Ignalinos rajono savivaldybė

Grožėkis, ilsėkis, pramogauk...
Biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt

Linkmenų kaimo bendruomenė

Ignalinos raj. Linkmenų kaimo bendruomenė įkurta 2004 metais gruodžio 8 dieną Edgūno Kiminiaus iniciatyva, kuris 2 metus vadovavo bendruomenei. Dabar jau antrus metus bendruomenės pirmininkė – Marytė Alesionkienė. 2005 metų sausio 20 dieną bendruomenėje buvo 16 narių, dabar - 33. Įsikūrimo tikslas – padėti spręsti kaimui aktualias problemas, taip pat noras burtis draugėn, organizuoti renginius ir pasibuvimus.

Bendruomenės valdybą sudaro 5 nariai, kurie kartu su kitais aktyviais bendruomenės nariais reguliariai susirinkę aptaria iškilusias problemas, o jei pagal įstatus kurį nors iškilusį klausimą gali spręsti tik visuotinis susirinkimas, organizuoja jį. Visuotinis susirinkimas privalomas kartą per metus, o valdyba renkasi kai tik iškyla problemų, klausimų, bet ne rečiau kaip 3 kartus per metus.

Bendruomenė kartu su kultūros darbuotojais organizuoja žiemos sporto šventę, Jonines bei įvairias vakarones savo nariams ir svečiams iš kitų bendruomenių.

Bendruomenėje aktyviausi nariai - buvęs pirmininkas Edgūnas Kiminius ir jo žmona Daiva, Jonas ir Rima Blažiai, Jonas ir Loreta Aleknos, Nijolė Jurgelevičienė, Juozas Adomavičius, Malvina Blažienė, Aleksandra Ruzgienė, Antanas Abelis, Alvydas Čičiurka, Onutė Morosienė, ir daugelis kitų.

Bendruomenė nuolat rengia bei įgyvendina įvairius projektus. IAE regiono Vietinių iniciatyvų užimtumo rėmimo programos finansuoti ir jau įgyvendinti projektai:  „Senas ir jaunas – viena komanda “, „50 metų - 50 žingsnių “ bei „Linkmeniškių smagios dienos“.

Šiuo metu pateiktos paraiškos:

  • Kredito unijos paskelbtam konkursui projekto „Kelionė į svajonę“ finansavimui;
  • Nacionalinei paramai iš Žemės ūkio ministerijos projekto „Bendruomenei kompiuterinė įranga – vaikams žaidimų aikštelė“ finansavimui.

Kitoms bendruomenėms linkime organizuotumo, aiškaus lyderio bendruomenėje turėjimo ir sėkmės problemų sprendimuose.

 

Paskutinis atnaujinimas: 2015-11-25 15:44:38
Naujienų prenumerata