Ignalinos rajono savivaldybė

Grožėkis, ilsėkis, pramogauk...
Biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
El. paštas info@ignalina.lt
- NAUJIENOS -
2019.12.12
Tverečiaus bendruomenės įgyvendintas projektas

Tverečiaus krašto bendruomenė įgyvendino projektą „Patalpų pritaikymas bendruomenės poreikiams ir viešųjų erdvių atnaujinimas" pagal Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017-2019 metų veiksmų plano 2.3 priemonę „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse". Projekto veiklų  įgyvendinimui gauta 500 eurų.


 

Patalpų pritaikymas bendruomenės poreikiams

Parapijos bendruomenės  salėje buvo išardyta nenaudojama scena. Atidengtoms po ja  ir sienoms, turėjusioms defektus,  atlikti vidaus apdailos darbai. Užglaistytos medinių lubų   siūlės. Patalpų lubos, sienos ir grindys perdažytos, durims pakeistos sugedusios spynos.   

Viešųjų erdvių  atnaujinimas

Perdažyti  kryžiai: palei kelią Ignalina Didžiasalis  prie įvažiavimo į miestelį ir Tverečiaus  gale link Didžiasalio. Nukelti kepurę ir pagarbinti Žmonijos Atpirkėją - tradicija iš gilios senovės. Mūsų laikais primiršta, bet labai reikalinga. Tinkamas prižiūrėjimas  bei saugojimas ateinančioms kartoms – pagarba ir priedermė.

Veiklos

Atnaujintose patalpose  gruodžio 9 d. rinkosi bendruomenės moterys į edukacinį renginį „Tautinių juostų pynimas“. Patyrusios šioje veikloje  Marija ir Vanda supažindino su juostų  pynimo technika ir subtilybėmis.

Bendruomenėje  yra vykę edukacinės veiklos: pynimo iš laikraščių ir pynimo pintinėlių  iš juostelių, mezgimo, dekupažo, vilnos  akvarelės, vilnos vėlimo, žvakučių liejimo.  Atnaujintose patalpose atsirado vietos ekspozicijoms ir  ankstesnių edukacijų  bei mėgėjų  darbeliams.

Džiaugiamės, kad  į šias patalpos  aktualiais klausimais   renkasi visos Tverečiaus bendruomenės nariai. Sekmadieniais po šv. Mišių sušilti prie arbatos puodelio laukiamas kiekvienas, norintis pabendrauti, pasidalinti patirtimis. Skirta valandėlė –  stabtelėjimas, kuris  praturtina ir atgaivina.

Pasiektas tikslas - pritaikytos patalpos gyventojų socialinių poreikių tenkinimui, bendruomeninėms veikloms. Tikimės, kad suaktyvės  bendruomenės domėjimasis veiklomis, sulauksime pageidavimų ir  pasiūlymų naujiems projektams.

 
  Spausdinti  
Tverečiaus bendruomenės įgyvendintas projektas
spausdinti visus
 
Marytė 2019-12-12 09:35 spausdinti
Labai apgailestauju jog visai nekalbama apie Carito ARTUMO programa.
Argi silpniausieji parapijos gyventojai nenusipelno bent krikscionisko demesio demesio.
Atgal
 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų: 1
Naujienų prenumerata