Ignalinos rajono savivaldybė

Grožėkis, ilsėkis, pramogauk...
Biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
El. paštas info@ignalina.lt
- NAUJIENOS -
2020.09.11
Mūsų biatlono treneriai dėkoja „Ignalinos Team“ komandai

Ignalinoje nuo 2019 metų susikūrė mėgėjų-veteranų biatlono komanda „Ignalinos Team“.


Tai buvę Ignalinos moksleivių namų, dabartinio Ignalinos rajono švietimo ir sporto paslaugų centro auklėtiniai: Algirdas Puišys, Igoris Ščekočichinas, Liutauras Žemaitis. Sportininaki pasitarė ir nusprendė prisikalbinti savo pirmąjį trenerį Aleksandrą Ščekočichiną, kad juos treniruotų, nes jie nusprendė dalyvauti pasaulio veteranų Olimpinėse žaidynėse.
2020 m. sausio 14-16 dienomis įvyko pasaulio veteranų Olimpinės žaidynės, kuriose dalyvavo Ignalinos Team komanda. Igoris Ščekočichinas užėmė pirmąją vietą ir tapo veteranų olimpiniu čempionu. Algirdo Puišio geriausias asmeninis rezultatas – 8 vieta, Liutauro Žemaičio geriausias asmeninis rezultatas – 7 vieta. Ignalinos Team komanda estafetėje užėmė 3vietą.
Šaunu, kad ši komanda nepamiršta ir dabartinių Ignalinos jaunųjų biatlonininkų, jie padovanojo savo nenaudojimą aprangą, inventorių, dviratį. Skyrė paramą, iš skirtų lėšų Ignalinos rajono švietimo ir sporto paslaugų centro biatlono treneriai įsigijo šiltas varžybines aprangas, žiūroną, trenažo įrenginį SCATT, kurio pagalba galima šaudymo treniruotes vykdyti viduje.
Toks žingsnis parodo norą bendradarbiauti. Biatlono treneriai, ir toliau pasiruošę  palaikyti glaudžius santykius su Ignalinos Team komanda bei drauge nuveikti daug gerų darbų sportininkų labui.


 
Atgal   Spausdinti  
Naujienų prenumerata