Ignalinos rajono savivaldybė

Grožėkis, ilsėkis, pramogauk...
Biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
El. paštas info@ignalina.lt
- NAUJIENOS -
2020.03.21
Pranešimas dėl informacijos teikimo

Savivaldybė negali viešinti jokios nepatvirtintos informacijos, o nuo kovo 19 dienos ir apskritai – jokios informacijos, susijusios su coronaviruso liga. Ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo A. Verygos nutarimu Nr. 446, bendravimas su žiniasklaida ir visuomene turi vykti tik per vieną informacijos šaltinį – Valstybės ekstremaliųjų situacijų operacijų centro Visuomenės informavimo grupę. 


 

Būtent ši grupė rengia informacinius pranešimus gyventojams apie susidariusią ar gresiančią padėtį, esamus ar prognozuojamus padarinius, vykdomas ar planuojamas vykdyti jų šalinimo priemones, rekomenduojamus apsisaugojimo būdus. Ši grupė organizuoja spaudos konferencijas ir teikia informaciją žiniasklaidai, teisės aktų nustatyta tvarka organizuoja gyventojų, valstybės ir savivaldybių institucijų ir įstaigų, kitų ūkio subjektų perspėjimą. Informaciją leidžiama platinti asmens ir sveikatos priežiūros įstaigoms, Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui, Nacionalinei visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijai, Sveikatos apsaugos ministerijos ministerijos Ekstremalių sveikatai situacijų centrui, prieš tai pranešimus suderinus su Valstybės ekstremaliųjų situacijų operacijos centro Visuomenės informavimo grupe.

www.ignalina.lt

 
  Spausdinti  
Pranešimas dėl informacijos teikimo
spausdinti visus
 
Baudžiamasis kodeksas 2020-03-22 19:21 spausdinti
Karantino, saviizoliacijos sąlygų bei ribojimų pažeidimai, jei tai kelia pavojų kitų žmonių sveikatai, asmeniui gali užtraukti administracinę ar net baudžiamąją atsakomybę!
As 2020-03-22 17:29 spausdinti
Rasikit skaičiais kokios dienas dirbo Ignalinos medikai ir paties žinosime kontaktovom ar ne.Dabar parašo pirmadienį ir antradienį ir galvok .mažiau bus panikos
(ne)miegokime? 2020-03-22 15:33 spausdinti
pagaliau info ir iš Ignalinos mero, tikriausiai žurnalistų dėka, bet vis vien dėkui. O Veryga sako sausį neužpirko respiratorių, nes būtų patekęs kalėjiman, o dabar ar išsisuks, kai pritrūkus reagentų ir dėl respiratorių trūkumo išgrius, dalinai išmirs medikai? Iš esmės situacija kaip karo padėties – atskomybė bus atitinkama.
miegokime? 2020-03-22 14:47 spausdinti
na ką – daugiau jokios info. Su Verygos tvarka pakeliui Pražūtin. Kas slepiama? Kiek buvo kontaktų? – ligonių ir med. personalo tarpe. Miestelis mažas, visi eina ten pat, kad ir į tą pačią Maksimą, ir tais pačiais keliais, vienaip ar kitaip kontaktuoja tarpusavy. Jei info bus taip ribojama, tai greitu laiku sulauksime visiško uždarymo – nei išvyksi, nei atvyksi. Ar laikomi avių banda? Jau gyvenome laikais, kuomet info buvo privilegija. Testai, testai, testai ... ir pilnas informavimas. Niekas ir neprašo skelbti amžiaus ar lyties. Slėpimu tik gilinama problema, kaip ir ignoravimu. Didžiausia problema – operacijų vadovo neryžtingumas, nepasirūpinimas iš anksto reagentais, respiratoriais. Ar ignaliniečiai turi respiratorius ir jais naudojasi būdami viešose vietose? Tai ko sulauksime, ar kažkas mano, jog tai apeis mus? Tam tikrais atvejai info slėpimas gali tapti nusikaltimu. Visada yra dvi pusės. Kurią renkamės?
Atgal
 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų: 4
Naujienų prenumerata