Ignalinos rajono savivaldybė

Grožėkis, ilsėkis, pramogauk...
Biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
El. paštas info@ignalina.lt
Klausimai-atsakymai
Bendrieji klausimai
Sveiki,
Kažkada buvo siųstas siūlymas miestui prisijungti prie tvarkaumiesta.lt platformos, kurioje gyventojai gali žymėti problemines vietas ir taip padėti savivaldybei bei seniūnijoms. Ar savivaldybė planuoja jungtis prie platformos?
2020-01-29
Laba diena,
kiekvieną mėnesį Būtų ūkiui mokame pinigus, kurie vadinami "Kaupiamosiomis lėšomis". Kur rasti aprašą, kokiems darbams ir kokia tvarka gali būti išleidžiami šie pinigai?
Mes norėtume už sukauptas kaupiamąsias lėšas pasikeisti nusidėvėjusią grindų dangą bendrame koridoriuje bendrabučio tipo name. Darbams atlikti patys ieškotume pigiausio varianto, nes iš ankstesnės patirties statant lauko kodines duris, Būtų ūkio samdyti darbams atlikti neketiname. Būtų ūkio pateikta sąmata buvo beveik tris kartus didesnė už tą, kurią realiai sumokėjome rangovui.
2020-01-07
Laba diena. Norėčiau pasiūlyti neprekiauti fejerverkais. Kodėl, turbūt nebūtina aiškinti. Tai traumuoja jautrius žmones, gyvūnus. Lenkai juos keičia lazeriais, kiek girdėjau. Vakar apie tai rašė "Vakaro žinios". Paskui dar tenka aikštes valyti ir pan.
Taip pat norėčiau paprašyti pastatyti naudotos tekstilės surinkimo konteinerį. Skaičiau, kad Vilniuje yra prie didžiųjų prekybos centrų. Ranka nekyla mesti rūbų prie buitinių atliekų, o, deja, ir matyti, kad žmonės daug rūbų meta. (Šalia mūsų yra organizacija, gaunanti daug labdaros ir ilgą laiką dideli kiekiai tvarkingų rūbų keliavo į mūsų konteinerį, - nehigieniška, ar amoralu. Tai, žinoma, ir tos organizacijos neūkiškumas).
Ačiū.
2019-12-13
Sveiki.Noriu pasiteirauti ar galima statyti saules elektrine ant man priklausancios zemes ūkio paskirties
sklypo ,kuris yra aukstaitijos nacionalinio parko teritorijoje ir ieina i krastovaizdzio zona.Ar yra kazkokie apribojimai?
Aciu
2019-11-22
Kokia yra medžių pjovimo tvarka Ignalinos miesto kapinėse?
2019-11-12
Laba diena. Kada bus atnaujinta metrikacijos skiltis?
2019-11-11
Laba diena,
Kur galima rasti PARAIŠKA DĖL INDIVIDUALIŲ NUOTEKŲ VALYMO ĮRENGINIŲ ARBA NUOTEKŲ IŠSĖMIMO REZERVUARŲ ĮRENGIMO DALINIO FINANSAVIMO?
2019-11-03
Savivaldybės vėliava iškeliama savivaldybės tarybos nustatyta tvarka. Kur rasti šią tvarką apie Ignalinos Savivaldybės vėliavą?
2019-10-24
Laba diena, norėčiau paklausti kodėl nusprendėte, kad nereikia autobuso iš Ignalinos maršrutu Ignalina–Didžiasalis–Tverečius19 val. 35 min. ir pakeitėte į 18.00 val. Ankstesnis laikas yra patogus sugrįžtant iš Vilniaus, taip pat po renginių, kurie Ignalinoje 18.00 val. tik prasideda, kiti dar ir iš darbo grįžta.
2019-10-22
Laba diena,
Strigailiškio kaime neveikia jau kurį laiką šviestuvai, visa gatvė nuo Strigailiškio k. pradžios iki restorano Romnesos, o savaitgaliais apskritai visa Strigailiškis skęsta tamsoje, kada bus sutvarkytas apšvietimas ir ar bus galimybė kada nors šviesas įjungti rytais anksčiau nei prieš šešias, nes yra žmonių, kurie eina rytais į traukinius tamsoje.
2019-10-14
laba diena, matau mieste atsirado nauja graži gatvė su ŠALIGATVIAIS. ta proga noriu paklausti kada pagaliau bus pradėti įrenginėti žadėti šaligatviai Saulėtekio ir Lygumų gatvėse? ar valdžia vis dar laukia skaudžios avarijos ten?
2019-09-12
Laba diena, norėjau pasiteirauti kada pradės važinėti žadėtas autobusas Ignalina -Utena ir Utena -Ignalina?
Kokiomis valandomis važiuos ?
2019-08-28
Laba diena, noriu pasiteirauti, ir paprašyti ar nebūtų galima Vidiškių k, įrengti kompostavimo aikštelę. Artėja pavasaris, kur dėti pernykščius lapus, sodų išgenėtas šakas, vasara nupjautą kiemų žolę, daržo gėrybių atliekas. Susidaro didelis kiekis visko. Teršti gamtą ???. Vežti i Ignaliną irgi susidaro transporto išlaidos, šiukšlių supakavimas.
2019-02-15
Laba diena,
Gyvenu daugiabutyje, susiduriu su benamių kačių problema. Kaimynės nuolat šeria beglobes kates, nuo to jų tik daugėja. Šeria kur papuola, tiesiai prie įėjimo durų į laiptinę, ant šaligatvio, kartais ir bendrojo naudojimo patalpose t. y. laiptinės pirmame aukšte, mėtydamos maistą pro balkoną, bet kur. Vasarą maisto likučiai susšvinkę prie durų, žiemą sušalę prie durų. Katės lipa ant automobilių kapotų, juos apibraižo. Gailėdamos, kad nesušaltų leidžia rūsyje nakvoti, kur jie ir daro gamtinius reikalus, rusyje pradėjo veistis parazitai. Noriu sužinoti, ar leidžiama šerti benames kates daugiabučio kieme, ar tai nedraudžiama.jų kaimynai beglobes kates šeria laikydamiesi savivaldybės nustatytų taisyklių. Ar kaimynai šedrami beglobes kates, nepažeidžia savivaldybės nustatytų taisyklių, jeigu tokios Ignalinoje yra? Kita vertus, manau čia yra ir viešosios tvarkos pažeidimas, nes nuolat šiukšlinama.
Ačiū.
2019-02-11
Laba diena, norėjau paklausti kur reikia užsiregistruoti ar pateikti paraišką, norint gauti mažojo ignaliniečio pasą? Ačiū už atsakymą.
2019-01-27
Sveiki! Norėjau paklausti, kodėl Ignalinos rajono savivaldybė nieko nedaro dėl IGNET teikiamų interneto paslaugų, kai nuo gruodžio vidurio visame mieste internetas pastoviai stringa, atsijunginėja bei neveikia. Kaip reikia elgtis žmonėms, kuriems darbo metu reikalingas šis internetas?
2019-01-02
Iš tikrųjų labai džiaugiuosi, kad yra jaunų žmonių kurie kelia į viešumą Ignalinos problemas. Pati asmeniškai esu nustebinta, kodėl socialinėms šeimoms, šiuo atveju čigonams yra suteikiamas pats geriausias (brangiausiai Ignalinoje atrenovuotame name)būstas. Kas mokės už renovaciją? Kodėl jaunoms, dirbančioms šeimoms nesuteikiate būstų? Kodėl savivaldybė nėra suinteresuota nepritraukti jaunų specialistų į Ignaliną? Kodėl socialinėms šeimoms ir tinginiams viskas patiekta ant lėkštutės, o dirbančios šeimos viską turi pasiekti pačios be savivaldybės pagalbos ir jokių lengvatų? Lauksime viešo atsakymo, kadangi į patį pirmą klausimą yra daug žmonių, kurie nori išgirsti atsakymą.
2018-12-04
Laba diena,
norėčiau pasiteirauti, kur kreiptis dėl beglobių kačių sterilizacijos.
2018-11-30
Laba diena,
norėjau paklausti, ar Ignalinoje tiekiamas vanduo nėra užterštas arsenu, ar buvo atliekami kokie nors tyrimai?
2018-11-29
Laba diena, kada paskelbsite šildymo sezoną ? Ir kodėl šildymą pajungiate nuo pirmadienio, o ne nuo penktadienio, kai visi žmonės savaitgaliais būna namuose, reikia tos šylumos, pirmadieniais išeiname į darbus ir taip nėra aktualu.
2018-10-04
Labadiena. noreciau paklausti kodel siemetneasfaltavo daugiabuciu namu kiemu
2018-10-02
Laba kiek gali dirbt pensininkes Didziasalio seniunyjoje kai tiek daug bedarbiu yra gauni pensija ir sedek namie.
2018-10-02
Sveiki,
straipsniuose svetainėje ir "Mūsų Ignalina" laikraštyje apie vandentvarkos projektus, kurie gerina gyvenimo kokybę miestuose ir kaimuose, rašoma, kad "...rekonstruoti nuotekų tinklai Ežero g. gyventojams". Ar gali 1 namas atstovauti visą gatvę?.. Pradedant Ežerog. 2 numeriu jokių miestui priklausančių nuotekų tinklų, nei vandentiekio nebuvo, nėra ir, matyt, dar ilgai nebus. Gyventojai turi patys įsirengę nedideles nuotekų surinkimo talpyklas, kurių išvalymas gerokai "kerta per kišenę", geriamą vandenį semia iš šulinių, kurie pastaruoju metu pustuščiai. Įsirengti nuosavą vandens gręžinį taip pat ne visiems "pagal kišenę". Todėl jei iki mųsų būtų atvesti nuotekų ar vandentiekio tinklai, manau dauguma mielai prisijungtume.
2018-10-01
Sveiki, nežinau kur rasti informaciją, todėl klausiu čia, kadangi problema yra visoje Lietuvoje.
Bėčiūnų kaime vyksta kelio darbai ir esu iš vietinių girdėjusi, kad darbų vykdymo metu nebus tiesiami centralizuoti nuotekų įrenginiai, kad būtų galima prisijungti ir nereiktų įrenginėti spec.rezervuarų. Kodėl? Ar po kelerių metų vėl bus gadinama kelio danga, jiems įrengti?
2018-09-21
didzesalija stovi dauk daugebuciu tusciu kur galima butu dar gyvent zmonems kodel neduda butu neturintiems kur gyvent ir kur man kreiptis kad gauciau buta esu be nami gaunu tik invaliduma?
2018-09-18
Laba diena, turiu klausimą dėl soc. būstui gauti. Aš su žmona esame neįgalūs ir ieškome soc.buto nuomai. Kokia padėtis šiuo klausimu Jūsų mieste?
2018-09-07
Laba diena,
noriu pasiteirauti - kas yra atsakingas už nevykstančią namo renovaciją? Esame Vidiškių k. Melioratorių 20 namo gyventojai. Pagal butų ūkio internetiniame puslapyje pateiktą informaciją, namo renovacija prasidėjo 2018 m. vasario mėn. ir turi būti pabaigta iki metų pabaigos.
Iki šios dienos buvo pradėtas, tačiau dar nepabaigtas tvarkyti stogas. Ir darbai sustojo. Nėra jokios kontaktinės informacijos su namo renovacijos rangovais. Butų ūkio darbuotojai dingę kaip į vandenį, nepateikia jokios informacijos gyventojams.
Kas už tai atsakingas? Kas padengs nuostolius gyventojams po liūčių (draudimo bendrovės dengia TIK vieną kartą). Kada vyks namo renovacija? Nesiimant jokių priemonių namo gyventojai kreipsi į gerb.rajono merą.
2018-07-23
Prašome atsakyti kur kreiptis dėl laiku nevykdomos namo renovacijos Turistų g. 49, Ignalinoje. Darbai nevyksta. Būtų ūkis atsakymo nepateikia, su darbų rangovais ir paskirtais atsakingais projekto vadovais bei vykdytojais susikalbėti neįmanoma. Prašome nurodyti cpva atsakingų darbuotojų kontaktus į kuriuos galėtume kreiptis dėl problemos sprendimo. Prašome atsakyti kokios numatytos priemonės ir atsakomybė, jeigu namas nebus renovuotas pagal numatytą terminą. iš anksto ačiū už atsakymus.
2018-07-23
Sveiki,
norėjau paklausti ar planuojama įrengti šunų vedžiojimo aikštelę Ignalinoje? Jeigu taip, tai kurioje vietoje planuojama ją įrengti ir kuomet galima jau laukti šunų aikštelės atidarymo ?
Jeigu ne, kodėl?
Ačiū už informaciją.
2018-06-29
sveiki, kodel pastoviai sutrinka gatviu apsvietimo veikla, kiekviena savaite pasitaiko tamsiu naktu, vilniaus g, aciu
2018-06-11
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 56 >> 
Užduokite savo klausimą:
Pasirinkite klausimų katalogą:
Jūsų vardas:
El. pašto adresas:
AntiSpam
Naujienų prenumerata