Ignalinos rajono savivaldybė

Grožėkis, ilsėkis, pramogauk...
Biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt

Dūkšto vidurinės mokyklos pastato rekonstravimas

 

 

Europinio projekto „Ignalinos rajono Dūkšto vidurinės mokyklos pastato rekonstravimas“ įgyvendinimui skirta apie 2,7 mln. Lt  parama. Už šias lėšas apšiltintas ir atnaujintas pastato fasadas, stogas, renovuota šildymo sistema, elektros instaliacija. Taip pat pakeisti visi langai ir durys.   

                                          

2011 m. sausio 20 d. mokykloje paminėta rekonstrukcijos darbų pabaiga. Į šventę susirinko mokiniai, mokytojai, rajono vadovai, projekto įgyvendinimui paramą teikusių ir jį administravusių institucijų atstovai.

Šie mokslo metai pradėti jau rekonstruotoje mokykloje, tačiau kaip sakė laikinai direktorės pareigas einanti Gražina  Sobčikienė,  visi  laukė ir oficialaus atidarymo. Simbolinę juostelę perkirpo rajono meras Bronis Ropė ir renginyje dalyvavę svečiai -  Švietimo ir mokslo ministerijos Investicijų skyriaus vyr. specialistas Edmundas Jonuška bei Lietuvos verslo paramos agentūros direktoriaus pavaduotojas Sakalas Gorodeckis. Mokyklą pašventino kunigas Ignas Jakutis. Vėliau visi pakviesti į aktų salę, kur ir vyko šventė. Dainavo mergaičių ansamblis, buvo parodytas mokinių sukurtas filmas apie mokyklą.

Mokyklos direktorė pristatė svečius, dėkojo visiems prisidėjusiems įgyvendinant projektą. Savivaldybės, ministerijos,  verslo paramos agentūros, Ignalinos AE regiono plėtros agentūros atstovams įteiktos atminimo dovanėlės – įrėmintos mokyklos pastato nuotraukos. Padėkota ir buvusiai mokyklos direktorei, projekto vadovei Svetlanai Ščiurovai.

Švietimo ministerijos atstovas Edmundas Jonuška yra kilęs iš Kaniūkų ir baigęs Dūkšto vidurinę mokyklą. Jam buvo itin smagu dalyvauti šventėje ir pasidžiaugti savo mokykla bei palinkėti jai dar ilgai gyvuoti.

Dūkšto mokykloje mokėsi ir rajono meras Bronis Ropė. Meras prisiminė visą tą didžiulį darbą, kurį reikėjo padaryti prieš pradedant rekonstrukciją. Nežiūrint visų sunkumų, rezultatai ne tik matomi, bet ir juntami finansine prasme. Mokyklos energetiniai poreikiai dabar sumažėjo daugiau nei perpus.

Už pagalbą įgyvendinant projektą meras svečiams įteikė Švietimo ir mokslo ministerijai bei Lietuvos verslo paramos agentūrai skirtas padėkas.

Statybos darbus atlikusios UAB „Meleksas“ direktorius Rimantas Zigmantas sakė, kad statybininkams visada malonu dirbti savame krašte ir jis tikisi, kad tokių projektų bus ir ateityje. Ir išties Dūkšte greitai prasidės kiti svarbūs darbai. Bus tvarkomas miesto centras, bendruomenės poreikiams pritaikomas buvęs buitinio pastatas, pagražės gatvės, bažnyčios aplinka, bus asfaltuotas iki mokyklos vedantis takas. 

 

Paskutinis atnaujinimas: 2017-04-19 13:48:47
Naujienų prenumerata