El. paštas info@ignalina.lt
- NAUJIENOS -
2019.12.02
Ignalinos BKK „Vilkakalnis“ šeštadienį padovanojo sirgaliams krepšinio šventę

Toliau vyksta gana permainingos Regionų krepšinio lygos turnyro varžybos. Po savaitgalio kovų naujiems susitikimams ruošiasi Ignalinos BKK „Vilkakalnis“, dar nepatyręs pergalės džiaugsmo, užtat šeštadienį Ignalinos sporto ir pramogų centre savo gerbėjams padovanojęs tikrą krepšinio šventę.

Išvakarėse ignaliniečiai Prienų sporto ir pramogų arenoje patyrė pralaimėjimą Prienų „CBet-KKSC“ krepšininkams rezultatu 107:81 (31:24;20:17;26:15;30:23). Pažymėtina, kad šiose varžybose Ričardas Prybylskis komandai pelnė 27 taškus (iš kurių penki trišaškiai), tik vienu tašku atsiliko Tomas Butrimas, pelnęs 26 taškus. Po šių varžybų septynias pergales iškovojusi Prienų „CBet-KKSC“ (patyrusi du pralaimėjimus) RKL turnyro lentelėje užima ketvirtą vietą.

Vytauto Didžiojo universiteto komanda, po šeštadienio rungtynių Ignalinoje įsirašiusi septintą pergalę (iš aštuonerių žaistų varžybų), šiuo metu RKL turnyro lentelėje yra antra. Pirmauja – jau devynias varžybas sužaidusi ir tik vieną pralaimėjimą patyrusi „Užpalių“ krepšininkų komanda.

Ir vis dėlto, kokie skausmingi bebūtų pralaimėjimai Ignalinos krepšininkams, šeštadienio rungtynėse jie demonstravo tikrai gražų ir rezultatyvų žaidimą.  Nereikėtų pamiršti, jog šeštadienį jie susitiko su savo pirmųjų rungtynių varžovais, tuomet „Vilkakalniui“ nepalikusiais jokių šansų. 135:53 – tokiu rezultatu spalio pabaigoje Kaune buvo “pakrikštyti” RKL kovas pradėjusieji ignaliniečiai. Tad jokia paslaptis, kad „sofos krepšininkai“ didelių vilčių šeštadienio varžyboms neturėjo. Bet tie, kurie pakilo nuo sofų ir atėjo į Ignalinos sporto ir pramogų centrą palaikyti „Vilkakalnio“, šįkart tikrai turėjo progos pasidžiaugti gražiu komandos žaidimu.

Salėje aidėjo plojimai, palaikymo šūksniai, mat jau pirmomis minutėmis ignaliniečiai ėmėsi iniciatyvos. Skaičiai švieslentėje teikė vilties, kad ignaliniečiams pagaliau (!) gali ir pasisekti. Pirmas kėlinukas baigtas rezultatu 19:17 ignaliniečių naudai! Antrajame mūsiškiams sekėsi dar geriau: švieslentėje, pasibaigus antrajam kėliniui sušvito skaičiai 45:32. Buvo ką aptarti sirgaliams didžiosios pertraukos metu.

Bet trečiajame kėlinuke atsitiesė Kauno studentai, pelnę net 28 taškus. Ignaliniečiai gi šio kėlinuko metu savo sąskaitą tepapildė šešiais taškais... Bet – vilties neprarado! Ketvirasis kėlinukas vėl buvo ignaliniečių šlovės minutės. 19:14 – toks ketvirtojo kėlinio rezultatas, pademonstravęs ignaliniečių susiklausymą. Gaila, ketvirtajo kėlinuko nepakako sulyginti tezultatui ir pasiekti pergalę.

Šįkart galima pasidžiaugti ignaliniečių ryžtu, veržlumu, atskirų žaidėjų ypatingu indėliu. Šių varžybų komandų lyderių lentelėje net trijose pozicijose paminėtas „Vilkakalnio“ komandoje 11-uoju numeriu žaidžiantis dvidešimtmetis aukštaūgis (203 cm) Tomas Butrimas: kaip naudingiausias žaidėjas, įmetęs daugiausiai taškų, atkovojęs daugiausiai kamuolių. Šeštadienį Tomas komandai pelnė 23 taškus. Gerai sekėsi varžybose ir kitam Tomui – Gasparavičiui, pelniusiam komandai 19 taškų. Ignaliniečiai vėl gana sėkmingai mėtė tritaškius (iš 31 pataikyta 9). Palyginimui: varžovams iš 24 bandymų sėkmingi tebuvo keturi. Užtat kauniškiams geriau sekėsi mėtyti dvitaškius ir baudas.

Šeštadienio varžybos, kėlusios daug sportinių emocijų, baigėsi keturių taškų skirtumu kauniečių naudai. Bet rezultatas 74:70 tikrai nedaro gėdos ignaliniečiams. Atvirkščiai – demonstruoja komandos stiprėjimą.

RKL kovos tęsiasi. Gruodžio 6  dieną, 18  val., Kauno KM Žalgiris sporto komplekse Ignalinos BKK „Vilkakalnis“ susitiks su Kauno „Žalgiris-3" komanda, kuriai pirmose varžybose skausmingai pralaimėjo rezultatu 29:125, o gruodžio 7 dieną Ignalinos sporto ir pramogų centre  ignaliniečiai pirmą kartą susitiks su Lietuvos kurčiųjų sporto klubo kamanda, kol kas taip pat neturinčia nė vienos pergalės RKL turnyre. Varžybų Ignalinoje pradžia – 16 val.