Ignalinos rajono savivaldybė

Grožėkis, ilsėkis, pramogauk...
Biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
El. paštas info@ignalina.lt
- NAUJIENOS -
2020.07.13
Savivaldybės vadovai domisi verslo įmonių veikla

Liepos 13 dieną savivaldybės meras Justas Rasikas, savivaldybės administracijos direktorė Jūratė Balinskienė ir Tarybos narė Marijona Lukaševičienė apsilankė Ignalinoje nuo 2004 metų veikiančioje baldų komponentų gamybos įmonėje UAB „BHK Lietuva", susipažino su jos veikla ir plėtros planais, apžiūrėjo gamybos ir sandėliavimo patalpas. 


Kaip sakė Vokietijos kapitalo įmonės direktorė Viktorija Luneckienė, gamykla įkurta vystant Ignalinos ir Biureno  miestų partnerystę. Direktorė papasakojo įmonės kūrimo istoriją, parodė nuotraukas, kuriose užfiksuotas šventinis atidarymas, pastatų ir patalpų ankstesni vaizdai, vykę atnaujinimo darbai.  

UAB „BHK Lietuva“ priklauso BHK įmonių grupei, kuri yra didžiausias baldų komponentų tiekėjas visame pasaulyje. Visi baldų komponentai gaminami pagal klientų užsakymą. Moderni gamykla Ignalinoje specializuojasi stalčių ruošinių gamyboje. Klasikiniai gaminiai, kuriems naudojami Ignalinoje pagaminti stalčiukai, yra spintos, komodos, stalai. Dabar Ignalinos gamykloje dirba 53 darbuotojai, visi jie iš mūsų rajono. Kaip minėta, naujų darbuotojų ieškoti neprireikia, informacija perduodama iš lūpų į lūpas.  Coronaviruso laikotarpiu didelių nuostolių nepatirta, tik balandžio mėnesį darbo apimtys sumažintos 30 proc. Įmonės direktorė ir jos pavaduotojas Donatas Luneckas  džiaugėsi, kad daugėja klientų, užsakymų, todėl artimiausiu metu numatoma plėtra.

Susitikime kalbėta ir apie savivaldybės darbus stengiantis sumažinti komunalinių paslaugų skolas, pritraukti investicijas, planuojamas verslo skatinimo priemones. Minėta, kad verslui labai svarbi infrastruktūra, susiekimas, elektros tiekimo kokybė, įvairios mokestinės lengvatos.  „Mumis labiau domisi turizmo srities investuotojai. Turime tam tikrų planų, kuriuos laikinai pristabdė karantinas, tačiau tikimės juos atnaujinti.“,– sakė meras J. Rasikas. Įmonės vadovams dėkota už priėmimą, suteiktą informaciją, linkėta sėkmingos plėtros.

 

parengė Lina Kovalevskienė,

tel. (8 386) 52522, el.p. lina.kovalevskiene@ignalina.lt

 

 
Atgal   Spausdinti  
Naujienų prenumerata