Ignalinos rajono savivaldybė

Grožėkis, ilsėkis, pramogauk...
Biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
El. paštas info@ignalina.lt
- NAUJIENOS -
2020.03.20
Svarbi informacija dėl Covid-19 atvejų Ignalinoje

Penktadienio vakarą Ignalinos rajono savivaldybėje sušauktas skubus Ekstremaliųjų situacijų komisijos posėdis. Ignalinoje patvirtinti du koronaviruso atvejai, abu jie įvežtiniai. Susirgusieji asmenys – medikai.


Nacionalinio visuomenės sveikatos centro duomenimis, nustatyti visi su susirgusiaisiais kontaktavę asmenys, su jais susisiekta ir jie izoliavosi. Komisija taip pat rekomenduoja izoliuotis visiems su infekuotaisiais bendravusiems asmenims, jų artimiesiems. Jei saviizoliacijoje gyvenate su šeimos nariais, kitais asmenimis, komisija rekomenduoja izoliuotis ir minėtiems žmonėms. Be to, jiems rekomenduojama kreiptis trumpuoju telefonu 1808 dėl tyrimų atlikimo.

VšĮ Ignalinos rajono poliklinika ir UAB Ignalinos sveikatos centras dezinfekavo patalpas, kuriose iki izoliacijos dirbo medikai. Savaitgalį bus atlikta papildoma visų pirminės sveikatos priežiūros įstaigų patalpų dezinfekcija.

Taip pat priimtas sprendimas nuo savaitės pradžios dezinfekuoti daugiabučių gyvenamųjų namų laiptines.

Prašome gyventojų laikytis rekomendacijų, stengtis kuo mažiau kontaktuoti su draugais, kaimynais. Visos rajono įstaigos deda pastangas, kad koronavirusas rajone nepaplistų. Būkime vieningi šiuo nelengvu laiku.

Savivaldybės administracija

 
  Spausdinti  
Svarbi informacija dėl Covid-19 atvejų Ignalinoje
spausdinti visus
 
Baudžiamasis kodeksas 2020-03-22 19:20 spausdinti
Karantino, saviizoliacijos sąlygų bei ribojimų pažeidimai, jei tai kelia pavojų kitų žmonių sveikatai, asmeniui gali užtraukti administracinę ar net baudžiamąją atsakomybę!
Angelė 2020-03-21 12:07 spausdinti
Labiausiai stebina, kad kai kurie medikai, visai neturi jokios atsakomybės, pas mus netgi asocialūs asmenys laikosi rekomendacijų. Gal Hipokrato priesaikos nebeprivalu laikytis? Šaunūs ignaliniečiai, labiausiai patiko, kad net imatės dezinfekuoti laiptines.
Alisa 2020-03-21 10:32 spausdinti
Reikia atimti licenzija iš tokiu medikų ir tegul toliau skraido .nes jie elgiasi kai eiliniai pijokai kurem p..ch jūsų visu sveikata.
Regina 2020-03-21 08:56 spausdinti
Vėl medikai...baisu ir liūdna, kad išsilavinę žmonės elgiasi taip neatsakingai.S6F
Ar bus taikoma baudziamoji atsakomybė?
Kaip daznai bus dezinfekuojamos laiptinės,
Ar visos laiptinės bus dezinfekuojamos?
Reikėtų ir dažnesni policijos patruliavimo.
Atgal
 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų: 4
Naujienų prenumerata