Ignalinos rajono savivaldybė

Grožėkis, ilsėkis, pramogauk...
Biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
Klausimai-atsakymai
Bendrieji klausimai
Laba diena, kaimynai daugiabučio namo bute laiko medžioklei skirtą šunį. Gyvūnas neįpratęs būti vienas be šeimininko. Kai šeimininkai išvyksta, šuo bute kelia daug triukšmo ištisai, keletą valandų staugdamas (dažniasiai iki 23 val.), lodamas, šlapindamasis balkone (visa tai teka ant kaimynų įstiklintų balkonų langų). Kaip sutramdyti netvarkingus šuns šeimininkus? Tai kelia ne tik kaimynų pasipiktinimą, bet ir realų galvos skausmą senyvo amžiaus žmonėms, vaikams, kurie vakare nori pailsėti.Norėčiau, kad šis klausimas būtų publikuotas.
Ačiū.
2012-12-13
Dėl komunalinių atliekų išvežimo.

Laba diena. Gyvename nuosavame name ir aktyviai naudojamės spalvotais rūšiavimo konteineriais. Organines atliekas kompostuojame, elektronines ir kitas įmanomas rūšiuoti atliekas atiduodame į surinkimo taškus. Todėl su KOMPATA sudarėme sutartį kai atliekos iš namų konteinerio išvežamos kas 2 savaites.
Tačiau iš tikrųjų konteinerį išstumiame tik kas trečią savaitę ir tai tik todėl, kad namuose yra "pampersinis" vaikas. Kai jis paaugs, konteineris pildysis dar lėčiau.
Kai įmonėje KOMPATA pasiteiravome dėl galimybės išvežti šiukšles rečiau, mums buvo pasakyta, kad tai neįmanoma, nes to nenumato nuostatai.
Klausimas toks: kada tie nuostatai bus patobulinti ir bus galima laisvai rinktis kokiu dažnumu išvežti šiukšles?
Ačiū.
2012-11-22
Sveiki
iki kada galioja lengvatinis elektros tarifas gyventojams
2012-11-13
kodel negenimos menkavertes kanadines tuopos Ignalinoje, Ligonines gatveje: jos trapios, labai dideles, pavojingos esant dideliam vejui. Miestui neteikia jokio grozio.
2012-11-11
Klausimelis Ignalinos valdziai:ar Ignalinieciai negaletu pigiau naudotis baseino ir pirciu komplekso paslaugomis?Tai jug turtas pastatytas is musu pinigu.Gal bent musu vaikai galetu pigiai ir turiningai leist laika baseine.
2012-10-31
Kada pradėsit šildymo sezoną Ignalinoje?
2012-10-12
Laba diena,
Kada bus pradėtas 2012-2013m šildymo sezonas?
2012-10-11
Laba diena,mes su vyru nuejome i swedbanka noredami pasiimti busto paskola,ir ten mums pasake kad yra laimetas kazkoks konkursas parama jaunoms seimoms.Sake kad reikia is savivaldybes pasiimti kazkoki dokumenta,ir tuomet bankas grazina dali paskolos.Gal galit pasakyti kur cia reikia kreiptis ir kokiu dokumentu reikia?aciu
2012-09-17
laba diena.noriu paklausti del mano turimo namo renovacijos.namas randasi zarasu rajone dusetu seniunijoje,kaimo vietoveje o as gyvenu ignalinoje.ten lankausi savaitgaliais ir vasara.namas reikalaujantis remonto.noreciau aspiltinti sienas,pakeisti asbestini stoga ir sutvirtinti pamatus.kur tureciau kreiptis? aciu.stasys
2012-09-17
Nuo kad bus galima naudotis naujai įrengta nuoteku sistema, Vidiškėse nuosavėms namas.Ačiū
2012-09-11
Laba diena, O kaip gimnazistui suspėti į mokslo metų pradžios šventę ir gimnazijoje ir Ignalinos muzikos mokykloje, nes laikas sutampa 11 val ? :)
2012-08-27
Laba diena, ar gali būtį priverstinę renovacija Vidiškių gyv.
Ačiū.
2012-08-02
Sveiki,
norėčiau sužinoti ar Ignalinoje yra kur nueiti atostogaujantiems turistams?
Pagal renginių planą matome, kad jokių koncertų, švenčių nuo liepos antros savaitės nenumatoma.
Ką veikti atvažiavus atostogauti?
Ar yra vaikams žaidimų kambarys ar kur nors tvarkinga žaidimų aikštelė?
2012-07-17
Sveiki. Noriu paklausti kur galima butu padirbeti 16 likmeciui, vasara Ignalinoje ar jos rajone?
2012-06-27
Laba diena,
Norėčiau pasiteirauti, kada bus šienaujamas miškelis link Kaštonų g.?
Pernai taip pat žadejote asfaltuoti Ažušilės g.Ar šių metų planuose yra numatyta, šią gatvę sutvarkyti?
Ačiū
2012-06-20
LABA DIENA
JAU KURIS LAIKAS NURIMO KALBOS APIE DIDZIASALIO KARAMIKOS GAMYKLOS STATYBOS PLANUS,
IS SPAUDOS GIRDIME KAD BENDROVE "LUIDAS" GYVUOJA PASKUTINES DIENELES.
IMONES FINANSINE PADETIS TRAGISKA, ATLIKTU DARBU KOKYBE PRASTA.
IMONEI GRESIA DIDELI IESKINIAI UZ ATLIKTUS STATYBOS IR REMONTO DARBUS ANKSTESNEIS METAIS.
KOKS KERAMIKOS GAMYKLOS TOLIMESNIS LIKIMAS?
KAS APIE TAI ZINOMA MUSU SAVIVALDYBJE?
GAL YRA NAUJU INVESTUOTOJU BESIDOMONCIU KERAMIKOS PROJEKTU?
KALBAMA KAD ISIBEGES MASINE GYVENAMUJU NAMU REANOVACIJA,
JUDA VISAGINO AE PROJEKTAS I PRIEKI.
STATYBINIU MEDZIAGU PAKLAUSA TURETU TIK DIDETI.
AR BUS TAM PANAUDOTA IR MUSU RAJONO TURTAS MOLIS IR IS JO PAGAMINTOS STAYBINES MEDZIAGOS
2012-06-06
laba diena,
dažnai peržiūriu naujienas Jūsų puslapyje, nes noriu žinoti kokie įvykiai ir renginiai vyksta mano mylimam Ignalinos miestalyje. Kadangi esu aktyvi ir mėgstu viską išbandyti, tačiau daugelyje renginių deja, negaliu sudalyvauti. Jų laikas sutampa su darbo laiku. Pvz. mielai sudalyvaučiau Visuomenės sveikatos biuro renginyje, bet jo pradžia 15 val. Tokia pati situacija ir su gegužės 15 d. tulpių švente - pradžia 13 val. bet gerbiamieji tai darbo laikas ir žmonės dirba. Atsakykite ar renginiai skirti tik nedirbanties? Ar taip patogiau organizatoriams?
2012-05-11
Laba diena. Norėčiau pasiteirauti, kur vasaros metu galėtų įsidarbinti 16-17 m. amžiaus moksleiviai Ignalinos mieste bei rajone? Ačiū už informaciją
2012-04-13
Sveiki, kiekviena ziema vis tas pats, kuo daugiau iskrenta sniego, tuo sunkiau vaziuodami Ignalinos gatvemis prasilenkia lengvieji automobiliai,apie sunkvezimius net nesneku. Nejau to niekas nepastebi ar visiems vienodai, kad sniegas nuo saligatviu metamas tiesiai ant vaziuojamosios dalies? O gal tai daroma seniunijos nurodymu? Kazin ar labai sudetinga valant saligatvius sniega mesti ne ant gatves o i priesinga puse, o gal jei uz tokius darbus butu baudziama tai ir problemos nebutu?
2012-02-29
Sveiki,
kur arciausiai Ignalinos bus galima atiduoti panaudota siferi (kad butu isduota pazyma reikalinga asbestinius stogu keitimo programai)?
2012-02-28
Sveiki, noreciau paklausti kada uzsidegs naujas gatves apsvietimas iki Beciunu? Ar darbai ten pilnai baigti, ir ar yra galimybe bet kada juos ijungti?
2012-02-17
Laba diena,noreciau gauti informacijos del vaiko keliones i uzsieni.Kokiu reikia dokumentu vaikui kad galetu vykti i anglija su vienu is tevu,bet gristi is anglijos su Kriksto mama,na tarkim lydinciu asmeniu,man neaisku kokie Anglijoje reikalavimai del vaiko keliones.Su pagarba,Aciu.
2012-02-14
Laba diena. Norėčiau sužinoti, kodėl Didžiasalio seniūnijos Navikų kaime nėra tinkamai paruoštos slėptuvės, kuri apsaugotų kaimo gyventojus nuo ekstremalių situacijų (radiacijos pavojus, oro pavojus ir kt), senoji slėptuvė yra visiškai sugriauta ? Be to, jei neklystu, kai vyko civilinės saugos sirenų patikrinimas, ji mūsų kaime neveikė. Ačiū.
2012-02-08
Ar yra galimybe issinuomoti valstybines zemes ar nusipirkti?
2012-02-06
Norėčiau paklausti kodėl neveikia gatvės apšvietimas, jau kelintą dieną aukštaičių gatvėje, nuo ligoninės gatvės sankryžos iki turistų gatvės kampu( kur yra vienpusio eismo zona)?
2012-01-16
Sveiki,
norėčiaus pakeisti asbestinį šiferinį stogą, pagal Lietuvos kaimo plėtros 2007–2013 metų programos priemonės „Kaimo atnaujinimas ir
plėtra“ veiklos „Asbestinių stogų dangos keitimas“.
Noriu paklausti kur kreiptis, kokius pateikti prašymus, ar reikalingi papildomi statybų leidimai, projektai ir pan.?
p.s namas yra ne parke ar saugomoje teritorijoje.
2012-01-13
Laba diena. Norėjau pasiteirauti dėl kompensacijos už pakeistą stogą. Jei mes 2011 m. pasikeitėme asbestinį stogą, ar galėsime taip pat gauti kompensaciją, ar šią kompensaciją gali gauti tik tie žmonės, kurie stogo dar nepasikeitę ir užpildę paraišką jį pasikeis?
2012-01-13
Sveiki. norėjau paklausti, dėl ko uždarytos stadijono durys į Vasario 16-osios gatvę, ir parašyta „STADIJONU VAIKŠČIOTI DRAUDŽIAMA! STADIJONAS FOTOGRAFUOJAMAS? Juk vaikams vaikščioti rytais į mokyklą per stadijona daug arčiau. Dėkoju už atsakymą.
2011-12-09
Sveiki. Norėčiau paklausti ar reikalingas daugiabučiame name kaimynų sutikimas, kad laikyti katiną ar nedidelį šuniuką. Nes gyvūnų laikymo taisyklėse yra rašoma, kad draudžiama laikyti šunis, kates bute ar privačiame name, kur gyvena kelios šeimos, neturint raštiško visų jame gyvenančių pilnamečių asmenų sutikimo (Ignalinos rajono savivaldybės tarybos 2005 m. gruodžio 8 d. sprendimo Nr. T- 615 redakcija). Ar daugiabutis namas skaitosi kaip privatus namas?
2011-12-08
Planuojame dažyti fasadą ar keisti stogo dangą Linkmenų sen. vienkiemyje, esančiame Nacionalinio parko teritorijoje, kada ir kokiai institucijai (padaliniui)turiu teikti prašymą kompensuoti patirtas gyvenamųjo namo fasado ir stogų atnaujinimo išlaidas. Kur skelbiami savivaldybės direktoriaus įsakymai, kad galėtume laiku ir tinkamai pateikti prašymą.
Kur galėčiau kreiptis (įmonė) dėl buitinių nuotekų valymo sistemos įrengimo individualiame name.
Dėkoju už atsakymus
2011-12-01
<< 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 55 >> 
Užduokite savo klausimą:
Pasirinkite klausimų katalogą:
Jūsų vardas:
El. pašto adresas:
AntiSpam
Naujienų prenumerata