Ignalinos rajono savivaldybė

Grožėkis, ilsėkis, pramogauk...
Biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt

Šiūlėnų kaimo bendruomenė

Šiūlėnų kaimo bendruomenė įregistruota 2008-12-19. Kadangi Šiūlėnų gyvenvietė kažkada buvo kolūkio centras todėl čia gyvena daug veiklių ir aktyvių žemės ūkio specialistų.


 
 Šiūlėnų bendruomenės tikslas - bendruomenės narių veiklos skatinimas, kaip būtinybė aktyvinti („išjudinti“) kaimo  gyventojus, ugdyti jų iniciatyvumą ir verslumą, vykdant visuomeniškas veiklas.

Įtraukus naujus  gyventojus  į bendruomenės gyvenimą, žmonės įsitikina, kad tik būnant kartu galima siekti ir pasiekti norimų tikslų, įgyti reikalingų žinių ir įgūdžių, būtinų kasdieniniame gyvenime.


 
 
 
 
 
 
 
 
 Pagarba vieni kitiems, darbo tradicijos, šeimos tradicijos, ekskursijos bei išvykos padeda puoselėti bendruomenės unikalumą bei priklausymo bendruomenei jausmą, bendradarbiauti, dalintis patirtimi su kitomis bendruomenėmis

Abipusis tobulėjimas, geresnis vieni kitų supratimas ir vertinimas, greitas ir rezultatyvus problemų sprendimas. Darbo rezultatų kokybės gerėjimas. Dalyvavimas  projektuose (1 – 2 projektai per metus)

Bendruomenės  veikla grindžiama visų bendruomenės narių bendravimu ir bendradarbiavimu. Formuojama demokratiška atmosfera, skatinamas jų aktyvumas.


 
 
 
 
 
Tradiciniai renginiai vyksta atsižvelgiant į metų laikus, šventes. Bendruomenės nariai rodo iniciatyvą, pasiskirsto atsakomybę už pavestus atlikti darbus.

Paskutinis atnaujinimas: 2015-11-18 13:18:33
Naujienų prenumerata