Ignalinos rajono savivaldybė

Grožėkis, ilsėkis, pramogauk...
Biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
El. paštas info@ignalina.lt
- NAUJIENOS -
2020.07.13
Vasaros akimirka Kaniūkuose

Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet Kaniūkuose liepos 11 dieną visi susirenko į vasaros šventę. Šiais metasi ji buvo pavadinta „Vasaros akimirka".  Tai ilgametė tradicinė šventė, nes tai puiki proga susiburti bendruomenės žmonėms, susitikti seniai nesimačiusiems ar susirasti naujų bičiulių. 


 

Smagu matyti, kaip prieš keliolika metų Vasaros šventėje dalyvaudavę kaimo gyventojai, tada buvę dar vaikai ar paaugliai, dabar į šventę ateina jau su savo vaikais. Todėl nesuklysime pasakę, kad šventė gerai pažįstama ne vienai Kaniūkų kaimo ar Dūkšto apylinkių gyventojų kartai. Šventė prasidėjo nuo futbolo varžybų, kurias organizavo ir joms teisėjavo bendruomenės pirmininkas Antanas Šakalys.

Vakare, nuo 19 valandos, norintys pasiklausyti smagių muzikantų atliekamų dainų, buvo pakviesti į šventinį koncertą, kuriame pasirodė Zarasų kultūros centro moterų dainų ansamblis „Rasos“, saksofono virtuozas - Tomas Kochanka bei dainininkas, „Kelias į žvaigždes dalyvis“ – Mindaugas Mickevičius – Mino.

Mažiausieji šventės dalyviai galėjo linksmintis ant pripučiamo batuto, galėjo įsigyti įvairiausių žaislų ir saldumynų. Visi šventės dalyviai galėjo ne tik linksmintis, bet ir atsigerti kavos ar užkąsti.

Šventę aplankęs meras su šeima, pasidžiaugė nuveiktasis darbais, dėkojo šventės organizatoriams bei įteikė mažjo ignaliniečio pasus šiais metais Dūkšto seniūnijoje gimusiems vaikams. Kartu su meru švente džiugėsi ir laikinai einantis seniūno pareigas Valentinas Rumbutis, svečiai bendruomenės nariams įteikė ir dovanų linkėdami eiti tik pirmyn ir burti bendruomenę būti aktyviems. Šventėje dalyvavo ir Ignalinos rajono savivaldybės nariai Marijona Lukoševičienė ir Vytautas Sakalauskas. Bendruomenės pirmininkas Antanas Šakalys įteikė padėkos raštus aktyviems bendruomenės nariams ir šių metų jubiljatams.

Jau sutemus, buvo užkurtas laužas, o dangų nušvietė fejerverkai. Renginys baigėsi  diskoteka jaunimui,  kuri  tesėsi iki aušros.

Kaniūkų jaunimo klubo laisvalaikio organizatorius Gintautas Velička dėkoja visiems prisidėjusiems prie šventės. Rėmėjams Dūkšto seniūnijai ir UAB Dūkšta, UAB Edilendui, informaciniams rėmėjams „Mūsų Ignalina ir „Nauja vaga“ , Tomui ir Petrui už garso ir šviesos sprendimus, įgarsintojams Šarūnui, Svajūnui ir Ryčiui, ir kitiems, kas tyliai bet dideliais darbais prisidėjo prie šventės.

 

 

 

 

 
Atgal   Spausdinti  
Naujienų prenumerata