Ignalinos rajono savivaldybė

Grožėkis, ilsėkis, pramogauk...
Biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
Atsiliepimai
Lankytojų atsiliepimai   [rašyti atsiliepimą]
Tamara    Didziasalis   2013-10-20 14:29
Aciu Didziasalio bibliotekininkems Valei ir Nataljai uz susitikima su poetu Algiu Jakstu.Zmoniu susirinko nedaug:kai kvieciami ateiti-neturi laiko,o paskui teigia,kad nera jokiu renginiu.....As esu suzaveta zmogaus energetika ir talentu....Pora valandu prabego siltoje atmosferoe,malonioje kompanijoje!Aciu uz vaises prie arbatos.....


Sigitas      http://www.radijasfm.lt 2013-10-17 15:23
gražu skaityti visus komentarus


nijolė    vidiškės   2013-10-12 14:05
Visų atėjusių į renginį vardu , į kurį atvyko aktorė Irena KRIAUZAITĖ , norime padėkoti bibliotekos vedėjai Dalei Švilpienei už nuostabias valandas, kurias praleidome kartu. Ačiū už rūpestį, iki malonių susitikimų .Nijolė ir kiti


mano klausimas        2013-10-12 10:37
norėčiau paklausti, kas vyksta Kazitiškyje su vandens mokėjimo lapeliais. tai parduotuvėje pardavėjos dalina, tai kultūros darbuotoja, tai seniūnijos darbuotojai nešioja, arba visai neatneša niekas, gal kai esu bedarbė, tai darbo atsirastų, nes ignaliniečiai nelinkę po pirkias vaikščioti ir batų gadinti, ar tik pas mus toks nesiskaitymas su žmonėmis, ar ir kitur tas pats, atrodo, dažnai ir vandens nėra, už skaitliukus mokam, o tvarkos nėra.


Mano nuomone        2013-10-11 10:28
Išsikvėpė kiemeliai...Kilimai tik ir buvo tas grožis. Na žinoma, žiūrint kas ko atėjo , ar nusipirkt kas su žmonėmis, pažįstamais susitikt, pabendraut. Kiekvienoje seniūnijoje yra savų talentų.Galėtų ir parodyt ką moka, kas dainą, kas šokį ar eiles ir būtų buvęs geras koncertas.Reikia kuo daugiau žmonių įtraukt .Nors šiaip tai... viskas lyg ir gerai ŠypsenėlėLabiausiai patiko Ceikinių ir Kazitiškio kiemeliai.


žiūrovas        2013-10-10 17:00
Linai. Kaip nemalonu skaityti tokį pastebėjimą. Juk čia tavo tik nuomonė, o žmonės , darė, stengėsi, taip kaip jiems atrodė gražu. Juk menas tai ir yra menas. Kas vienam nepatinka tai kitam labai gražu. Juk ir buvo tema ne taip pateikta. Floristinių kilimų darymas suprantama visai kitaip o kilimai tai ne paveiklai. Kaip kas išmano taip tas ir daro ir tuo turėtume džiaugtis. Kiekvieno buvo fantazijos vaisius. Kurkite, mylėkite grožį visi taip kaip kas išmanome o rezultatas matyti - darbas,kruopštus ar jis ne , nelabai čia svarbu, tai juk ne profesionalų darbas. Profesionaliais floristais ne visi negali būti. Ačiū.


Lina    Ignalina   2013-10-10 11:13
Puikus seniuniju prisistatymai,malonu ziureti buvo sunku ir isskirti graziausia,taciau lengva pamatyti ta kuriame ideta maziausiai darbo ir pilna dirbtinumo toki dosnu rudeni.Gal sunku buvo iseiti is kabinetu ir atverti akis naturaliam groziui.


lankytojai        2013-10-08 19:37
šaunuoliai Kazitiškio seniūnijos ir bibliotekos darbuotoja, labai gražiai pasirodėte Ignalinos rudens šventėje. sėkmės- ir ačiū.


pasipiktinę gyventojai    Mielagėnai   2013-10-05 16:59
Sveiki,nebeturime kur kreiptis, todėl nusprendėme šią problemą papasakoti visiems dar nežinantiems.Mielagėnų miestelis - visi matome paviršiuje sukurtą grožį, ačiū visiems prisidėjusiems čia tikrai miela gyventi, tačiau šį kart problema slypi giliai po žeme - vandentiekio vamzdžiai ir šioje srityje dirbantys darbuotojai. Prieš metus, buvo tikrinamas vandens švaros lygis, rezultatą mačiau kraupų. Tokio vandens ne tik, kad gerti negalima, tačiau aplamai naudoti kasdienėje buityje, o mūsų vandentiekio darbuotojai tikina ir netgi teigia, kad VISKAS GERAI VAMZDŽIAI TOBULI, O VANDUO ŠVARUS. Toli gražu tai netiesa, meluoja ne tik sau, atvykusiems mūsų bėdas išklausyti žmonėms, bet ir visam miesteliui.Gėda pripažinti, tačiau Mielagėnuose vandentieky dirba tikri tinginiai. Argi normalu, kad savaitę ,, IEŠKOMAS,, (nors abejoju ar kas domėjosi) sutrūkęs vamzdis dėl kurio miestelis beveik neturi vandens.Kitas atvejis, grįžtate purvinas po darbo, tikitės, nusiprausti ir pailsėti, tačiau vandens nėra. Kodėl miestelio žmonės neperspėjami apie išjungiamą vandens tiekimą?argi tai ne vandentiekio darbuotojų darbas?kodėl dėl jų aplaidumo turi kentėti visi miestelio gyventojai, juk miestuose prieš kelias dienas pranešama, kad vandens nebus tą ir tą dieną iki tos valandos, juk mes irgi žmonės. Padėkite kovoti su melagiais ir aplaidžiais vandentiekio darbuotojais, mes norim gerti švarų vandenį,iš švarių vandentiekių ir prašau perspėti prieš jo netenkant.


nijole        2013-10-03 16:14
uz graze svente kuri buvo didziasali reikia padekoti juratei cibulskienei,ir visai bendromenei


  
atgal 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 69 pirmyn 
  
Naujienų prenumerata