Ignalinos rajono savivaldybė

Grožėkis, ilsėkis, pramogauk...
Biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
El. paštas info@ignalina.lt
- NAUJIENOS -
2020.04.06
Informacija dėl sandorių ir gaunamos paramos viešinimo

Karantino laikotarpiu padaugėjo sandorių apsaugos priemonėms įsigyti ir gaunamos paramos atvejų. Sveikatos apsaugos ministerija įspėja, kad svarbu tinkamai viešinti ne tik viešojo pirkimo-pardavimo sutartis, bet ir iš verslo gautą paramą. 


  • Paramos dalykus reikia teikti ne medikams kaip fiziniams asmenims, o įstaigoms, kurioms taikytinas Labdaros ir paramos įstatymas. 
  • Gaunant nefinansinę paramą reikia pasirašyti paramos gavimo sutartį, kurioje būtų nurodytos paramos teikimo ir gavimo šalys, paramos tikslas, dalykas ir jo vertė. 
  • Atsižvelgiant į Viešųjų pirkimų tarnybos rekomendacijas, viešųjų pirkimų sutartis reikėtų viešinti nelaukiant teisės aktuose numatyto 15 dienų termino.
  • Labdaros ir paramos įstatymas numato, kad paramos gavėjai turi atskirai tvarkyti pagal šį įstatymą  gaunamos paramos apskaitą ir teisės aktų  numatytais terminais pateikti Valstybinei mokesčių inspekcijai  mėnesio ir metinę ataskaitas apie gautą paramą ir jos naudojimą.

Ignalinos rajono savivaldybės administracija yra sudariusi paramos sutartis su verslininku V. Matkėnu (apsauginiai akiniai - 60 eurų, purkštukai dezinfekciniam skysčiui - 1275 eurai), taip pat su AB "Imeda" (100 vnt. kaukių - 454 eurai, dezinfekcinio skysčio - 120 eurų), MB "Dysnai", UAB "Idavang" (1500 eur). 

Savivaldybės administracija

 
Atgal   Spausdinti  
Naujienų prenumerata