Ignalinos rajono savivaldybė

Grožėkis, ilsėkis, pramogauk...
Biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
El. paštas info@ignalina.lt
- NAUJIENOS -
2020.03.23
Veikime prasmingai – kviečiame savanoriauti ir kreiptis pagalbos!!!

Kviečiame norinčius ir galinčius savanoriauti žmones prisidėti prie šiuo metu veikiančių www.stipruskartu.lt ir Sidabrinės linijos iniciatyvų. Šiuo metu stipruskartu.lt yra užsiregistravę 16 savanorių iš Ignalinos rajono (12 Ignalinos mieste). Taigi gyventojai gali skambinti nemokamu telefonu 1827 ir prašyti pagalbos. Taip pat prašome visus savanorius užsiregistruoti ir savivaldybėje, kad būtų pasirūpinta apsaugos priemonėmis. 


Reikia žinoti, kad savanoriaujant labai svarbu nesiimti jokių savarankiškų iniciatyvų ir nieko nedaryti spontaniškai, neapgalvotai. Tegul šią veiklą koordinuoja tai išmanantys žmonės, kurie suteiks visus reikalingus nurodymus ir patarimus. 

Tam, kad turėtume duomenis, žinotume ir galėtume valdyti esamą situaciją, visus savanorius kviečiame registruotis savivaldybėje: 

tel. (8 386) 52522, mob. 8 656 70424, el.p. lina.kovalevskiene@ignalina.lt, Lina Kovalevskienė,  vyr. specialistė ryšiams su visuomene. 

Šiais kontaktais galima kreiptis ir pagalbos karantino metu klausimais.


Daugiau apie savanorystę:

Portale www.stipruskartu.lt kviečiami registruotis (užpildyti anketą) visi galintys padėti senoliams apsipirkti, paremti maistu sunkiai besiverčiančius suaugusiuosius ir ypač vaikus, kurių pamėgti dienos centrai jau uždaryti. Taip pat kviečiami registruotis tie, kurie turi automobilius ir gali būti kurjeriais ar prisidėti kitaip. Tie, kuriems reikia pagalbos, kviečiami registruotis šiame puslapyje arba skambinti nemokamu trumpuoju numeriu 1827.

Žinotina, kad visais klausimais (ne tik pasikalbėjimo, bet ir esant maisto, vaistų ir pan. poreikiui) senoliai gali kreiptis į Sidabrinę liniją, skambinant nemokamu numeriu 8 800 800 20. Linija veikia darbo dienomis 8:00 – 20:00 val. Sidabrinė linija kiekvienoje savivaldybėje ieško savanorių, su kuriais galėtų bendradarbiauti, perduoti senelių prašymus.


 
  Spausdinti  
komentarų nėra
Atgal
 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
Naujienų prenumerata