims, nelegaliai prisijungusiems prie infrastruktūros tinklų, sugadinusiems skaitiklius, padariusiems kitų įmanomų pažeidimų ar „gudrybių“. Prisipažinusiems iki 2019-05-20 nebus priskaičiuojamas padarytos žalos mokestis ir nebus taikoma administracinė bauda.

UAB „Ignalinos vanduo“ primena, kad jeigu vartotojas savavališkai prijungė savo geriamojo vandens arba kanalizacijos įrenginius prie vandens tiekėjo tinklų arba nenurodė, kad geriamojo vandens apskaitos prietaisas yra sugadintas, pažeistas arba nutraukta plomba, jo padaryta žala nustatoma taip: skaičiuojama, kad vartotojui vanduo tekėjo 0,35 metro per sekundę greičiu vandentiekio vamzdyno skersmeniu 24 valandas per parą visą nustatytą pažeidimo laikotarpį. Taigi vienos paros padaryta žala gali siekti 30 eurų, o pažeidimo laikotarpis gali būti ilgas. Be to, dar surašomas administracinio teisės pažeidimo protokolas.

Ši akcija yra puiki galimybė „ištaisyti praeities klaidas“.

Kviečiame kreiptis telefonu 861188447 (direktoriaus pavaduotojas Raimundas Guoga).

Anonimiškumas garantuojamas.

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata


Savaitės klausimas
Pasiūlykite savo klausimą

  


 


  
 


 


  


 

 
 

 
 

 
 
© Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.