Ignalinos rajono savivaldybė

Grožėkis, ilsėkis, pramogauk...
Biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
El. paštas info@ignalina.lt
Naujienos
Šv. Velykų belaukiant
Šv. Velykų belaukiant 2020.04.09

Pagal bažnytinę liturgiją ketvirtadienį baigiasi Gavėnia ir prasideda vienos svarbiausių metų dienos – pasninko, susikaupimo, sielos ir namų apsivalymo, Jėzaus prisikėlimo laukimo laikas. Svarbu, kad jo gili prasmė neišsitrintų iš mūsų sąmonės, kad sugebėtume ją perduoti savo vaikams. 

Plačiau >
Visa gyventojams reikalinga informacija ir situacija Ignalinos rajone  (nuolat atnaujinama)
Visa gyventojams reikalinga informacija ir situacija Ignalinos rajone (nuolat atnaujinama) 2020.04.08

Ignalinos rajono savivaldybės administracija kviečia  gyventojus atsakingai laikytis visų karantino reikalavimų. Dėl koronaviruso plitimo visuotinis karantinas Lietuvoje pratęstas iki balandžio 27 dienos imtinai. 

Plačiau >
Informacija apie pasikeitusį Ignalinos rajono poliklinikos gydytojų darbo laiką
Informacija apie pasikeitusį Ignalinos rajono poliklinikos gydytojų darbo laiką 2020.04.08

Karantino metu Ignalino rajono poliklinikoje ir ambulatorijose gydytojai sveikatos paslaugas teikia nuotoliniu būdu. 

Plačiau >
Ūkininkai ir gyventojai kviečiami naudotis nauja prekybos platforma
Ūkininkai ir gyventojai kviečiami naudotis nauja prekybos platforma 2020.04.08

www.kaimasinamus.lt - tai platforma, kurioje galima rasti per 300 ūkininkų bei jų siūlomos produkcijos. Šiuo įtemptu metu rekomenduojama skambinti tiesiai ūkininkui ir tartis dėl galimybių bei sąlygų apsipirkti. Visi ūkininkų kontaktai puslapyje matomi iš karto.

Plačiau >
Kviečiame dalyvauti konkurse „Padėk suklupusiam žodžiui“
Kviečiame dalyvauti konkurse „Padėk suklupusiam žodžiui“ 2020.04.08

Ignaliną paskelbus Lietuvių kalbos dienų sostine ir artėjant Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai, Ignalinos rajono savivaldybė skelbia 2020 metų konkursą „Padėk suklupusiam žodžiui“.

Plačiau >
Savivaldybė dėkoja (nuolat atnaujinama)
Savivaldybė dėkoja (nuolat atnaujinama) 2020.04.08

Dėkojame visiems šiuo sudėtingu laikotarpiu ištiesiantiems pagalbos ranką. Net ir mažiausia parama, net ir nedidelis pagalbos veiksmas tampa bendru svarbiu  darbu, stengiantis suvaldyti ekstremaliąją situaciją ir apsaugoti mūsų žmones. 

Plačiau >
Kartu įveiksime šio laiko negandas!
Kartu įveiksime šio laiko negandas! 2020.04.07

Ignalinos rajono savivaldybė prašo labai reikalingos pagalbos  apsaugos priemonėms įsigyti. Kviečiame aukoti kilniam tikslui – apsaugoti mūsų rajono žmones. Balandžio 7 dienos duomenimis jau yra paaukota 1675 eurai. Dėkojame už Jūsų gerumą ir supratingumą.

Plačiau >
Skelbiamas paraiškų priėmimas
Skelbiamas paraiškų priėmimas 2020.04.07

Ignalinos rajono savivaldybės administracija skelbia projektų atrankos konkursą pagal socialinės apsaugos ir darbo ministerijos nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2020 metų veiksmų plano įgyvendinimo 1.1.5  priemonę „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“

 

Plačiau >
UAB Ignalinos butų ūkio informacija
UAB Ignalinos butų ūkio informacija 2020.04.07

Nuo balandžio 7 d. vykdoma pakartotinė laiptinių dezinfekcija. Daugiabučius namus administruojanti įmonė UAB Ignalinos butų ūkis atliks laiptinių turėklų, durų rankenų, pašto dėžučių pakartotinį dezinfekavimą. 

Plačiau >
Veikime prasmingai – kviečiame savanoriauti ir kreiptis pagalbos!!!
Veikime prasmingai – kviečiame savanoriauti ir kreiptis pagalbos!!! 2020.04.07

Kviečiame norinčius ir galinčius savanoriauti žmones prisidėti prie šiuo metu veikiančių www.stipruskartu.lt ir Sidabrinės linijos iniciatyvų. Šiuo metu stipruskartu.lt yra užsiregistravę 16 savanorių iš Ignalinos rajono (12 Ignalinos mieste). Taigi gyventojai gali skambinti nemokamu telefonu 1827 ir prašyti pagalbos. Taip pat prašome visus savanorius užsiregistruoti ir savivaldybėje, kad būtų pasirūpinta apsaugos priemonėmis. 

Plačiau >
Nuotoliniu būdu skelbiamas mokinių poezijos konkursas „100 eilėraščių pasieniui“
Nuotoliniu būdu skelbiamas mokinių poezijos konkursas „100 eilėraščių pasieniui“ 2020.04.07

Minint Lietuvos pasienio šimtmečio jubiliejų, Vilniaus pasienio rinktinė organizuoja naują projektą gimnazistams literatams. Lietuvoje dirbant ir mokantis nuotoliniu būdu, šių metų balandžio 1-ąją startuoja jaunųjų kūrėjų poezijos kūrimo konkursas ,,100 eilėraščių pasieniui“.

Plačiau >
Paramos projektas verslui
Paramos projektas verslui 2020.04.06

„Efektyvi Lietuva“: paramos projektas verslui, norinčiam vystyti pardavimus internete.

Plačiau >
Nuotolinis mokymas rajono mokyklose
Nuotolinis mokymas rajono mokyklose 2020.04.06

Prabėgo pirmoji nuotolinio mokymo/mokymosi savaitė. Kokia ji buvo? Nelengva, tačiau darbinga, kūrybiška. Įgalinusi ne tik mokyti, bet ir mokytis. Paskatinusi dar daugiau bendradarbiauti, dalintis, kalbėtis ir susikalbėti. Ne tik su žmonėmis, bet ir su technologijomis, informacijos srautais. Paprašiusi dar labiau susitelkti, į daug ką pažvelgti tolerantiškiau, kantriau.

Plačiau >
Informacija dėl sandorių ir gaunamos paramos viešinimo
Informacija dėl sandorių ir gaunamos paramos viešinimo 2020.04.06

Karantino laikotarpiu padaugėjo sandorių apsaugos priemonėms įsigyti ir gaunamos paramos atvejų. Sveikatos apsaugos ministerija įspėja, kad svarbu tinkamai viešinti ne tik viešojo pirkimo-pardavimo sutartis, bet ir iš verslo gautą paramą. 

Plačiau >
Lengvatos verslo įmonėms
Lengvatos verslo įmonėms 2020.04.06

Mokesčių inspekcija, atsižvelgdama į nustatytus ribojimus ir draudimus veiklos vykdymui dėl COVID-19, paskelbė mokesčių mokėtojų, nukentėjusių nuo COVID-19, sąrašą. Mokesčių mokėtojai, kurie yra įtraukti į šį sąrašą, ir kuriems nuo kovo 16 d. iki ekstremaliosios situacijos pabaigos atsiras mokėtinų mokesčių, bus automatiškai,  be prašymo atleidžiami nuo delspinigių, nevykdomas jų mokesčių išieškojimas.

Plačiau >
Kurkime kartu bendrą mūsų – ignaliniečių nuotraukų albumą!!!
Kurkime kartu bendrą mūsų – ignaliniečių nuotraukų albumą!!! 2020.04.03

Visai neseniai  Facebook nuvilnijo iššūkis, kuomet kėlėme savo  vaikystės nuotraukas. Buvo įdomu pamatyti, kaip laikas pakeitė žmones, aprangą, lyginome praeitį ir dabartį. Nuotraukos tuo ir įdomios, nes jos vienintelės gali akimirką užšaldyti laike. Mes norime surinkti nuotraukas, kuriose Jūs esate nusifotografavę pačioje Ignalinoje ar kurioje nors Ignalinos rajono vietoje, nesvarbu, ar esate rajono gyventojai, ar svečiai.

Plačiau >
 Policijos informacija
Policijos informacija 2020.04.03

Jei jums privaloma izoliacija, nenustebkite nuo šiandien gavę tokį policijos balso pranešimą, po kurio atkeliaus ir SMS su šiuo tekstu:

Plačiau >
Informacija apie teritorijų planavimo pradžią
Informacija apie teritorijų planavimo pradžią 2020.04.03

Informuojame, kad planavimo organizatoriaus sprendimu bus koreguojamas Ignalinos rajono vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtros specialiojo plano koregavimas, siekiant nustatyti aglomeracijas.

Plačiau >
Informacija apie žemės sklypo žemės naudojimo būdo pakeitimą
Informacija apie žemės sklypo žemės naudojimo būdo pakeitimą 2020.04.03

Informuojame, kad Ignalinos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2020 m. balandžio 2 d. įsakymu Nr. VT-220 „Dėl žemės sklypo žemės naudojimo būdo pakeitimo“, pakeistas kitos paskirties žemės sklypo, kadastro Nr. 4532/0008:260, esančio Turistų g. 51, Ignalinoje, žemės naudojimo būdas.

Plačiau >
Atidėta traktorių techninė apžiūra
Atidėta traktorių techninė apžiūra 2020.04.02

Informuojame, kad žemės ūkio ministro įsakymu traktoriams, kuriems techninė apžiūra yra pasibaigusi arba baigiasi po 2020 m. kovo 14 d., techninės apžiūros galiojimo laikas pratęsiamas laikotarpiui, iki Lietuvoje galios karantino režimas ir 2 mėnesius po jo. 

Plačiau >
Informacija apie Ignalinos butų ūkiui išduotą licenciją ir dezinfekcijos paslaugas
Informacija apie Ignalinos butų ūkiui išduotą licenciją ir dezinfekcijos paslaugas 2020.04.02

Valstybinė akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnyba prie Sveikatos apsaugos ministerijos išdavė visuomenės priežiūros veiklos licenciją Nr. VSL-825 uždarajai akcinei bendrovei Ignalinos butų ūkiui verstis kenkėjų kontrole ir dezinfekcija. 

Plačiau >
Dalijamės, padedame, dėkojame!
Dalijamės, padedame, dėkojame! 2020.04.02

Apsaugos priemonių nuvežta senelių globos namams Dūkšte ir Mielagėnuose, Ignalinos rajono socialinių paslaugų centrui. Policijos komisariatui perduota dezinfekavimo skysčio ir purškiklių, taip pat ignaliniečių siūtų veido kaukių.  Maltos pagalbos tarnyba dėkoja už pagalbą dezinfekuojant patalpas miesto seniūnui Valentinui Rumbučiui ir UAB „Ignalinos būtų ūkis" vadovui Artūrui Jatuliui.

Plačiau >
Dalijamės "Sidabrinės linijos" informacija
Dalijamės "Sidabrinės linijos" informacija 2020.04.02

Lietuvai jau ne pirmus metus kartojama, kad mūsų visuomenė sensta, o senoliai šalyje yra vieniši ar net primiršti. Senyvo amžiaus žmonių vienišumas pastarosiomis dienomis dar padidėjo. Stebint karantino situaciją jiems kyla baimių ir klausimų, į kuriuos, pasirodo, galima gauti atsakymus neišeinant iš namų.

Plačiau >
Visuomenė kviečiama teikti pasiūlymus
Visuomenė kviečiama teikti pasiūlymus 2020.04.02

Aplinkos ministerija planuoja organizuoti Utenos apskrities miškų tvarkymo schemos keitimą, siekiant pakeisti Utenos apskrities miškų tvarkymo schemos sprendinius.

Plačiau >
Ignalinos rajono savivaldybės administracija viešo aukciono būdu parduoda nekilnojamąjį turtą
Ignalinos rajono savivaldybės administracija viešo aukciono būdu parduoda nekilnojamąjį turtą 2020.04.01

Aukcionai bus vykdomi informacinių technologijų priemonėmis interneto svetainėje www.evarzytynes.lt. Aukcionų pradžia 2020-04-27, 09.00 val., pabaiga 2020-04-30, 13.59 val. 

Plačiau >
Atliekų tvarkymo taisyklių paskirtis, vykdymas ir administracinė atsakomybė
Atliekų tvarkymo taisyklių paskirtis, vykdymas ir administracinė atsakomybė 2020.03.31

Atliekų tvarkymo taisyklių paskirtis – reglamentuoti komunalinių atliekų tvarkymo sistemos organizavimą vadovaujantis aplinkosaugos, techniniais-ekonominiais, higienos reikalavimais ir atliekų tvarkymo planų sąlygomis, šių atliekų tvarkymo procesą, jų prevencijos ir pakartotinio naudojimo reikalavimais, kurie užtikrintų saugų atliekų tvarkymą, nekeltų pavojaus žmonių sveikatai, tenkintų visuomenės poreikius ir nepažeistų gamtą tausojančio darnios plėtros principo.

Plačiau >
Mobilus patikros punktas
Mobilus patikros punktas 2020.03.27

Utenoje veikia mobilus koronaviruso patikros punktas. Jo adresas: „Utenio“ stadione (Užpalių g. 100, Utena). Punktas dirba nuo 8 iki 20 valandos.

Plačiau >
Informacija dėl apsaugos priemonių įsigijimo ir naudojimo
Informacija dėl apsaugos priemonių įsigijimo ir naudojimo 2020.03.27

Kadangi savivaldybės administracija visais informacijos kanalais gauna labai daug įvairių klausimų, priekaištų,  nuomonių, pastebėjimų, tai manytume, kad vienam asmeniui skirtas atsakymas apie apsisaugojimo priemones, medicinos įstaigų veiklą, medikų apsaugą ir tyrimus gali būti naudingas ir kitiems gyventojams.

Plačiau >
Asmenų aptarnavimo kokybės Ignalinos rajono savivaldybės administracijoje vertinimo anketa
Asmenų aptarnavimo kokybės Ignalinos rajono savivaldybės administracijoje vertinimo anketa 2020.03.27

Ignalinos rajono savivaldybės administracija atlieka gyventojų apklausą, kurios tikslas – gerinti gyventojų aptarnavimo kokybę. Būtume dėkingi, jei užpildytumėte anoniminę anketą.

Plačiau >
Įspėjimas gyventojams!!!
Įspėjimas gyventojams!!! 2020.03.26

Policija informuoja, kad šiuo sunkiu karantino laikotarpiu sukčiai bando pasinaudoti žmonių baime ir apgaulės būdu patekti į namus, siūlo įvairias paslaugas, bando išgauti bankininkystės prieigų informaciją. Būkite budrūs!

Plačiau >
Gyventojams rekomenduojama viešose vietose naudoti apsaugos priemones
Gyventojams rekomenduojama viešose vietose naudoti apsaugos priemones 2020.03.24

Valstybės lygio ekstremaliųjų situacijų operacijų vadovo kovo 23 d. nutarimu  Nr.  V-495 gyventojams rekomenduojama viešosiose vietose dėvėti apsaugines kaukes, išskyrus vairuojant motorines transporto priemones. Viešose vietose, kur liečiami daiktai, dėvėti vienkartines pirštines. Vengti tiesioginių kontaktų, išlaikyti saugų atstumą, laikytis higienos reikalavimų.

Plačiau >
Informacija apie nedarbingumą ir ligos išmokas karantino metu
Informacija apie nedarbingumą ir ligos išmokas karantino metu 2020.03.20

Besitęsiant karantinui Lietuvoje, skelbiame  svarbiausią informaciją apie nedarbingumo pažymėjimą ir išmokas nedarbingumo laikotarpiu.

Plačiau >
Ignalinos rajono savivaldybė skelbiamų derybų būdu perka socialinius būstus
Ignalinos rajono savivaldybė skelbiamų derybų būdu perka socialinius būstus 2020.03.19

Ignalinos rajono savivaldybė skelbiamų derybų būdu perka socialinius būstus (toliau – gyvenamosios patalpos) – dviejų kambarių butusDūkšto m., Ignalinos m., Strigailiškio k. ir Vidiškių k. (daugiau informacijos pateikiama Socialinio būsto pirkimo skelbiamų derybų būdu sąlygose).

Plačiau >
Savivaldybės administracija skelbiamų derybų būdu perka vieną keturių kambarių butą
Savivaldybės administracija skelbiamų derybų būdu perka vieną keturių kambarių butą 2020.03.19

Ignalinos rajono savivaldybės administracija, kodas 288768350, adresas: Laisvės a. 70, Ignalina, el. p. info@ignalina.lt, skelbiamų derybų būdu perka vieną keturių kambarių butą Ignalinos mieste arba Vidiškių kaime Bendruomeniniams vaikų globos namams įkurti.

Plačiau >
Sveikatos priežiūros paslaugos
Sveikatos priežiūros paslaugos 2020.03.18

Informacija apie VšĮ Ignalinos rajono poliklinikos ir Ignalinos rajono ligoninės  teikiamas ir ribojamas paslaugas.

Plačiau >
Prašom laikytis karantino nurodymų dėl saviizoliacijos!
Prašom laikytis karantino nurodymų dėl saviizoliacijos! 2020.03.17

Dar kartą primename, kad nuo kovo 16 dienos, kai  Lietuvoje įsigaliojo karantinas, visiems nepaisantiems nurodymų dėl saviizoliacijos,  gresia baudžiamoji atsakomybė.

Plačiau >
Karantino laikotarpiu būtina griežtai laikytis visų nurodymų
Karantino laikotarpiu būtina griežtai laikytis visų nurodymų 2020.03.17

Karantino Lietuvoje laikotarpiu draudžiama:

Plačiau >
UAB "Ignalinos vanduo" informacija
UAB "Ignalinos vanduo" informacija 2020.03.16

Nuo 2020-03-16 UAB „Ignalinos vanduo“ laikinai klientus aptarnauja tik nuotoliniu būdu. Prašome kreiptis telefonu arba elektroniniu paštu. Visi kontaktiniai duomenys yra ŠIOJE NUORODOJE.

Plačiau >
Ignalinos butų ūkio informacija
Ignalinos butų ūkio informacija 2020.03.16

UAB Ignalinos butų ūkis informuoja gyventojus, kad vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2020 m. kovo 14 d. nutarimu Nr. 207 „Dėl karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbimo“ nuo 2020-03-16 iki karantino pabaigos bendrovės administracija klientus aptarnaus tik nuotoliniu būdu, bendrovės kasa gyventojų neaptarnaus. 

Plačiau >
Ignalinos rajono visuomenės sveikatos biuro informacija
Ignalinos rajono visuomenės sveikatos biuro informacija 2020.03.16

Ignalinos  rajono visuomenės sveikatos biuras laikinai gyventojus aptarnaus nuotoliniu būdu.

Plačiau >
Skelbiamas konkursas
Skelbiamas konkursas 2020.03.12

Ignalinos rajono savivaldybė skelbia konkursą į Ignalinos rajono švietimo pagalbos tarnybos direktoriaus pareigas. Pareiginės algos pastoviosios dalies koeficientas nuo 8,20 iki 8,60 atsižvelgiant į vadovaujamo darbo patirtį (pareiginės algos baziniais dydžiais).

Plačiau >
Pasieniečių mokykla kviečia mokytis ir įgyti pasieniečio profesiją
Pasieniečių mokykla kviečia mokytis ir įgyti pasieniečio profesiją 2020.03.02

Kiekviena profesija yra kažkuo savita ir patraukli. Kiekvienas žmogus profesiją renkasi pagal pašaukimą. Jeigu Jums ne mažiau kaip 18 ir ne daugiau kaip 60 metų, esate patikimas ir sąžiningas, geros sveikatos, stiprus ir sportiškas, jaučiate kasdienį gerų darbų troškulį, Jums nesvetimas noras saugoti ir padėti – tai jau žingsnis į pasieniečių gretas. Manote, kad Jūsų pašaukimas yra tapti pasieniečiu? Pasieniečių mokykla kviečia mokytis ir įgyti pasieniečio profesinę kvalifikaciją.

Plačiau >
Ignalinos rajono savivaldybės administracijos informacija
Ignalinos rajono savivaldybės administracijos informacija 2020.03.02

Informacija tėvams, kurie pageidauja 2020–2021 mokslo metais pradėti ugdyti vaiką pagal ikimokyklinio ar priešmokyklinio ugdymo programą.

Plačiau >
Daugiau naujienų
Naujienų prenumerata