Ignalinos rajono savivaldybė

Grožėkis, ilsėkis, pramogauk...
Biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
El. paštas info@ignalina.lt
Klausimai-atsakymai
Bendrieji klausimai
Norėčiau paklausti kodėl neveikia gatvės apšvietimas, jau kelintą dieną aukštaičių gatvėje, nuo ligoninės gatvės sankryžos iki turistų gatvės kampu( kur yra vienpusio eismo zona)?
2012-01-16
Sveiki,
norėčiaus pakeisti asbestinį šiferinį stogą, pagal Lietuvos kaimo plėtros 2007–2013 metų programos priemonės „Kaimo atnaujinimas ir
plėtra“ veiklos „Asbestinių stogų dangos keitimas“.
Noriu paklausti kur kreiptis, kokius pateikti prašymus, ar reikalingi papildomi statybų leidimai, projektai ir pan.?
p.s namas yra ne parke ar saugomoje teritorijoje.
2012-01-13
Laba diena. Norėjau pasiteirauti dėl kompensacijos už pakeistą stogą. Jei mes 2011 m. pasikeitėme asbestinį stogą, ar galėsime taip pat gauti kompensaciją, ar šią kompensaciją gali gauti tik tie žmonės, kurie stogo dar nepasikeitę ir užpildę paraišką jį pasikeis?
2012-01-13
Sveiki. norėjau paklausti, dėl ko uždarytos stadijono durys į Vasario 16-osios gatvę, ir parašyta „STADIJONU VAIKŠČIOTI DRAUDŽIAMA! STADIJONAS FOTOGRAFUOJAMAS? Juk vaikams vaikščioti rytais į mokyklą per stadijona daug arčiau. Dėkoju už atsakymą.
2011-12-09
Sveiki. Norėčiau paklausti ar reikalingas daugiabučiame name kaimynų sutikimas, kad laikyti katiną ar nedidelį šuniuką. Nes gyvūnų laikymo taisyklėse yra rašoma, kad draudžiama laikyti šunis, kates bute ar privačiame name, kur gyvena kelios šeimos, neturint raštiško visų jame gyvenančių pilnamečių asmenų sutikimo (Ignalinos rajono savivaldybės tarybos 2005 m. gruodžio 8 d. sprendimo Nr. T- 615 redakcija). Ar daugiabutis namas skaitosi kaip privatus namas?
2011-12-08
Planuojame dažyti fasadą ar keisti stogo dangą Linkmenų sen. vienkiemyje, esančiame Nacionalinio parko teritorijoje, kada ir kokiai institucijai (padaliniui)turiu teikti prašymą kompensuoti patirtas gyvenamųjo namo fasado ir stogų atnaujinimo išlaidas. Kur skelbiami savivaldybės direktoriaus įsakymai, kad galėtume laiku ir tinkamai pateikti prašymą.
Kur galėčiau kreiptis (įmonė) dėl buitinių nuotekų valymo sistemos įrengimo individualiame name.
Dėkoju už atsakymus
2011-12-01
Ar šiais metais supirkineja savivaldybe butus kaip supirkinejo prieš krizę? Ačiū
2011-11-29
Laba diena, gal galėtumėte atsakyti į vieną klausimą.
Ignalinoje po truputį įsibėgėjo renovacijos procesas, ir senesniems, ar socialiai nepasiturintiems žmonėms kyla daug klausimų, kadangi buvo kalbama, kad valstybė pagal nutarimą "dėl valstybės paramos daugiabučiams namams atnaujinti (modernizuoti) teikimo taisyklių patvirtinimo ir daugiabučio namo atnaujinimo (projektui) įgyvendinti skirto kaupiamojo įnašo ir (ar) kitų įmokų didžiausios mėnesinės įmokos nustatymo" turėtų kompensuot kažkokią sumą socialiai nepasiturintiems žmonėms. Norėjau pasiteiraut kur jiems reikėtų kreiptis.
2011-11-28
kokius namus renovuos per ateinanti laika?
2011-10-17
Esame tiesiog pašiurpę nuo miško prie lauko estrados sudarkymo. GALINGOS MIŠKO KIRTIMO MAŠINOS TIESIOG NIOKOJA MIŠKĄ IR KELIĄ, VEDANTĮ Į AŽUŠILĘ. KAI NUVAŽIAVUS Į MIŠKĄ UOGAUTI AR GRYBAUTI RANDI VIEN KELIAS APYKREIVES PUŠAITES VIETOJ BUVUSIO MIŠKO, TIESIOG ŠIRDIS PLYŠTA IŠ SKAUSMO.BET KAI PAČIAME MIESTE MIŠKAS IMAMAS NIOKOTI, TAI TIESIOG NEDOVANOTINA. IR KAS DUODA SUTIKIMĄ TOKIEMS DARBAMS! VISĄ KELIUKĄ UŽVERTĖ STORIAUSIŲ RĄSTŲ RIETUVĖMIS, IR IŠ KUR JŲ TIEK PRIVEŽĖ? ŠIE ŠLYKŠTŪS PADARAI- MIŠKŲ NIOKOJIMU (MEDIENOS BIZNIU) UŽSIIMANTYS "VERSLININKAI" YRA TIESIOG NEVALDOMI. O GAL VISA TAI DARO IŠVIEN SU VALDŽIOS ŽINIA. KAIP VISA TAI REIKIA SUPRASTI?PRAŠOME ATSAKYTI.
2011-09-28
Norėčiau paklausti kas atsakingas Ignalinoje už ištisą parą veikiantį alkoholio tašką Lukoil parduotuvę -barą ,[nors barmenų ten kaip ir nesimato] tik kiekvieną savaitgalį bei per šventes naktimis nuolat vyksta muštynės, rėkavimai , drumsčiantys ramybę šalia gyvenantiems.Taip ir neaišku ar čia degalinė ar baras. Kartais baisu net, vėlesniu metu užvažiuoti užsipilti kuro.D3
2011-09-26
ar renovuos takeli nuo mazos maximos iki gelezinkelio gatves? jis duobetas, vakare tamsu, kartais kai gelezinkelio bokstas sviecia, akina, ir tada nieko nesimato
2011-09-26
laba diena.Norejau pasiteirauti kada bus baigtas asfaltuoti kelias Rimsenai-Grybenai? Visi keliai vedantys i Grybenu km yra zvirkeliai, nei vieno normalaus privaziavimo nera.net greideris tuos kelius atsimena i metus pora kartu tik.Automobiliu zmones taisyti nespeja tokiu keliu vazinedami.Graudu...Aciu uz atsakyma.
2011-09-24
laba diena,noreciau suzinoti kada bus pradetas renovuoti technikos 10a namas,buvo zadeta kad darbai bus nuo pavasario o dar vis nepradeti.Juk tuoi prasides sildymo sezonas ir visa siluma eis i ora,visur pucia vejai kiaurai,aciu uz atsakyma
2011-09-21
Laba diena, norėčiau paklausti, kaip galima ištrinti skelbimą iš Jūsų tinklapio?
2011-09-19
Laba diena,
Norečiau pasidometi dėl miško takelio tarp Budriu g. 30 ir 32 nr. pažymėtų namų (šiuo takeliu galime praeiti į Kaštonų bei Ažušilės gatves). Dauguma aplinkinių gyventojų, šiuo takeliu ir vaikšto. 32 nr.pažymėtame name, moteris priekaištauja, kad tai privatus takelis ir vaiksčioti draudžiama.Prieš penketą ar šešetą metų, jau buvo išsiplieskusi ši problema, nes kaimynai buvo pasipiktinę takelio užtverimu (takas buvo neteisėtai užtvertas), bet miesto architektas, susipažinęs su šia problema, nustate, kad miško takas yra valstybinis ir juo vaiksčioti nedraudžiama). Tuomet,kaimynai neteisetas tvoras panaikino. Dabar ši problema vėl tampa opi.
Prašyčiau atsakyti į šį klausimą.
Iš anksto dėkoju.
2011-09-09
Noriu sužinoti, kokiu dokumentu remiantis buvo pakeistas Šiūlėnų kaimo pavadinimas į Šiulėnų km. Pakeisti visi šio kaimo vietovės kelio ženklai. Ateityje gali iškilti problemų dėl vietovardžio, nes dokumentai ( imta gyvenamos vietos deklaracija prieš kelias savaites) išduodami Šiūlėnų km. pavadinimu. Kaip yra iš tikrūjų?
2011-09-09
Sveiki,
Norėjome pasiteirauti kada bus renovuojamas Vasario 16-osios g.46 namas?
Dekoju.
2011-08-18
Laba diena, norėčiau pasiterauti kur ir kaip galima būtų sužinoti apie vienokias ar kitokias laisvas darbo vietas kurios yra rajonų savivaldybėse ar joms pavaldžiose institucijose. Kaip ir kokia tvarka yra skelbiami konkursai ir kur yra jų sąlygos kurias turi atitikti galimas kandidatas. Ar yra kažkokia bendra tvarka, ar kiekviena savivaldybė daro kaip jei atrodo geriau? Nes kiek esu peržvelgęs internetinį puslapį nieko panašaus į tai ko aš klausiu neradau. Ačiū iš anksto
2011-08-12
prašau parašykite kaip galima išregistuoti asmenį priregistruotą mano bute? ar reikalinga jo sutikimas ačiū
2011-08-12
Sveiki!
Susidaro vaizdas, kad į valdininkams nemalonius klausimus atsakymų nepateikiate. Dar kartą norėčiau paklausti, kas prižiūri kelio į Lazinkas remonto darbus. paskutinėmis dienomis kelias tapo nepravažiuojamas lengvaisiais automobiliais. Kelininkai turbūt pamiršo, kad palei kelią esančiuose kaimuose gyvena žmonės, turintys ne sunkvežimius, o tik lengvuosius automobilius.
2011-08-10
laba diena,
planuoju keisti asbestini siferi i beasbestini siferi, ar man priklauso kompensacija?ir prasau nurodyti kur galiu placiau gauti informacija apie stogo keitimo finansavima.aciu
2011-07-18
Laba diena,
Noretume paklausti ,ar Alyvu gatveje bus keiciami kelio bortai.
Aciu
2011-07-13
Laba diena.
Pernai, prieš pat Kalėdas vyko daugiabučių namų gyventojų susirinkimai, dėl būsto renovavimo. Mūsų namas nutarė dalyvauti renovacijoje ir skirti 22 proc. savų lėšų. Mes buvom informuoti,kad aranka vyks pagal tris pagrindinius kriterijus: nauosavų lėšų proc., statybos metus ir pastato būklę.Iki šios dienos kiek pati domėjausi(gal tiesiok ir nepastebėjau)nemačiau oficialios informacijos apie namus kurie pateko dalyvauti renovacijoje. Sklinda kalbos, kad atrinki namai tie, kurie(nes juose gyvena vietinės valdžios atstovai) skyrė mažiau savų lėšų(apie 15-20 proc.) arba yra daug geresnė buklės, negu namas kuriame as gyvenu.Gal galėtumete pateikti oficialią, bent sukonkretintą informaciją kokie namai pateko į renovaciją , kiek proc. skyrė savų lėšų ir kelintais metais pastatyti. Jei tokia informacija yra paskelbta, norėčiau sužinoti nuorodą kur galima butų pasidomėti.
Ačiū.
2011-07-07
Laba diena,
pritariam neseniai paskelbtai nuomonei del remontuojamos sankryzos tarp norfos ir maximos nesaugumo. Tokia forma ir siaurumas yra imanomas nebent ribojant vaziavimo greiti per ja iki 20 kmh. Nors krovininems masinoms ir tai ne pades. O tai kaip ir pagrindinis ivaziavimas i miesta...
Nesaugu ir dabar, o kaip bus ziema, kai 'valomi' miesto keliai susiaureja dar maziausiai metru?
2011-06-20
LABA DIENA
Grazu paziureti kaip keiciasi Ignalina,
tvarkomos komunikacijos,
salygatviai,gatvių apsvietimas.
Nauju rubu pasipuos keli daugiaauksciai namai.
Noretusi paklausti ar yra planuojama sutvarkyti salygatvius mazesnese rajono gyvenvietese(Didziasalio, Tvereciaus, Melagenų,Dukste)
Daug kur senos tarybines plyteles isluzineje, istrupeje.
Jei paklotas asfaltas tai jį jau baigia peraugti zoles.
Yra gyvenviecių kur visai nera salygatvių(Navikai, Dietkaučizna)
O masinu musu keliuose vis daugeja.
Dekoju uz atsakyma
2011-06-17
Sveiki.Sodų bendrijoje kilo įtarimas,kad jame esantis vanduo yra užterštas.Kur galima būtų ištirti vandenį ir kiek tai kainuotų? Ačiū.
2011-06-16
Laba diena, norim paklausti, ar turi teisę ežero nuomininkė drausti eiti prie ežero, motyvuodama tuo ,kad ji nuomojasi ežerą,o aplink ežerą jai priklausanti žemė.Lauksim atsakymo, ačiū
2011-06-13
Laba diena,klausimas vandentiekiams:ar bus įdiegti nemokami vandens skaitliukai daržų laistymui vasaros sezonui,kur kreiptis ir kokia kaina bus paduodamas vanduo.Ačiū!
2011-06-08
Laba diena, norėjau paklausti visur miestas gražinasi , keičiamos plyteles, tvarkoma aplinka, į Biečiunų kaima nutiesti elektros stulpai, o souliuko ne vieno nera padaryto pavargusiems žmonėms prisest pasedet toje puseje kelio kur yra pesčiūjų takas einant į Biečiūnų kaimą, arba sodų bendryja Ažuolas, juk meras sutiks atstumas nemažas, vaikšto ir jauni ir seni nevisi važiuoja su mašinom. Nejaugi meras negaletu sutvarkyti tos vietos kad butu bent pora suoliuku pavargusiems žmonėms atsisest pailset. Juk anksciau ar veliau visi pasensim. Dekoju uz atsakyma.
2011-06-08
<< 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 56 >> 
Užduokite savo klausimą:
Pasirinkite klausimų katalogą:
Jūsų vardas:
El. pašto adresas:
AntiSpam
Naujienų prenumerata

Savaitės klausimas
Ar rūšiuojate atliekas?
Taip
Ne
Nematau būtinybės
Retkarčiais
Rezultatai
Balsų: 93 žmonių
Pasiūlykite savo klausimą