Ignalinos rajono savivaldybė

Grožėkis, ilsėkis, pramogauk...
Biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
El. paštas info@ignalina.lt
- NAUJIENOS -
2020.11.17
Lietuvos kultūros taryba skelbia kultūros ir meno projektų finansavimo konkursą

Siekdama užtikrinti kultūrinių ir kūrybinių veiklų tęstinumą šalyje, Lietuvos kultūros taryba skelbia 2021 metų visų kultūros ir meno sričių, Tolygios kultūros raidos finansavimo konkursus. Kultūros ir meno projektų paraiškų laukiama iki gruodžio 1 d. (imtinai). 


Lietuvos kultūros taryba skatina paraiškų teikėjus paraiškas rengti remiantis dabartine epidemiologine situacija ir prognozėmis, o projektų veiklas planuoti lanksčiai, numatant alternatyvius įgyvendinimo scenarijus bei formas. Paraiškos šiuo metu skelbiamuose konkursuose priimamos tik elektroniniu būdu. Projektų teikėjai kviečiami susipažinti su atnaujinta „Kultūros rėmimo fondo lėšomis finansuojamų projektų teikimo gairių” redakcija, atidžiai įsigilinti į programų finansavimo sąlygas ir kilus klausimams kreiptis į Lietuvos kultūros tarybos sričių ir programų kuratorius. 

Konkurso metu planuojama ir nuotolinio finansavimo sąlygų pristatymo transliacija. Detalią informaciją apie konkursus rasite internetinėje svetainėje www.ltkt.lt

Kviečiame konkurse aktyviai dalyvauti rajono kultūros bei viešąsias įstaigas, nevyriausybines organizacijas, bendruomenes ir sėkmingai realizuoti kūrybinių idėjų, kultūrinių veiklų įgyvendinimą.

 

Pasiteirauti galima:

Švietimo ir kultūros skyriaus

vyr. specialistė Rasa Juodagalvienė

tel. (8 386) 52 908

 

 
Atgal   Spausdinti  
Naujienų prenumerata