Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2019.05.15
Informacija apie planuojamą rengti teritorijų planavimo dokumentą Palūšės kaime

Informuojame, kad planuojamas rengti Palūšės kaimo kapinių plėtros detalusis planas. Skelbiame sprendimo dėl detaliojo plano rengimo pradžios ir planavimo tikslų projektą ir informuojame apie galimybę teikti pasiūlymus dėl planavimo tikslų.


Planavimo organizatorius – Ignalinos rajono savivaldybės administracijos direktorius.

Planuojamas rengti vietovės lygmens teritorijų planavimo dokumentas – Palūšės kaimo kapinių plėtros detalusis planas.

Planavimo tikslai – suformuoti kitos paskirties žemės sklypą (naudojimo būdas – bendrojo naudojimo (miestų, miestelių ir kaimų ar savivaldybių bendrojo naudojimo) teritorijos) Palūšės kaimo kapinių plėtrai, suplanuoti valstybinės reikšmės miško žemės pavertimą kitomis naudmenomis ir nustatyti teritorijos naudojimo reglamentą.

Planuojama teritorija – laisva valstybinė žemė, esanti Palūšės k., Ignalinos sen., Ignalinos r. sav., plotas – apie 1,00 ha.

Planuojamos teritorijos schema

Sprendimo dėl detaliojo plano rengimo pradžios ir planavimo tikslų projektas

Susipažinti su sprendimo projekto ir planavimo tikslų dokumentais galima Ignalinos rajono savivaldybės administracijos Teritorijų planavimo ir architektūros skyriuje. Informaciją teikia vyriausioji specialistė Inga Bielinytė, 31 kab., tel. (8 386) 39145, el. paštas inga.bielinyte@ignalina.lt.

Pasiūlymus dėl planavimo tikslų galima siųsti iki gegužės 29 d. Ignalinos rajono savivaldybės administracijos direktoriui adresu: Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina, el. paštu info@ignalina.lt.

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata


Savaitės klausimas
Pasiūlykite savo klausimą

  


 


  
 


 


  


 

 
 

 
 

 
 
© Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.