Ignalinos rajono savivaldybė

Grožėkis, ilsėkis, pramogauk...
Biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
El. paštas info@ignalina.lt
- NAUJIENOS -
2019.12.12
Pasitarimas dėl viešosios infrastruktūros gerinimo

Gruodžio 12 dieną savivaldybėje vyko pasitarimas sporto klausimais, taip pat kalbėta apie Palūšės bendruomenės planus ir bendradarbiavimą gerinant kaimo infrastruktūrą.  Meras Justas Rasikas, savivaldybės administracijos direktorė Jūratė Balinskienė, tarybos sekretorius Vilius Cibulskas susitiko su UAB  „Gaudeo investment“ atstovais, Palūšės bendruomenės pirmininku Arvydu Gaideliu.


 

A. Gaidelis kalbėjo apie tai, kad Palūšė tampa vis patrauklesnė turistams ir investuotojams, čia vis dažniau apsistoja svečiai iš užsienio, todėl būtina rūpintis vietovės įvaizdžiu ir toliau tvarkyti viešąją infrastruktūrą. Pristatytas bendruomenės ataskaitinio susirinkimo metu suformuotas priemonių planas ir aptarti svarbiausi darbai, kuriuos bendruomenė norėtų atlikti su savivaldybės pagalba, taip pat panaudojant projektines lėšas. Suplanuota: nutiesti šaligatvį per visą kaimą, suremontuoti dalį dviračių tako; įrengti šiuolaikinius reikalavimus atitinkantį viešąjį tualetą; sutvarkyti Lūšių ežero pakrantę prie sporto aikštyno; atnaujinti asfalto dangą Pašakarvio gatvėje; sutvarkyti pasivaikščiojimų taką prie Kovinės ežero ir atnaujinti medines skulptūras; įrengti informacinį centrą. Buvo pasidžiaugta, kad Palūšėje vyksta verslo plėtra ir čia įsikūrę verslininkai įsitraukia į bendruomenės gyvenimą, remia renginius, kuria ateities perspektyvas.

Palūšėje investuojančios UAB „Gaudeo investment“ direktorius Tomas Šidlauskas, kuris taip pat aktyviai įsitraukęs į Palūšės bendruomenės veiklą, išreiškė savo susirūpinimą ir dėl sportinio gyvenimo. Buvo aptartos galimybės rengti projektus ir pasinaudoti Sporto rėmimo fondo lėšomis įsigyjant sporto inventoriaus, gerinant sporto objektų būklę. Konkrečiau kalbėta apie šalia Ignalinos gimnazijos esančio maniežo šaydymo salę. Savivaldybės vadovai pritarė šioms mintims. Bus galvojame, kaip geriausiai išnaudoti esančią erdvę. Meras J. Rasikas minėjo dar vieną svarbų planuojamą įrengti sporto objektą – tarptautinius reikalavimus atitinkančios paplūdimio futbolo aikštės įrengimą miesto paplūdimio teritorijoje prie Gavio ežero.

parengė Lina Kovalevskienė,

tel. (8 386) 52522, el.p. lina.kovalevskiene@ignalina.lt

 
  Spausdinti  
komentarų nėra
Atgal
 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
Naujienų prenumerata