Ignalinos rajono savivaldybė

Grožėkis, ilsėkis, pramogauk...
Biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
El. paštas info@ignalina.lt
- NAUJIENOS -
2020.07.31
Oninės Tverečiuje

Ateina Onutė (Oninių šventė) su šviežia duonute. Kažkada šią šventę mūsų protėviai vadino Nokiu arba Sirpstu. Visa tai, kas sunoksta, išsirpsta, turi būti pagerbta. Tradicinė Onos šventė Tverečiuje vyko dvi dienas. 


 

 

Liepos 25 dieną Tverečiaus seniūnijos sporto aikštėje žaidėme futbolą, vakare Tverečiaus seklyčios kiemelyje vyko Tomo Kochankos, Veronikos Konan, Dariaus Misiūno koncertas ir diskoteka. Liepos 26 dieną Tverečiaus Šv. Trejybės bažnyčioje aukotos šv. mišios, buvo pasveikinti varduvininkai, koncertavo Rolandas Noreika iš Vilniaus. Valgėme Rimo Filipavičiaus virtą žuvienę ir šiupininę, grožėjomės Dalios Pajedienės sukurtais paukščiais ir saule iš kviečių varpų, taip pat gražiomis Vandos Lazerevos surištomis puokštėmis iš lauko gėlių ir surinktomis vaistažolėmis, kurias įteikėme varduvininkams ir svečiams.

 

Visus labai sudomino Tverečiaus seklyčioje veikianti Juozo Navicko, Karolio Ulozo,  Vytauto Noviko ir kt. foto nuotraukų paroda ,,Tverečius iš paukščio skrydžio ir Tverečiaus žmonės". Dėkojame už paramą ūkininkui Juozui Mikštui, Alfredui Lukšėnui, AB ,,Imeda", Paliesiaus dvarui ir visiems kitiems padėjusiems, palaikiusiems. Ačiū už gražias, kartu praleistas akimirkas. Šį renginį organizavo IKSC Tverečiaus padalinys, Tverečiaus krašto bendruomenė ir Tverečiaus seniūnija.

Nuotraukos Juozo Navicko, 

IKSC Tverečiaus padalinio laisvalaikio organizatorės Jolantos Grigienės

 
Atgal   Spausdinti  
Naujienų prenumerata