Ignalinos rajono savivaldybė

Grožėkis, ilsėkis, pramogauk...
Biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 386) 52 096
El. paštas info@ignalina.lt
- NAUJIENOS -
2021.01.07
Ignalina turi atstovą Jaunimo biure

Dar 2020 m. rudenį Lietuvos jaunimo organizacijų taryba (LIJOT) paskleidė žinią apie naują iniciatyvą: Lietuvoje formuojamas Jaunimo biuras. Kas tai? Tai tinklas Lietuvoje, kuris atstovauja ir surenka jaunų žmonių nuomonę savo gyvenamoje savivaldybėje, dalyvauja inicijuojamuose mokymuose keliant kompetencijas ir plėtoja jaunimo biuro tęstinumą.


Visos Lietuvos jaunimas įvairiais informacijos kanalais buvo pakviestas jungtis ir tapti Jaunimo biuro nariais. Tikima, kad tai ne tik tinklas ar iniciatyva, tačiau ir jėga, stiprinanti jaunimą visoje Lietuvoje, o kartu ir galimybė pasiekti kiekvieną jauną žmogų. Jaunimas galės mokytis ir gauti naujų įgūdžių, organizuoti renginius, turėti naujų pažinčių tiek regioniniu, tiek ir tarptautiniu mastu, atstovauti jaunimo nuomonę.

Ypač smagu pranešti, kad Ignalinos rajonas Jaunimo biure turės savo atstovą. Biuro komandos atrankoje sėkmė nusišypsojo Vidiškių gimnazijos moksleiviui, Ignalinos rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos pirmininkui Linui Martinkėnui. Jis ne tik tapo biuro komandos dalimi, tačiau ir jo Tyrimų komiteto pirmininku https://bit.ly/3hXslVh

Linkime Linui sėkmės, primename, kad visada palaikome jį ir padėsime, o visa kita – jo paties rankose.

 

Jaunimo reikalų koordinatorė Asta Savičiūnaitė

 
Atgal   Spausdinti  
Naujienų prenumerata