El. paštas info@ignalina.lt
- NAUJIENOS -
2020.02.10
Regionų krepšinio lygoje

Po ilgesnės pertraukos “Vilkakalnio” krepšininkai vėl pakvietė savo sirgalius į varžybas Ignalinoje. Šįkart mūsų krepšininkų varžovai buvo Pakruojo “Pakruojis”.

Varžybos Ignalinos sporto ir pramogų centre penktadienio vakarą  buvo gana įtemptos. Ne vieną kartą rezultatas buvo lygus, bet pakruojiškiai pirmuosiuose trijuose kėliniuose su pagreičiu didino taškų skirtumą: pirmąjį baigė 5 taškų skirtumu (18:23), antrąjį skirtumą padidino 6 taškais (16:22), trečiajame atsiplėšė dar 7 taškais (19:26). Taigi į ketvirtąjį kėlinį komandos ėjo su rezultatu 53:71. Bet net krypstant rezultatui ne ignalinečių naudai, sirgaliai uoliai palaikė „Vilkakalnį“ plojimais ir net skanduotėmis! Taigi jau formuojasi ir sirgalių tribūnų tradicijos, kas apskritai sutelkia visą sportuojančių ir juos palaikančių bendruomenę.

Ketvirtajame kėlinuke „Vilkakalnis“ tarsi atsitiesė. Ir nors persverti rezultato savo naudai jau nepajėgė (23:16), žiūrovams pademonstravo neabejotinai puikų žaidimą. Varžybas su pakruojiškiais ignaliniečiai pralaimėjo vienuolikos taškų skirtumu: 76:87. Šįkart pro šalį lėkė tritaškiai (iš 24 bandymų sėkmingi buvo tik 6), “neklausė” ignaliniečių kamuolys ir metant  baudas (iš 26 galimybių sėkmingi buvo tik 6 metimai).

Užtat ignaliniečiai sirgaliai šiose varžybose ne kartą dėkingai plojo veržliam ir rezultatyviai žaidusiam dvidešimtmečiui atakuojančiam gynėjui Modestui Mackevičiui (42 numeris). Jo nepastebėti aikštelėje tiesiog buvo neįmanoma. Modestas Mackevičius oficialiai pripažintas šių varžybų lyderiu. Savo komandai jis pelnė daugiau nei trečdalį taškų – 26. 16  taškų pelnė atakuojantis gynėjas Aurimas Pocius, 13 – Gelmis Ramaneckas, 12 – Gytis Druteika.

Šeštadienį, kai Ignalinoje gal dar buvo aptariami penktadienio varžybų rezultatai, “Vilkakalnio” krepšininkai kovėsi su Marijampolės ŽSM “Kalstata”.  Šias varžybas ignaliniečiai pralaimėjo tik šešiais taškais: 106:100.  Matyt, tik savų „sienų“ ir atkaklaus ignaliniečių palaikymo pritrūko mūsų komandai. Kova buvo permaininga: pirmąjį ir ketvirtąjį kėlinukus ignaliniečiai net laimėjo (22:25 ir 29:34) O ir pasidžiaugti būtų buvę kuo. Šiose varžybose tiesiog nepralenkiamas buvo atakuojantis gynėjas Žygimantas Gedžiūnas, pelnęs komandai  net 32 taškus (taigi kone trečdalį). Neabejotinas ir Modesto Mackevičiaus indėlis - 22 taškai.  Prie bendro rezultato reikšmingai prisidėjo ir Tomas Gasparavičius (17 taaškų),  bei Rokas Maižiešius (14 taškų).

Savaitgalis Ignalinos BKK „Vilkakalnis“ žaidėjams, įrašęs du pralaimėjimus, deja, stumtelėjo komandą turnyrinėje lentelėje į devintąją vietą. Ignaliniečius pavyko  aplenkti Jonavos krepšininkų komandai “Jonava-2“: Reikia pasitempti!

Artimiausias  “Vilkakalnio” varžybas vėl stebėsime Ignalinoje. Vasario 15 dieną mūsų krepšininkasi Ignalinos sporto ir pramogų centre susitiks su Kėdainių sporto centro komanda „SC –Ateitis-Balticum“/