Ignalinos rajono savivaldybė

Grožėkis, ilsėkis, pramogauk...
Biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
El. paštas info@ignalina.lt
- NAUJIENOS -
2020.02.10
Didžiasalyje pasveikinta 90-metė

Vasario 7 dieną 90-ojo jubiliejaus proga pasveikinta Didžiasalio gyventoja Alma Skrabienė. Sveikatos ir gražių, šviesių dienų jai linkėjo meras Justas Rasikas, savivaldybės administracijos direktorė Jūratė Balinskienė, seniūnas Antanas Pauliukėnas, socialinė darbuotoja Marytė Menčinskienė. 


Moteris dėkojo už gėles, dovanas ir svarbiausia – už jai parodytą dėmesį. Alma Skrabienė gyvena viena labai tvarkingame ir jaukiame vieno kambario bute. Sveikata moteris nesiskundžia, o jos  geras humoras visiems nuotaiką pakėlė. Tikra linksmuolė ta Almutė...

Svečius sutiko senolės globėjai Gintautas ir Ona. Jie juokavo, kad Almutė atiteko kaip mirusios Gintauto sesers, kuri ja rūpinosi, palikimas. „Ir patapo Almutė mūsų šeimos nare“,– sakė Gintautas. Dabar šie žmonės vis atvažiuoja iš Ignalinos ir praskaidrina moters dienas, padeda jai susitvarkyti įvairius reikalus.

Gražūs Almos vaikystės prisiminimai apie mamą Adelę ir tėvelį Balį Šalkauskus. Geri jie buvę, tik tėvelis labai jaunas mirė, mamytė iki 92-ejų metų nugyveno. Alma daug mokslo neragavo, Raščiūnuose baigė pradinę mokyklą. Anksti dirbti  pradėjo: „Gal ir gyvenu taip ilgai,  kad daug dirbau, net ordiną už gerą darbą prie rusų gavau. Atsimenu iš fermos grįžusi pečius užkuriu, karves pašeriu, pagirdau. Dažnai pyragus, tortus kepdavau, laidotuvėse giedodavau...“. 

Anksčiau su vyru Vytautu ir gyveno Raščiūnų kaime. Ji dirbo fermoje, jis buvo santechnikas, vėliau įsidarbino Didžiasalio gamykloje. Vyrą palaidojusi moteris persikėlė  į butą, įsidarbino vaikų darželyje. Visi ją mylėjo ir gerbė. Dabar mažai su kuo bendraujanti, kaimynę aplanko. Alma palaidojo visus artimus žmones ir draugus, prieš metus ir su geriausia drauge Genute atsisveikino. „Daug skaitau, daug meldžiuosi. Ir už jus visus pasimelsiu, kad būtumėte visada jauni ir gražūs...“,– sakė Almutė ir su ašaromis akyse išlydėjusi svečius.

parengė Lina Kovalevskienė,

tel. (8 386) 52522, el.p. lina.kovalevskiene@ignalina.lt

 
  Spausdinti  
komentarų nėra
Atgal
 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
Naujienų prenumerata