Ignalinos rajono savivaldybė

Grožėkis, ilsėkis, pramogauk...
Biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt

Pažymų apie šeimos sudėtį išdavimas

Paslaugos rezultatas

Pažyma

 • Apibūdinimas

  Paslauga teikiama asmenims, deklaravusiems gyvenamąją vietą Alytaus miesto savivaldybėje ir norintiems gauti pažymą apie šeimos sudėtį (toliau – pažyma), kai pažymą reikia pateikti aukštosioms mokykloms ir kitoms švietimo įstaigoms dėl socialinių garantijų. Išduodama Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu patvirtintos formos pažyma.

  Alytaus miesto savivaldybės gyvenamosios vietos deklaravimo informacinėje sistemoje yra tik duomenys apie Alytaus miesto savivaldybės gyventojus, todėl pažymos išduodamos, kai šeimos narių gyvenamoji vieta deklaruota Alytaus mieste ir pateikti šeimos narių dokumentai, liudijantys jų priklausymą šeimai.

  Į pažymą įrašomi sutuoktiniai, jų nepilnamečiai vaikai (įvaikiai) iki 18 metų, taip pat motina arba tėvas, vieni auginantys vieną ar daugiau vaikų (įvaikių). Pareiškėjui pageidaujant, į šeimos sudėtį įrašomi ir vaikų nuo 18 iki 24 metų amžiaus, besimokančių dieninėse bendrojo lavinimo mokyklose ir kitų švietimo įstaigų dieniniuose skyriuose (mokinių ir studentų), taip pat asmenų, laikotarpiu nuo dieninių bendrojo lavinimo mokyklų baigimo dienos iki tų pačių metų rugsėjo 1 dienos, duomenys.  

  Prašymas gauti pažymą pateikiamas raštu, atvykus į Alytaus miesto savivaldybės administracijos priimamąjį, Rotušės a. 4, Alytus, arba per įgaliotą asmenį.

  Pažymos neišduodamos, kai pažymą reikia pateikti kitoms institucijoms (teismams, bankams ir kt.), kai gyvenamosios vietos deklaravimo informacinėje sistemoje trūksta reikalingų duomenų ir nepateikiami šeimos sudėtį patvirtinantys dokumentai. Tokiais atvejais asmenys dėl pažymų apie asmens duomenis, apie šeiminę padėtį turi kreiptis valstybės įmonės Registrų centro Gyventojų registro departamentą adresu A. Vivulskio g. 4A, LT-03220 Vilnius. Prašymas gali būti pateikiamas tiesiogiai, pareiškėjui ar jo atstovui atvykus į Gyventojų registro departamentą, paštu, per kurjerį, per atstovą, elektroniniu paštu grt@registrucentras.lt. Registrų centro teikiamos paslaugos yra mokamos. Pageidaujamas pažymas ir išrašus galima gauti paštu, nurodytu adresu, klientų aptarnavimo padalinyje, el. paštu (el. parašu pasirašytos Gyventojų registro pažymos).

  Išsamesnė informacija teikiama telefonu (8 5) 268 8262 bei  interneto tinklalapiuose http://www.registrucentras.lt, http://www.epaslaugos.lt/

 • Teisės aktai
 • Informacija ir dokumentai, kuriuos turi pateikti asmuo

  1. Prašymas.

  2. Asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas.

  3. Santuokoje esančių tėvų – santuokos liudijimas, kopija arba santuokos sudarymo įrašo išrašas, išsituokusių – ištuokos liudijimas, kopija arba santuokos nutraukimo įrašo išrašas;

  4. Vaikų gimimo liudijimai, kopijos arba gimimo įrašų išrašai;

  5. Teismo sprendimas – kai po santuokos nutraukimo vaikų gyvenamoji vieta nustatoma su vienu iš tėvų.

  6. Įgaliotam asmeniui – įstatymų nustatyta tvarka patvirtintas įgaliojimas.

 • Informacija ir dokumentai, kuriuos turi gauti institucija (prašymą nagrinėjantis tarnautojas)

  Gyvenamosios vietos deklaravimo informacinė sistema – dėl deklaruotos gyvenamosios vietos.

 • Paslaugos teikėjas

  Seniūnijos pagal gyvenamąją vietą

 • Trukmė
 • Pažyma išduodama ne vėliau kaip per 20 darbo dienų nuo prašymo gavimo dienos. Pažyma per 1 darbo dieną gali būti parengiama tuo atveju, kai turimi asmens duomenys yra aiškūs, teisingi ir išsamūs bei kartu su prašymu yra pateikti visi būtini dokumentai ir duomenys.

 • Kaina

  Paslauga teikiama neatlygintinai

 • Prašymo forma, pildymo pavyzdys ir prašymo turinys
   
 • Informacinės ir ryšių technologijos, naudojamos teikiant administracinę paslaugą

  2 vienpusės sąveikos lygis

 • Teikimo ypatumai

  Ignalinos rajono savivaldybės gyvenamosios vietos deklaravimo informacinėje sistemoje yra tik duomenys apie Ignalinos rajono savivaldybės gyventojus, todėl pažymos apie šeimos sudėtį išduodamos tais atvejais, kai šeimos narių gyvenamoji vieta deklaruota Ignalinos rajone ir pateikti šeimos narių dokumentai, liudijantys jų priklausymą šeimai.

Paskutinis atnaujinimas: 2016-11-10 16:30:34
Naujienų prenumerata