Ignalinos rajono savivaldybė

Grožėkis, ilsėkis, pramogauk...
Biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
El. paštas info@ignalina.lt
- NAUJIENOS -
2020.07.09
Globėjų dienos minėjimas

Jau trečius metus liepos pirmąjį sekmadienį Lietuvoje minima Globėjų diena. Siekiant pagerbti žmones, atvėrusius savo namų ir širdžių duris globos netekusiems vaikams,   liepos 5 d. Ignalinos rajono savivaldybės šeimos, globojančios vaikus, buvo pakviestos į Globėjo dienos minėjimą. 


 

Šventė prasidėjo Ignalinos Švč. Mergelės Marijos Gimimo bažnyčioje, kur  kunigas dekanas Vidas Smagurauskas aukojo Šv. Mišias už globėjus ir globojamus vaikus. Po Šv. Mišių sveikinimo ir padėkos žodžius tarė Seimo narys Gintautas Kindurys bei įteikė padėkos raštus už ilgametį, nuoširdų ir pasiaukojantį darbą rūpinantis be tėvų globos likusiais vaikais. Globos centro darbuotojai dalino vėliavėles, skrajutes, skelbiančias žinią apie globą šeimoje. Tikime, kad jos taps vilties ženklu vaikams, kurie laukia savo globėjų, ir simbolišku kvietimu tiems, kurie galbūt svarsto žengti šį prasmingą žingsnį.

Šventė tęsėsi Bitininkystės muziejuje Stripeikiuose. Globėjams dėkojo Didžiasalio vaikų globos ir socialinės paramos šeimai centro direktorė Audronė Petrovienė ir įteikė padėkas už  sunkų, prasmingą ir be galo atsakingą darbą. Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos  atstovai prie sveikinimų pridėjo saldžias dovanėles. Globėjų pasveikinti atvyko Ignalinos rajono savivaldybės tarybos narė Aušra Čeponienė. Šventės dalyviai buvo pakviesti prie vaišių stalo, kur visi draugiškai bendravo, dalinosi džiaugsmais ir rūpesčiais. Vėliau globėjai ir vaikai dalyvavo edukacinėje Žvakių liejimo programoje.

Ačiū seimo nariui Gintautui Kinduriui, suradusiam laiko ir prisijungusiam prie aukojamų Šv. Mišių, už palaikymą ir gerą žodį mūsų globėjams. Dėkojame VTAS atstovams Vidui Kreivėnui ir Jolantai Varnienei, Tarybos narei Aušrai Čeponienei už dalyvavimą ir gerą žodį, Ignalinos rajono savivaldybės administracijai už paramą. Dėkojame visiems prisijungusiems prie maldos žodžio, kartu prašant, kad vaikai būtų apsupti meile, dėmesiu ir rūpesčiu, kad nestokotų namų šilumos ir jaukumo, kad vaikystė būtų rami ir saugi.

 

Didžiasalio vaikų globos ir socialinės paramos šeimai centro

Globos centro socialinė darbuotoja Jolanta Aleksejevienė

 
Atgal   Spausdinti  
Naujienų prenumerata