Ignalinos rajono savivaldybė

Grožėkis, ilsėkis, pramogauk...
Biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
Klausimai-atsakymai
Bendrieji klausimai
bus siais metais superfiesta?
2014-07-02
kas daroma vasaros estradoje?
2014-06-10
Tiek laiko, kiek Ignalinoje egzistuoja mokykla, mokiniai, gyvenatys Laisvės, Aukštaičių gatvėse, trumpina kelią žingsniuodami per veją nuo Atgimimo g. 21 namo sandėliukų iki pastato Vasario 16-osios g. 20 (buv. kavinė "Palūšė"). Ar negalima būtų to 50m takelio iškloti senomis plytelėmis, likusiomis po miesto šaligatvių atnaujinimo? Mokiniai kelią trumpins ir toliau kol bus mokykla, tik gal geriau tai darytų civilizuotai ir nepurvindami batų palijus.
2014-05-15
Laba diena,
norejau paklausti kodel nuo 23 valandos Budriu gatveje isjungiama sviesa? Juk tai yra viena is judriausiu gatviu.
2014-05-05
Laba diena,
ar negalima būtų Ignalinoje įrengti lauko treniruoklius? Vasarai uždarius SPA centro sporto salę nėra kur sportuoja. Tokie treniruokliai jau yra daugelyje miestų.
2014-04-28
Laba diena,
Kada Didžiasalio seniūnijoje bus galima atsiimti nemokamai dalinamas dėžes kompostui? Jau kitose seniūnijose tokia galimybė yra, o pas mus vis dar ne.
2014-04-22
Laba diena, patinka skaitinėti Ignalinos savivaldybės puslapį. Tik kelia nuostabą puslapio skyrius "Bendruomenės", nes dauguma jų tiesiog senai neatnaujinta, dalies jų atnaujinimai buvo tik 2010 metais. Todėl neaiški šios svetainės dalies funkcija : ar išvardinti bendruomenes, ar parodyti jų veiklą. Naudingiau būtų, kad matytumėm daromą veiklą, tai būtų savotiškas bendruomenių metraštis.
2014-04-15
Laba diena! Mano būtų klausimas-pasiūlymas. Mūsų rajone ne tiek daug darboviečių, jos visos gyventojams žinomos. Manau visai gražu ir teisinga gyventojų atžvilgiu būtų Jūsų tinklapyje sukūrti skilti, kur galima būtų palikti atsiliepimus ir skundus apie mūsų rajono darbovietes, kurios neišmoka laiku atlyginimų, atostoginių, priima į darbą darbuotojus puse etato, mokėdami kitą dalį vokelyje ir atimantys iš darbuotojų pajamas ateities pensijai gauti. Tokio pobūdžio informacija padėtų vietos valdžiai žinoti tikrąją padėti rajone ir, gal but, imtis teisėtų priemonių tokiai betvarkei užkirsti... nes, pamėginkit kam pasiskūsti dėl pažeidimų darbuotojo atžvilgiu? Greit darbą prarasi, o ir kitam neisidarbinsi - vieša paslaptis! Ar tai nebūtų tokių problemų sprendimas mūsų rajone?
2014-03-04
Laba diena
Kartais elektronineje ar laikrastineje spaudoje pasiskaitau verslo naujienas.
Daug kalbama apie investicijas.
Alytuje lankosi Izraelio verslininkai,zada statyti net dvi gamyklas,
Siauliuose vis uzsuka skandinavai, Klaipedoje vokieciai,
Kaune suomiai stato gamykla.
Noretusi suzinoti ar musu rajone praeitu metu begyje buvo ussuke kokios nors salies ar vietos verslininkai su savo idejomis?
Ar yra tikimybe sulaukti investiciju musu rajone?
2014-02-07
Dėl renovacijos. Būtų ūkis organizavo susirinkimą, kuriame informavo (nors kažkodėl pavadino balsavimu), kad bus renkamas nuo kiekvieno buto 5 Ltmėn. mokestis už paskolos administravimą. Kodėl būtent 5 Lt, o ne 1 Lt ar 2 Lt nesugebėjo tinkamai paaiškinti, bandė įtikinti, kad vykdys visas paskolą išdavusio banko funkcijas, nors iš tikrųjų būtų ūkio darbas bus išsiųsti lapelį, kuriame bus iš banko gauta informacija. Ir to lapelio atsisakyti , jų teigimu, nėra galimybės. Daugelis gyventojų pasiryžo paskolą išsimokėti per 20 metų. Kadangi daugumos žmonių paskola vyrauja apie 10 000-12 000 Lt, tai nesunku paskaičiuoti, kad vien tik būtų ūkio „administravimas“ per tą laikotarpį kiekvienam kainuos 1200 Lt, t.y. ~10% nuo sumos, kai tuo tarpu Šiaulių bankas, suteikęs paskolą renovacijai, už 3% metinių palūkanų sugebės ir paskolą administruoti, ir iš to uždirbti. Tai akivaizdus butų ūkio noras pasipinigauti susiklosčius tinkamai situacijai ir užtikrinti sau gerą gyvenimą 20 metų. Tikriausiai už tuos pinigus bus padidinti vadovų atlyginimai ir priimtas į darbą vienas kitas pažįstamas žmogus. Dabar būtų ūkyje sėdi 2 kasininkės, kurios didžiąją mėnesio dalį neaišku už ką gauna algas, nes žmonės eiti mokėti mokesčius tik į mėnesio pabaigą, ir turbūt tokių žmonių nėra daug, nes mokesčius daugelis susimoka internetu, kredito unijoje ir kitur. Gal galima vienai kasininkei paskirti funkciją karpyti tuos lapelius taip per mėnesį sutaupant tūkstančius gyventojų lėšų?
Klausimas: ar pabaigus renovaciją galima būtų persirašyti paskolų sutartis gyventojų vardu taip išvengiant būtų ūkio lupikavimo?
P.S. Norėčiau, kad šitas klausimas būtų paskelbtas viešai, nes aktualus daugeliui Ignalinos gyventojų.
2014-01-16
Laba diena,
Ar gali būti, kad 2014 metais RIMŠĖS miesteliui sukanka 500 metų. Kaip numatoma paminėti tooookį garbingą jubiliejų? Bent jau miestelio herbas ir vėliava tai jau tikrai turėtų būti patvirtinti?
Ačiū.
2013-12-27
LABA DIENA
NORETUSI SUZINOTI KAS KIEK LAIKO ISVEZAMOS SIUKSLES IS KONTEINERIU STOVINCIU PRIE NAVIKU KAIMO KAPINIU.
JAU KURIS LAIKAS KONTEINERIAI STOVI PILNI.
ARTEJA VELINES,ZMONES IS IVAIRIU LIETUVOS KAMPELIU ATVAZIUOS APLANKYTI SAVO ARTIMUJU KAPU. NE VIENAS ATSIVES MAISELIU, IVAIRIOS PLASMASINES TAROS, KITAS SENAS STIKLINES ZVAKIDES NORES ISMESTI. AR NEGALIMA BUTU PRIES SVENTES ISVESTI SIUKSLES.
LABAI NEGRAZIAI ATROGO KAI APLINK KONTEINERIUS SUSIKAUPIA KRUVOS SIUKSLIU,YPAC KAI SALIA ARTIMUJU AMZINO POILSIO VIETA.

GRUPE NAVIKU KAIMO GYVENTOJU

DEKOJAME UZ ATSAKYMA
2013-11-04
Laba diena, norėčiau gauti informaciją apie Ignalinos rajono gyvenviečių gatvių apšvietimo tvarką. Ne vieneri metai Tverečiaus gyvenvietėje nedega šviesa. Norėčiau konkrečiai žinoti kuriuo laiku turi būti įjungiamas apšvietimas. Dėkoju už atsakymą.
2013-10-22
Sveiki,
Gražu skaityti savivaldybės 2013-09-30 atsakymą į klausimą apie šildymą mokymo įstaigose. "Atšalo ir visose mokymo įstaigose įjungėme šildymą". O tai Kudabos mokykla išskirtinė? Ar jos direktorei liepta sutaupyti papildomu pinigėlių? Jei visos mokymo įstaigos šildymą įjungė, kodėl Kudabos mokykloje ir vaikai ir darbuotojai turi kesti šaltose klasėse? Žinoma direktorė gali pasakyti kad mokykla renovuota ir joje šilta, bet ta pasaka tesiasi iš metų į metus, o darbuotojai ir mokiniai taupo savo sveikatos saskaita, nes ne taip greit pavyksta sušildyti klasę savo kvapu.
Ar greitai bus nustota taupyti Kudabos pagrindinėje mokykloje?
2013-10-07
Laba diena,
Temperatūra lauke krenta, taip pat sėkmingai krenta mokyklose ir darželyje. Pagal higienos normas patalpose turi būti nemažiau kaip 18 laip. Klausimas ar visos įstaigos, kur yra vaikai, laikosi šių normų?
2013-09-30
Sveiki, norėjau paklausti kada prasideda šildymo sezonas?
2013-09-30
labas.norecia paklausti kas turi rupintis kelio ruozu miecionys kukuteliai.isvis eimanoma vaziuot masina,nors galetu paligint kelia.aciu
2013-09-22
Laba diena,
Norėčiau pasiteirauti, ar bus apgenėti medžiai- tvarkingoje ir gražioje Ažušilės g., (ties miškų ūkio pastatu)? Gatvė tvarkinga, o medžiai po asfaltavimo darbų atrodo iš ties negražiai.
Ačiū
2013-09-20
Kodėl nepastatomi į vietą ir neištuštinami antrinių atliekų konteineriai, kurie stovėjo aikštelėje priešais "Kompatą". Prieš aikštelės asfaltavimą konteineriai buvo sukelti į miškelį. Bet aikštelė jau senokai išasfaltuota, o konteineriai tebestovi miškelyje pilnutėliai ir šiukšlių krūva aplink juos vis auga.
2013-09-18
Laba diena, norėčiau sužinoti, kur galima kreiptis dėl netinkamo pašto darbuotojos darbo. Ignalinos r. paštininkė B. Daubarienė NUOLAT vėluoja atnešti laiškus, laikraščius, siuntinius. Laikraštį išeinantį antradienį, B. Daubarienė atneša tik po kelių dienų. Esame labai nepatenkinti dėl jos darbo. Ji esanti pensinio amžiaus ūkininkė pirmiausia rūpinasi savo interesais, o ne darbo Lietuvos pašte pareiga. Manome, jog jei nespėja ir nesugeba tinkamai dirbti, turėtų išeiti užtarnauto poilsio ir reikėtų paskirti kitą paštininką, kuris gebėtų atlikti savo darbą.
2013-09-13
Laba diena,
kur kreiptis daugiabučio gyventojams, jei daugiabučio visoje laiptinėje bei rūsyje nedega šviesa, nes, matomai, netvarkinga elektros instaliacija? Į būtų ūkį ar Lesto?
2013-09-12
sveiki, noriu paklausti ar planuojama įrenginėti šaligatvius Saulėtekio gatvėje.
2013-09-10
Prie Ignalinos kapinių yra viešas tualetas, keletą, o gal ir gerą dešimtmetį nevalytas. Kviečiu valdžios vyrus aplankyti šį objektą ir patiems pamatyti miesto gėdą. Šeimininkai vertinami ne už tvarką svetainėje, o tualete. Man gėda prieš atvykstančius į kapines svečius.
2013-09-04
Laba diena,pas ką galėtų kreiptis Strigailiškio kaimo gyventojai,gyvenantys daugiabučiuose,kurių kaime yra 7 vnt. dėl santechniko,elektriko teikiamų paslaugų.Juk Ignalinos butų ūkio tinklapyje paskelbtuose butų sąrašuose,kurie galėtų gauti šias mokamas paslaugas,mūsų kaimo daugiabučiai nerandami nors mes atstumo atžvilgiu esame beveik kaip Ignalinos daugiabučiai.Kas tada galėtų bute už mokamas paslaugas pakeisti prakiurusį radiatorių,ar kitas pasitaikiusias santechnines,elektriko paslaugas kai mes esame lyg neegzistuojantys pastatai Ignalinos butų ūkyje.Tai kaip spręsti iškilusias problemas susijusias su namo eksploatavimo saugumu,bendrais elektros įvadais rūsiuose.Kas atsakingas už jų saugumą,kai esame ne vienas namo šeimininkas?
2013-08-30
Laba diena. Norėjau paklausti ar būtų galima laikyti nemažą šunį prie daugiabučio namo, kuriame yra keturi butai. Šunį laikyčiau savo žemėje už kurią per metus moku 160lt.
2013-08-29
Sveiki,
Ar Ignalinos r.yra teikiamos aplinkos tvarkymo bei apželdinimo paslaugos?Ačiū
2013-08-29
http:www.krepsinis.netlietuvaskaitytojo-laiskas-kodel-lietuvos-kaime-nera-krepsinio-aiksteliu-arba-kaip-vaiku-statyta-krepsi-nupjove-prisigeres-zmogus232873
Kodėl kituose kaimuose stato krepšinio aikšteles o pas mus griauna ?
2013-08-23
Jau daug pažadų girdėjome dėl ramybės gatvės asfaltavimo, vena iš senesnių gatvių kuri dar niekada nebuvo asfaltuota, nors jau kai kurios asfaltuotos po kelis kartus. Ramybės g. yra gan tankiai apgyvendinta, nemažai joje gyventojų, yra gatvių Ignalinoje ir jaunesnių ir su rečiau gyvenančiais žmonėmis.
Tai kada asfaltuosite Ramybės gatvę?
2013-08-23
Laba diena,
Sakykite prašom, ar bus Ignalinoje tvarkomos daugiabučių namų kiemuose esančios vaikų žaidimų aikštelės? Taigi baisu žiūrėti, kokiose aikštelėse turi žaisti vaikai, pvz. prie Aukštaičių 11 namo esanti vaikų žaidimų aikštelė.
2013-08-01
Sveiki, norėjau paklausti ar galima kur nors rasti sąrašą kur surašyta į kokias mokymo įstaigas įstojo abiturientai šiais metais? Pernai buvo toks sąrašas, šiemet kažkodėl jo nemačiau
2013-07-29
<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 55 >> 
Užduokite savo klausimą:
Pasirinkite klausimų katalogą:
Jūsų vardas:
El. pašto adresas:
AntiSpam
Naujienų prenumerata