Ignalinos rajono savivaldybė

Grožėkis, ilsėkis, pramogauk...
Biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
El. paštas info@ignalina.lt
- NAUJIENOS -
2020.02.14
Aptartas bendradarbiavimas su Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnyba

Ignalinos rajono savivaldybės mero pavaduotojas Manfredas Žymantas vasario 13 dieną lankėsi Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnybos (NDNT) Utenos teritoriniame skyriuje ir susitiko šio skyriaus vedėju Tadu Mickevičiumi. 


Vicemeras pats yra vadovavęs minėtai tarnybai, todėl jam buvo įdomu  susipažinti su naujuoju Utenos teritorinio skyriaus vadovu,  aptarti veiklos naujoves bei paslaugas, sužinoti, kaip galima būtų pagerinti bendradarbiavimą  su savivaldybės įstaigomis.   

Kaip sakė vedėjas T. Mickevičius, jam šis darbas be galo įdomus ir socialiai jautrus, o tarnyboje yra daug pasikeitimų, naujovių, stengiamasi gerinti įvaizdį ir įgauti kuo didesnį visuomenės pasitikėjimą. Aktyviai dirbama populiarinant išankstinę elektroninę registraciją. Tai padėjo išspręsti eilių klausimą. Utenos regiono gyventojai šią paslaugą vertina palankiai. Pasidžiaugta, kad apie išankstinę registraciją pacientus gydymo įstaigose informuoja gydytojai.

 

Mero pavaduotojas M. Žymantas savivaldybėje kuruoja medicinos, socialinės srities įstaigų veiklą, todėl jis domėjosi, kaip Utenos teritoriniam skyriui sekasi bendrauti su Ignalinos medicinos įstaigomis, kokių problemų iškyla ir kaip savivaldybė galėtų prisidėti jas sprendžiant bei užtikrinant gyventojams teikiamų paslaugų kokybę. Teirautasi ir apie tai, kokius siuntimus – elektronine ar popierine  forma – gauna skyrius. Vedėjas sakė, kad naudojami abu būdai, bet elektroniniai siuntimai gaunami retai. Pasak jo, dirbti su  elektroninėje sistemoje pateikiamais dokumentais būtų patogiau.  „Mums svarbu, kad būtų išrašomi kokybiški siuntimai ir kad gyventojai žinotų, jog jiems paprašius gydytojas privalo išrašyti siuntimą“,– akcentavo M. Žymantas.

Susitikime taip pat kalbėta apie darbingumo netekimo ir specialiųjų poreikų nustatymo klausimynų pildymą, atvejus, kai vertinamas asmuo ir anketą  pildantis darbuotojas problemą mato skirtingai, arba kai nesutampa medikų išvada ir klausimyne pateikta informacija. Skyriaus vedėjas T. Mickevičius sakė planuojantis apsilankyti  Ignalinoje ir susitikti su gydytojais, socialiniais darbuotojais, galbūt net organizuoti apskritojo stalo forumą, aptarti svarbiausius dalykus,  kad bendradarbiaujant iškiltų kuo mažiau neaiškumų ar nesusipratimų.

 

parengė Lina Kovalevskienė,

tel. (8 386) 52522, el.p. lina.kovalevskiene@ignalina.lt

 
  Spausdinti  
komentarų nėra
Atgal
 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
Naujienų prenumerata