Ignalinos rajono savivaldybė

Grožėkis, ilsėkis, pramogauk...
Biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
El. paštas info@ignalina.lt
- NAUJIENOS -
2020.01.13
Regionų krepšinio lygoje

Pergalės džiugina, pralaimėjimai - užgrūdina

Praėjęs savaitgalis išties nebuvo lengvas Ignalinos BKK „Vilkakalnis“ krepšininkams. Po krepšininkus ir jų gerbėjus džiuginusios sėkmės bangos, buvusias pergales privertė užmiršti savaitgalio varžybos su itin pajėgiais varžovais.Iš dalies tai nutiko ir dėl to, kad šiose varžybose nežaidė du „Vilkakalnio“ komandos lyderiai – Aurimas Pocius ir Tomas Butrimas. Aurimas negalėjo žaisti po  patirtos traumos, o štai Tomą Butrimą iš komandos „pavogė“ vienas iš „Vilkakalnio“  steigėjų - Jonas Vainauskas. Norėtume Joną pasveikinti: praėjusią savaitę Latvijos spauda skelbė, kad „38-erių lietuvis papildė Liepojos „Liepaja“ klubą, kur prisidės prie žaidėjų bei rėmėjų paieškų“. Taip pat buvo skelbta, jog J.Vainauskas jau spėjo komandai rasti ir pirmąjį žaidėją. (Klubą papildė 212 cm ūgio serbas Radoslavas Pekovičius, kurs šį sezoną pradėjo Alytaus „Dzūkijoje“.) Dabar žinome, kad antrasis žaidėjas „Liepajai“ rastas Ignalinoje. Tai - Tomas Butrimas.

 Taigi be Aurimo ir Tomo šaltas dušas patirtas dar penktadienį Utenoje, varžybose su Užpalių „Užpaliais“, užtikrintai įsitvirtinusiais RKL B diviziono B grupės turnyro lentelės aukščiausioje pozicijoje. Pirmajame komandų susitikime ignaliniečiai pralaimėjo užpališkiams nemenku 35 taškų skirtumu (68:103), o antrajame, deja, patirtas dar skaudesnis pralaimėjimas - net 61 tašku. Rezultatas 108:47 ignaliniečių, aišku, nedžiugina. Džiaugdamiesi stiprėjančiu “Vilkakalniu”, neturėtume pamiršti, jog ir kitos komandos stiprėja, mokosi. Treniruotėse ir varžybose.

Penktadienio varžybose jau pirmajame kėlinuke „Užpaliai“ įsirašė sau 33 taškus, tuo tarpu ignaliniečiams pavyko pelnyti tik 7. Ne ką lengvesni ignalniečiams buvo ir kiti du kėlinukai (24:10, 27:14). Mažiausias taškų atotrūkis fiksuotas ketvirtajame kėlinuke (24:16), bet jau jo pradžioje užpaliečiai turėjo pusšimčio taškų persvarą, kurią galima buvo tik kiek sušvelninti, o ne persverti rezultatą. Vis dėlto šiose varžybose puikiai žaidė Gelmis Ramaneckas (12 taškų), Dovydas Šimkūnas (10 taškų), Tomas Gasparavičius (9 taškai), Eimantas Stalyga (8 taškai).

Šeštadienį Ignalinos krepšinio mylėtojai vėl rinkosi į Ignalinos sporto ir pramogų centrą, linkėdami sėkmės savo komandai.  Ignalinos BKK „Vilkakalnis“ kovėsi su Prienų CBET-KKSC komanda, užimančia ketvirtąją vietą RKL turnyro lentelėje. Primename, kad šiai komandai praėjusių metų lapkričio pabaigoje ignaliniečiai, žaisdami Prienuose, pralaimėjo nemenku skirtumu (107:81). Tad ir šeštadienį laukta nelengvos kovos. Tokia ir buvo.

Pirmas kėlinukas žaistas „taškas į tašką“ ir baigtas rezultatu 15:15. Bet antrajame kėlinuke Prienų CBET-KKSC krepšininkai netikėtai atsiplėšė. Ignaliniečių varžovai žaidė dvigubai rezultatyviau (12:24). Tokį tempą prieniškiai išlaikė ir trečiajame kėlinuke (10:20), tad skirtumas tik augo. Ignaliniečių nenaudai. Ir nors ketvirtąjį kėlinuką ignaliniečiams pavyko net laimėti (12:10), bet tai tebuvo skirtumą mažinantys taškai. Taigi varžybos baigtos rezultatu 49:69. Ir tai – viltinga (lyginant su pirmųjų šių komandų varžybų rezultatu). Šeštadienio varžybų  lyderis – Karolis Petrukonis, nelengvose varžybose pelnęs „Vilkakalnio“ komandai net 15 taškų. 11 taškų komandai pelnė Tomas Gasparavičius, 7 -  Rokas Maižiešius.

Savaitgalio nesėkmės Ignalinos BKK “Vilkakalnis” vis dėlto nepadarė įtakos turnyro lentelėje: mūsų krepšininkai ir toliau yra aštuntoje pozicijoje, turėdami vienodą pergalių ir pralaimėjimų skaičių su SRC „Dzūkija“. Tose pačiose vietose, kaip prieš savaitę, liko ir ignaliniečių savaitgalio varžovai: „Užpaliai“ – pirmoje, prieniškiai – ketvirtoje vietoje.

Sausio 17  dieną susitikimo su „Užpaliais“ laukia Jonavos krepšininkai, šiuo metu esantys turnyro lentelės devintoje vietoje. Baimintis, jog po šių varžybų jonaviškiai sustiprins savo pozicijas ir aplenks ignaliniečius, matyt, neverta. O štai sausio 18 dieną ignaliniečiai susitiks su Radviliškio ŠSPC. Ignalinos BKK „Vilkakalnis“ krepšininkams tai bus vienintelės šio savaitgalio varžybos. Jos vyks Ignalinos sporto ir pramogų centre, jų pradžia – 16 val.

Krepšinio mėgėjai laukia (ir tikisi) ir gražių varžybų, ir gero rezultato. „Vilkakalnio“ komandos vyr. treneris Dovydas Šimkūnas turi jiems gerą žinią: į komanda grįžta ignalinietis Modestas Mackevičius, kuris, labai tikimasi, pastebimai sustiprins komandos galimybes, kovojant dėl aukštesnių vietų.

 
  Spausdinti  
komentarų nėra
Atgal
 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
Naujienų prenumerata