Ignalinos rajono savivaldybė

Grožėkis, ilsėkis, pramogauk...
Biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
El. paštas info@ignalina.lt
- NAUJIENOS -
2020.05.11
Paslaugų ir asmenų kokybės gerinimo projekto veiklos vyksta ir 2020 metais

Ignalinos rajono savivaldybės administracija jau antrus metus įgyvendina projektą „Paslaugų ir asmenų aptarnavimo kokybės gerinimas Ignalinos rajono savivaldybėje“. Projekto tikslas – gerinti Ignalinos rajono savivaldybės administracijos ir Ignalinos rajono savivaldybės viešosios bibliotekos, kuri yra projekto partnerė, teikiamų paslaugų ir asmenų aptarnavimo kokybę, didinti gyventojų pasitenkinimą.


                   

Įgyvendinant projekto veiklas 2019 m. buvo atlikta savivaldybės administracijos paslaugų teikimo procesų ir asmenų aptarnavimą reglamentuojančių nacionalinių ir administracijos vidinių teisės aktų analizė, įvertintos asmenų aptarnavimo ir teikiamos administracinės ir viešosios paslaugos, pateikti siūlymai. Įdiegtas Bendrojo vertinimo modelis (BVM). Mokymuose dalyvavo 70 darbuotojų. Jie buvo supažindinti su pagrindiniais kokybės vadybos modeliais, turėjo galimybę patys vertinti organizacijos veiklą, išryškinti stiprybes ir keistinus dalykus. Parengtas ir patvirtintas veiklos tobulinimo planas.  

Ignalinos viešojoje bibliotekoje 2019 m. vyko organizacinės struktūros ir veiklų analizė, paslaugų teikimą matuojančių rodiklių ir kitų duomenų rinkimas. Organizuota vartotojų apklausa, parengta jos suvestinė, išanalizuotos teikiamos paslaugos, vyko darbuotojų mokymai. Aptartos bibliotekos ateities gairės, numatyta, sukurta bibliotekos vizija.  

Š. m. gegužės mėnesį bibliotekoje prasidėjo projekte numatyti modernizavimo darbai: vyksta praėjimo knygų apsaugos sistemos montavimo darbai, jau pastatytas automatinis knygų grąžinimo/išdavimo įrenginys, diegiama RFID procesų valdymo ir automatizavimo sistema, personalo darbo vietos įranga ir kt. Visa tai atlieka UAB „Atea“ specialistai. Taigi biblioteka bus dar modernesnė ir įdomesnė.

Iki š. m. rugsėjo mėnesio bus parengta Ignalinos rajono savivaldybės piliečių chartija. Savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu sudaryta 10 asmenų darbo grupė, kuri padės UAB „Kvalitetas“ specialistams parengti klientų aptarnavimo kokybės standartą (piliečių chartiją). Šis dokumentas  numatys gyventojų aptarnavimo kokybės gerinimo veiksnius. Bus organizuojamos  diskusijos ir darbo sesijos formuluojant veiklos viziją, misiją, darbo vertybes, tikslus ir įsipareigojimus.

Projekto veiklas finansuoja Europos socialinis fondas. Projektas tęsis iki 2021 metų. 

 

Ignalinos rajono savivaldybės administracija

projekto vadovė Lina Kovalevskienė,

tel. 8 656 70424, el.p. lina.kovalevskiene@ignalina.lt

 

 
Atgal   Spausdinti  
Naujienų prenumerata