Ignalinos rajono savivaldybė

Grožėkis, ilsėkis, pramogauk...
Biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
El. paštas info@ignalina.lt
Atsiliepimai
Lankytojų atsiliepimai   [rašyti atsiliepimą]
Romas        2020-08-20 11:18
Nežinau nuo kadą bet rajono seniūnijose nežinau remiantis kokiais teisės aktais buvo panaikinti agroservisai. Jeigu tai būtų pranešta civilizuotai iš anksto gal ir būtų mažiau problemų sukelta. Esu neįgalus,gyvenu kaime ir pastoviai naudojausi serviso paslaugomis. Šiemet Seniūnijoje man buvo patarta kreiptis pagalbos pas ūkininkus. Aš nieko prieš ir ūkininkas nieko prieš bet visa bėda kad ūkininko technika yra ilgesne negu mano daržas. Tai kad prisiejo kviesti kaimynus ir sukasti daržą lopetomis, kaip ir baudžiavos laikais. O visa seniūnijos technika stovi užrakinta ir ją sekmingai graužia pelės. O pagrindinis kontingentas potencionalių naudotojų yra pensininkai ir neįgalieji Nejaugi mums belieka laukti rinkimų ir bandyti kažką keisti,nors jau bus vėlu.. Viskas bus įšparceliota...


Aidas        2020-02-01 15:09
Laba diena, atvykęs aplankyt tėvų, užėjus į namo laiptinę buvau maloniai nustebintas nauju UAB Ignalinos butų ūkio iformaciniu lapuku. Atkeipentis demesį, bet kaip visad kartais grožis buna su apgaulę. Inforcija juokinga, Pastatų priežiūros vadovo ir Vyr, Inzinieriaus pateikiamas tas pats stacionarus tefonas, sakytume valio...imonė taupo, bet ne pasirodo įmonės internėtinėje svetainėje yra ir mobilių telefonų numeriai sitų ponų, tikriausiai ir įmonės vardu (o gal dar kartu su tel. aparatais?). Įskylusias problemas juk reikia spersti, o juk ne visi turi galimybę pasinaudot internetu. Nejau jie visad sėdi kabinete ???? O gal tiesiok nekvaršinkit mus su savo bėdomis galvos, Jau nekalbant kad skanbinat del renovacijos mokėjimų turi nueiti "sugedusio telefono" kelią, nes specialisto numeris neskelbiamas visai. Taip ir buna kai gražius darbus sugriauna "menkniekis" , o juk tai už musu pinigelius?, tai noretusi kad tinkamai butume informuojami.


Praeivis        2020-01-06 09:57
Kas Ignalinos mokyklos stadione pjauna egles? Ar už tai nėra baudžiama?


Vvv        2019-12-06 21:44
Noriu padekoti kompatos darbuotojoms Rasai ir Rùtai uz gera ir malonu bendravima,informacijos suteikima Kazitiskio k. Aciu


Augustas    Ignalina   2019-09-09 15:53
Esu pasipiktinęs Ignalinos gatvių tvarkymu. Dar pavasarį buvo tvarkomi nuotekų vamzdynai Atgimimo ir Smėlio gatvėse. Atgimimo gatvėje matomai dėl nekokybiškų darbų atsirado įgriuvos. Duobės prie šulinių ir įgriuvos buvo užpiltos žvyru ir paliktos visai vasarai. Prieš rugsėjo pirmąją žvyrą iškasė, matomai paruošė asfaltavimui. Deja, viskas taip ir stovi jau antra savaitė, o gyventojai yra priversti važinėti apylankomis arba laužyti savo automobilius.


RITA     IGNALINA   2019-09-05 12:46
Norim padėkoti šventės organizatoriams , kurie sukūrė puikią nuotaiką šventėje ,,, palydėkim vasarą Vidiškėse ‘‘ . Mes, vaikučių mamytes, norim pasakyti ačiū, už turiningą vaikų laisvalaikį, kol mes skanavome žuvienę . Ačiū visiems dainavusiems ir šokusiems. Lauksim daugiau tokių smagių švenčių .


Emigrantas        2018-09-24 05:57
Grižęs iš Anglijos tikėjausi rasti sutvarkytą įvažiavimą prie Aukštaičių 28 namo. O čia seniūno rūpesčiu atvežta į įvažiavimą asfalto mašina išversta ( tai pasakojo močiutė), rankomis išlyginta, kojomis sutankinta, padarytas kalnas, odabar jau atsiradę duobės. Gėda. Šią žiemą kaip ir pernai vėl teks važinėti per pievą, nes įvažiavime pašalus ir atsiradus duobėms gali pramušti mašinos karterį. Dar yra truputis laiko ir galima minėtą bėdą sutvarkyti, jei pats gerb. Seniūne nesupranti, pasikvieski speciacistų. Ačiū už supratimą.


Lankytojas    Ignalina   2018-04-05 12:30
Dar nesenai visi skaiteme spaudoje apie naujai restauruota tilta Ignalinos miesto papludimyje.Siandiena grazus oras,todel ir mes su seima skubame pasizvalgyti, pasidziaukti ir pakvepuoti grynu oru. Bet ar cia dziauktis nauju tiltu, ar cia verkti po to ka pamateme dabar nezinia... Greit arteja vasara,bus maudymosi sezono metas , dauguma musu turbut trauksime prie ezero pasimaudyti ir pasilepinti kaitria saulyte..😊 Taciau siandiena pamaciusi sunerimau del ezero.Kodel taip neatsakingai dirba musu miesto darbuotojai, ir kodel patys tersia musu ezera ir musu gamta??? Pilnas vanduo primetytas medienos drozliu, viniu ir ekektrodu(likuciu nuo metaliniu konstrukciju suvirinimo).Vieni metosi ant dar nenusilusio ezero ledo o kiti jau nugrimzde i vandeni-smelyje. Kad juos kazkas surinks labai abejotina, nes tai turbut butu ir neymanoma😲 Noriu perspeti visus!!!!! Tie "daikciukai" labai smailus ir astrus, ir maudyniu metu gali atsidurti ne vieno is musu kojose😣 Blogiausiu atveju be vandens avalynes net nebristi i vandeni! Labai liudna zinant kad, sis ezeras pries keleta metu buvo visas svariai isvalytas, o dabar ir vel is naujo tersiamas musu paciu,ir net darbuotoju rankomis. Taip zinoma tiltas bus grazus,sutaisytas,bet i vandeni bus tikrai nesaugu bristi..


Nuomonė apie kelius        2018-03-12 09:47
Aplamai kas čia per rajonas? Gyvenu Vilniuje, nemažai važinėju po Lietuvą, tačiau nėra blogesnio rajono, nei Ignalinos rajonas. Čia sugrįžtu bent jau porą kartų į mėnesį aplankyti tėvų. Visoje Lietuvoje nėra nei vieno rajono, kuris dar kaip gūdžiais rusų laikais kelius barstytų beveik vien žvyru. Neįmanoma važiuoti paskui kitą automobilį ar prasilenkti, nes iš karto gauni akmenį į stiklą ar automobilio priekį. Klausykit, gal jau užtenka vogti tuos pinigus ir bent kartą gal pasirūpinkite keliais???


Robertas        2017-12-23 12:04
Sveiki, man labai patinka Ignalinos krastas ir ypatingai slidinejimo pramogos. Bet esu labai gyliai nustebes kaip nera kompetetingai administruojamas Lietuvos ziemos sporto centras 1) kodel nera aktyvi facebooko ir tinklapio paskyra... nera aisku, kad bus atidarytas sezonas ir t.t.t 2) Nera skatinamas siuolaikiniais budais sito centro zinomumas. galima imti pavyzdi ir vilniaus liepkalnio: sutvarkytas tinklapis viskas labai informatyvu ir paprasta , aiski kainodara, yra normali lauko kamera, komunikacija su klientais, nes norinciu yra tikrai daug slidineti. Kodel Jus nevystot vietini turizma? taigi turite tam reikalinga infrastuktura. P.S. cia nera tik mano asmen. nuomone tai yra daugeli zmoniu pastenejimas. Pasiulymas: Suraskite tam tikslui vystyti tinkama/kompetetinga zmogu kuris butu motyvuotas ivykdyti jusu uzkeltus tikslus! Taigi. Jeigu matysime kad si sezona nebus jokiu pozytyviu pokyciu musu bendruomone kreipsis i valsytbines institucijas. Nelabai malonus budas, bet butinas skatinti siuometine LZSC vadovybe.


  
 1 2 3 4 5 6 7 8 ... 70 pirmyn 
  
Naujienų prenumerata