Ignalinos rajono savivaldybė

Grožėkis, ilsėkis, pramogauk...
Biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
El. paštas info@ignalina.lt
- NAUJIENOS -
2019.11.29
Padėka žemdirbių akcijos "Lietuva, tavo kaimas miršta" dalyviams ir rėmėjams

Būdami visi drauge vieningai išgyvenome tą istorinį momentą, kuris atspindėjo  ūkininkų vienybę, kai kūrėsi Lietuvos ūkininkų sąjunga prieš 100 metų ir atsikūrė prieš 30 metų. Šiandien daugybė ūkininkų patyrė savo asmeninį Baltijos kelią, į kurį išvyko prisimindami savo ūkio įsikūrimo pradžią, nueitą sunkų ūkininkavimo kelią, galvojo apie save ir savo vaikų, anūkų ateitį. 


Šiandien nebereikėjo nei vienam gūžtis prieš visuomenę, kaltinančią mus ir vadinant išlaikytiniais ar antrarūšiais. LŪS pirmininko Jono Talmanto ir LŪS Ignalinos rajono skyriaus vardu dėkojame visiems ūkininkams, kurie 15 metų, gaudami beveik perpus mažesnes išmokas nei seniosiose ES šalyse, iki šiol tebegaminame sveiką ir saugų maistą, tikime Lietuva ir jos ateitimi. Bet nuo šiol kovosime už save visomis mums suteiktomis priemonėmis.


Atskiras dėkui:


-Ignalinos kelių policijos ekipažams už supratimą ir galimybes važiuoti saugiai numatytais maršrutais, reguliuojant saugų eismą.
- Ignalinos savivaldybės merui Justui Rasikui, administracijos direktorei Jūratei Balinskienei, kurie suprato akcijos tikrąją prasmę ir palaikė savo rajono ūkininkus. 
- LŪS Ignalinos rajono skyriaus nariams, ūkininkams, žemdirbiams, kurie greitai ir operatyviai suprato akcijos būtinybę ir svarbą.

-Rajono žurnalistams, Ignalinos televizijos darbuotojams, kurie dalinosi informacija apie svarbią žemdirbių akciją.

 

Tad dar kartą visiems sakome: gana į mus valytis kojas! Kovokime iki galo, statykime kryžius, važiuokime į kelius, šturmuokime sostinę, būkime vieningi! Tik taip tapsime matomi ir galėsime tikėtis būti suprasti!

 

Pagarbiai,

LŪS Vicepirmininkė, Ignalinos rajono skyriaus pirmininkė

  Marijona Lukaševičienė

 
  Spausdinti  
komentarų nėra
Atgal
 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
Naujienų prenumerata