Ignalinos rajono savivaldybė

Grožėkis, ilsėkis, pramogauk...
Biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
- NAUJIENOS -
2019.10.09
Jaunimo reikalų taryba pradėjo darbą

Spalio 8 d. Ignalinos rajono savivaldybės administracijoje įvyko pirmasis naujos sudėties Ignalinos rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos posėdis (ISJRT). Jo metu buvo išrinktas ISJRT pirmininkas, jo pavaduotojas ir patvirtintas darbo reglamentas.


ISJRT pirmininku tapo Linas Martinkėnas, Ignalinos rajono mokinių asociacijos narys, Vidiškių gimnazijos mokinys, pavaduotoja – Jolita Neciunskienė, Ignalinos rajono savivaldybės tarybos narė.

Posėdžio dalyviai taip pat trumpai pasidalino savo įžvalgomis apie tolimesnį ISJRT darbo planavimą, kylančius iššūkius ir veiklos perspektyvas. Vienbalsiai nutarta, kad būtina išvykti pasidairyti į kitas panašaus dydžio savivaldybes pasisemti gerosios patirties.

Džiugu, kad visi dalyvavę posėdyje drąsiai ir aktyviai reiškė savo mintis. Tikimės, kad jaunimo balsas nuo šiol bus girdimas garsiau ir dažniau.

Informacija apie ISJRT posėdžius, jų darbotvarkę, įvykusių posėdžių protokolai, kita aktuali informacija bus skelbiami Ignalinos rajono savivaldybės interneto svetainės Jaunimo skiltyje. Ten pat rasite ir ISJRT narių kontaktus, todėl, jei turėsite idėjų, klausimų, pasiūlymų, susijusių su jaunų žmonių reikalais, galėsite drąsiai su jais susisiekti.

 

Ignalinos rajono savivaldybės administracijos

jaunimo reikalų koordinatorė

Asta Savičiūnaitė

Tel. nr. 52 908, el. paštas asta.saviciunaite@ignalina.lt

 
  Spausdinti  
komentarų nėra
Atgal
 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
Naujienų prenumerata