Ignalinos rajono savivaldybė

Grožėkis, ilsėkis, pramogauk...
Biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt

Rimšės buvusios mokyklos pastato pritaikymas bendruomenės poreikiams ir aplinkos bei viešųjų erdvių sutvarkymas

2012 m. spalio 11 d. Ignalinos rajono Rimšės miestelyje buvo tikras sujudimas. Žmonės skubėjo į dabar patį gražiausią, iš tolo šviečiantį, buvusios mokyklos pastatą. Nors mokykla užgeso prieš ketverius metus, tačiau pastatas nebuvo paliktas likimo valiai. Po renovacijos jis atgimė naujam gyvenimui. Čia persikėlė svarbiausios įstaigos, čia rinksis bendruomenė, vyks svarbiausi miestelio renginiai ir šventės. Ne kiekviena miesto įstaiga gali tokiomis pasigirti.

 

Įgyvendinant 1,3 mln. Lt vertės projektą „Rimšės buvusios mokyklos pastato pritaikymas bendruomenės poreikiams ir aplinkos bei viešųjų erdvių sutvarkymas“ buvo atlikta senojo mokyklos pastato išorės ir vidaus rekonstrukcija, sutvarkyta aplinka. Šalia įrengtos automobilių stovėjimo,  vaikų žaidimų ir sporto aikštelės, nutiesti pėsčiųjų takai. Taip pat sutvarkytas ir išasfaltuotas privažiavimas, įrengtas šaligatvis, apšvietimas, vandentiekio ir nuotekų tinklas. Pagrindinis projekto tikslas – pagerinti kaimo viešėją infrastruktūrą ir ją pritaikyti  bendruomenės poreikiams. 

 

Į renovuotą mokyklos pastatą iš atskirų vietų persikelia seniūnijos administracija, biblioteka, kaimo seklyčia, paštas, medicinos punktas, patalpomis naudosis miestelio bendruomenė. Tai leis žymiai sumažinti šildymo ir eksploatacijos išlaidas, o gyventojai vienoje vietoje gaus visas jiems reikalingas paslaugas bei galės praleisti laisvalaikį. Pastatas pritaikytas neįgaliesiems, prie įėjimo netgi įrengtas liftas.  

Paskutinis atnaujinimas: 2017-04-25 11:00:06
Naujienų prenumerata