El. paštas info@ignalina.lt
- NAUJIENOS -
2020.07.07
Iš Lietuvos triatlono čempionato – su trim medaliais

Ignalinos plaukikai toliau tęsia savo pasirodymus triatlono varžybose. Liepos 5 d. Trakuose vyko Lietuvos triatlono čempionatas (http://trakutriatlonas.lt/). Ignalinos plaukimo klubo sportininkai šiose varžybose iškovojo vieną aukso ir du bronzos medalius.

Sprinto distancijoje (750 m plaukimas + 20 km dviratis + 5 km bėgimas) trečiąją vietą iškovojo Džiugas Karklelis. Pirmas šioje distancijoje buvo Jokūbas Tijūnonis iš Vilniaus miesto sporto centro, o sidabro medalį iškovojo Panevėžio triatlono klubo atstovas Robertas Gegužis. Čia savo jėgas išbandė ir buvęs Ignalinos krepšininkas Marius Kupetys. Jis iškovojo 23 vietą tarp 88 dalyvių.

Super sprinto distancijoje (400 m plaukimas + 10 km dviratis + 2,5 km bėgimas) tarp 2007 – 2008 metų gimimo berniukų Lietuvos čempionu tapo Matas Šurna.

Jis tik paskutiniuose metruose aplenkė Vilniaus miesto sporto centro ,,Ruoniai“ sportininką Joną Saulių Jonaitį.

Bronzos medalis šioje rungtyje atiteko kitam Ignalinos plaukimo klubo atstovui Nojui Balkevičiui.