Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2019.05.15
Miglė Kajėnaitė dalyvavo respublikinėje dailės olimpiadoje

Gegužės 4 dieną  Mažeikiuose vyko 25-oji Lietuvos mokinių dailės olimpiada, sukvietusi geriausius jaunuosius dailininkus, jų mokytojus ir vertintojus. Šių metų dailės olimpiados I ir II etapo tema - Mano Lietuva: minime Pasaulio lietuvių metus. Darbuose atsispindėjo Lietuvos gyvenimo grožis, mūsų įvairiataučio krašto tradicijų įvairovė europinės ir pasaulinės kultūros kontekste.


III etape, kuris vyko Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijoje, buvo paskelbta dar viena tema: Žemaitijos aviacija, Jė žemaitis ožsėspėrs, ėr i debesi ispėrs! Ignalinos rajonui atstovavo Ignalinos kultūros ir sporto centro mokinė Miglė Kajėnaitė. Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos pagyrimo raštais buvo apdovanota 11 mokinių. Tarp kurių buvo ir Miglė.

 

Į olimpiados vertinimo komisiją buvo pakviesta Ignalinos kultūros ir sporto centro Dailės studijos vadovė mokytoja ekspertė Nijolė Trinkūnienė. Kol mokiniai atliko kūrybines užduotis, mokytojai dalyvavo užsiėmimuose Mažeikių muziejuje, klausėsi mokytojų pedagoginės patirties naudojant netradicines medžiagas kūryboje, jiems buvo organizuota ekskursija po miestą.

 

www.ignalina.lt informacija

 

 

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata


Savaitės klausimas
Pasiūlykite savo klausimą

  


 


  
 


 


  


 

 
 

 
 

 
 
© Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.