Ignalinos rajono savivaldybė

Grožėkis, ilsėkis, pramogauk...
Biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
El. paštas info@ignalina.lt
- NAUJIENOS -
2020.10.22
Priimti nauji Ekstremalių situacijų komisijos sprendimai

Spalio 22 dieną nuotoliniu būdu posėdžiavo Ignalinos rajono savivaldybės ekstremalių situacijų komisija. Buvo kalbėta apie kaimynystėje daugėjančius sergamumo koronavirusu atvejus, Ignalinoje nustatytą atvejį, aptarti kultūros, sporto renginių organizavimo ypatumai, Ignalinos sporto ir pramogų centro veikla. 


Pagal sergamumą koronavirusu visos Lietuvos savivaldybės suskirstytos į žalias, geltonas ir raudonas zonas. Pačiose rizikingiausiose – raudonose – zonose paskelbtas karantinas (12 savivaldybių), viena jų – Švenčionių rajono savivaldybė.  Atsižvelgiant į tai, komisija priėmė šiuos sprendimus:

1. Iki lapkričio 2 dienos imtinai Ignalinos sporto ir pramogų centras neteiks paslaugų (išskyrus sporto salę).

2. Sporto varžybos gali būti organizuojamos tik be žiūrovų, o dalyviai (komandų nariai) negali būti atvykę iš raudonųjų zonų savivaldybių.  

3. Kultūros renginiai yra leidžiami, bet juose negali dalyvauti asmenys iš raudonųjų zonų savivaldybių.  Būtina užtikrinti kaukių dėvėjimą, atstumus bei kitas apsaugos priemones.

4. Ignalinos rajono ligoninės Reabilitacijos ir sveikatinimo skyriui rekomenduojama neteikti paslaugų pacientams, atvykusiems iš raudonųjų zonų savivaldybių.

5. Neformaliojo švietimo veiklose negali dalyvauti asmenys iš raudonųjų zonų savivaldybių.


Informacija teikiama tel. 8 694 04447, 8 610 63069
Visa informacija apie coranavirusą: www.coronastop.lt

 

 
Atgal   Spausdinti  
Naujienų prenumerata