Ignalinos rajono savivaldybė

Grožėkis, ilsėkis, pramogauk...
Biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
El. paštas info@ignalina.lt
- NAUJIENOS -
2020.04.02
Informacija apie Ignalinos butų ūkiui išduotą licenciją ir dezinfekcijos paslaugas

Valstybinė akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnyba prie Sveikatos apsaugos ministerijos išdavė visuomenės priežiūros veiklos licenciją Nr. VSL-825 uždarajai akcinei bendrovei Ignalinos butų ūkiui verstis kenkėjų kontrole ir dezinfekcija. 


Kadangi šiandien švara įvairiose patalpose tampa itin svarbia siekiant užkirsti kelią tolimesniam korona viruso (COVID-19) plitimui ir apsaugoti Jus ir Jūsų artimuosius bei kaimynus, siekiant palaikyti tinkamą švarą įvairios paskirties patalpose vien tik šluotos ir sauso skuduro nepakanka. Ignalinos butų ūkis siūlo dezinfekavimo paslaugas. 

Patalpų valymo ir dezinfekcijos kaina yra skaičiuojama ir nustatoma visais atvejais individualiai ir suderinama su paslaugų pirkėju, priklausomai nuo patalpų specifikos, liečiamų paviršių kvadratūros, kitų kainą įtakojančių aplinkybių. Preliminari paslaugos kaina paskaičiuota pagal ProSama programą yra 6,72 Euro už m² liečiamo paviršiaus. (Pvz; standartinio 5 aukštų daugiabučio laiptinės liečiamų paviršių kvadratūra yra apie 10 m², bendra suma būtų apie 67 eurus). Tuo pačiu primename, kad bendrovės darbuotojai ir toliau vykdys Ekstremalių situacijų komisijos sprendimą dėl administruojamų daugiabučių laiptinių dezinfekcijos, kuri šių namų gyventojams yra nemokama.

 

UAB Ignalinos butų ūkis
Turistų g. 9, Ignalina
Tel. (386) 5 30 00
El. p. butu.ukis@erdves.lt 
Atgal   Spausdinti  
Naujienų prenumerata