Ignalinos rajono savivaldybė

Grožėkis, ilsėkis, pramogauk...
Biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
El. paštas info@ignalina.lt
- NAUJIENOS -
2019.10.22
Rudens šventė Mielagėnuose
Mielagėniškiai susirinko gražiu ir šiltu rudenėliu pasidžiaugti, gėrybėmis pasidalinti, pasivaišinti ir tiesiog smagiai pabūti kartu.

 

 
Šiaudais dengta trobelė
Langeliai mažutėliai
Ir girgždančios durelės
Tai mano tėviškėlė...
 

Būtent su šia daina visus susirinkusius į  Mielagėnų sėklyčios  salę sveikino Adutiškio muzikantai, kurių priešakyje — dvi nenuilstančios mielagėniškės Danutė Gaidelienė ir Aldona Černiauskienė. 

Šventė prasidėjo nuo kūrybinės užduoties. Moterys prieš vyrus, klasikinėje dvikovoje, rungėsi kurdami paveikslus iš vis dar žydinčių gėlių, laukų bei darželių žolynų, pageltusių klevo lapų. 

Mažieji mielagėniškiai rungtyniavo mėtydami bulves į krepšelį, bet vėliau prie jų noriai prisijungę ir vyresnieji. 

Buvo išrinkta garbinga komisija, kuri iš daugybės patiekalų turėjo išrinkti tą vienintelį, patiekalų patiekalą. Komisijos nariai pademonstravo, kad yra tikri profesionalai išmanantys maisto subtilybes ir vienbalsiai nutarė, kad viskas yra LABAI SKANU!

Vėliau buvo traukiami loterijos bilietai. Šįsyk loterija buvo be pralaimėjimų. Kiekvienas turintis laimingą numeriuką iš laimės šulinio kažką ištraukdavo.

Pažaidę, daug energijos atidavę kūrybinėms užduotims, apsvaigę nuo laimėjimų loterijoje puolėme ragauti skanėstus nuo stalo. Pasistiprinę ir įgavę naujų jėgų šventėme toliau: šokiai, dainos, kalbos, juokas, besišypsantys veidai, laimingos  akys, širdys, plakančios meile savo tėviškėlei.

Ačiū mūsų Aldonai, kad sugeba organizuoti, sukviesti, suburti. Ačiū kaimynams iš Gilūtų, Bernotų. Ačiū Krikonių bendruomenei, Adutiškio vyrukams!

Nuoširdžiai dėkojame rėmėjams, kurie niekada neatsisako padėti organizuojant renginius. Tai A. ir Ž. Grinkevičiai, R. Džafarovas, I. Maskoliūnienė, J. Galatiltienė, D. Gaidelienė, parduotuvėms „Imeda“ ir Koops, seniūnijai už transportą.

Mielagėnų bendruomenės informacija

 

 

 
  Spausdinti  
komentarų nėra
Atgal
 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
Naujienų prenumerata

Savaitės klausimas
Ar rūšiuojate atliekas?
Taip
Ne
Nematau būtinybės
Retkarčiais
Rezultatai
Balsų: 86 žmonių
Pasiūlykite savo klausimą