Ignalinos rajono savivaldybė

Grožėkis, ilsėkis, pramogauk...
Biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
El. paštas info@ignalina.lt
- NAUJIENOS -
2019.11.05
Žaliosios olimpiados finalas

Spalio 29 d. Didžiasalio "Ryto" gimnazijos komanda dalyvavo respublikinio konkurso „Žalioji olimpiada“ finale. Šiame finale dalyvavo trylika šalies mokyklų komandų, kurios varžėsi dėl draugiškiausios aplinkai komandos titulo ir pagrindinio prizo –  kelionės į Briuselį.


Renginys „Žaliosios olimpiados festivalis“ vyko Vilniaus Gedimino technikos universitete. Užduotys komandoms buvo pateiktos dviem turais. Po pirmojo turo, kur buvo pateikti klausimai apie žiedinę ekonomiką, tvarią aplinką, atliekų tvarkymą, klimato kaitą, mūsų komanda, skelbiant preliminarius rezultatus, pateko tarp trijų pirmaujančių. Susumavus pirmo ir antro turų rezultatus, paaiškėjo, kad užimta penkta vieta respublikoje. Renginio metu sirgaliams buvo skiriamos įvairios užduotys, veikė interaktyvios erdvės su kūrybinėmis dirbtuvėmis.

Mūsų gimnazijos komandos pavadinimas – „Žaliasis rytas“. Komandai atstovavo Ig klasės mokiniai Paulius Seliukas, Algirdas Pauliukėnas ir IIIg klasės mokinės Goda Čepulytė, Kotryna Tumanovaitė, Ieva Gruzdytė ir komandos kapitonė Miglė Kapliukaitė. Ačiū dalyvavusiems renginyje, kovojusiems ir palaikiusiems komandą.

 

Informaciją parengė biologijos mokytojas Kęstutis Vaitkevičius

 

 
  Spausdinti  
komentarų nėra
Atgal
 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
Naujienų prenumerata