Ignalinos rajono savivaldybė

Grožėkis, ilsėkis, pramogauk...
Biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
El. paštas info@ignalina.lt
Naujienos
Paaiškinimas dėl COVID-19 susirgimo atvejų Ignalinos rajone
Paaiškinimas dėl COVID-19 susirgimo atvejų Ignalinos rajone 2020.05.27 Interaktyviame COVID-19 susirgimų Lietuvoje  statistikos žemėlapyje Ignalinos rajono savivaldybėje pateikiami 3 susirgimų atvejai (2 pasveiko, vienas serga). Sergantis asmuo yra rizikos grupės Ignalinos rajone registruotas, tačiau jau daug metų čia negyvenantis. Šiuo metu šis asmuo gydomas Klaipėdos hospise. Plačiau >
Kvietimas prisijungti prie akcijos „Ištark, išgirsk, išsaugok“
Kvietimas prisijungti prie akcijos „Ištark, išgirsk, išsaugok“ 2020.05.27 Šiemet birželio 14 d. – Gedulo ir vilties dieną – projektas MISIJA SIBIRAS jau penktus metus siekia išsaugoti tūkstančius tremtinių bei politinių kalinių vardų ir likimų bei kviečia prisijungti prie akcijos „Ištark, išgirsk, išsaugok“. Akcijos metu per 24 valandas siekiama įgarsinti kuo daugiau tremtį ir kalinimus patyrusių žmonių vardų, pavardžių bei likimų (grįžo/negrįžo/likimas nežinomas). Plačiau >
Karantino sąlygos, pasikeitimai. Situacija Ignalinos rajone.
Karantino sąlygos, pasikeitimai. Situacija Ignalinos rajone. 2020.05.27

Karantinas Lietuvoje pratęstas iki birželio 16-osios vidurnakčio. Kai kurios karantino sąlygos yra laisvinamos. 

Plačiau >
Erasmus+ KA1 projekto sklaida tęsiasi…
Erasmus+ KA1 projekto sklaida tęsiasi… 2020.05.27

Šiuolaikinis ir atviras naujovėms bei iššūkiams mokytojas yra tas, kuris skatina mokinius ieškoti kultūriškai skirtingų elementų sąsajų, ugdo mokinių poreikį domėtis ir pažinti kitų kultūrų žmones bei tokiu būdu geriau suvokti ir vertinti savo kultūrinį identitetą.

Plačiau >
Aplankykite parodą
Aplankykite parodą 2020.05.27

Ignalinos krašto muziejus nuo birželio 1 d. kviečia  aplankyti Vilniaus krašto tautodailininkų ir meno kūrėjų primityviosios tapybos parodą „Aukštaitijos kalneliai“. Parodoje eksponuojami ir trijų ignaliniečių – Jadvygos Gotovskajos, Veros Smirnovos ir Ingos Ponomarenko – tapybos darbai. Parodos uždarymas vyks birželio 26 dieną 13 val. 

Plačiau >
Gydymo įstaigos raginamos greičiau atnaujinti paslaugų teikimą pacientams
Gydymo įstaigos raginamos greičiau atnaujinti paslaugų teikimą pacientams 2020.05.27

Praėjus kone mėnesiui po to, kai švelninant karantino sąlygas mūsų šalies gydymo įstaigoms leista vėl atverti duris, tik maždaug pusė iš jų yra tai padariusios ir priima pacientus bei teikia jiems reikiamas paslaugas. Kai kurios dar rengia planus, kaip atnaujinti veiklą, ir derina juos su Nacionaliniu visuomenės sveikatos centru (NVSC) ir tik planuoja atnaujinti savo veiklą.

Plačiau >
Ignalinos rajono savivaldybės administracija viešo aukciono būdu parduoda nekilnojamąjį turtą
Ignalinos rajono savivaldybės administracija viešo aukciono būdu parduoda nekilnojamąjį turtą 2020.05.27

Elektroninis aukcionas bus vykdomas informacinių technologijų priemonėmis interneto svetainėje www.evarzytynes.lt

Plačiau >
SĮ „Kompata“ informuoja
SĮ „Kompata“ informuoja 2020.05.27

Birželio 1, 3 ir 6 dienomis Dūkšte ir Kaniūkuose bus dalijami antrinių žaliavų (atliekų rūšiavimo) konteineriai.

Plačiau >
Kontrolės komiteto posėdyje
Kontrolės komiteto posėdyje 2020.05.26

Gegužės 26 d. vyko Ignalinos rajono savivaldybės tarybos Kontrolės komiteto posėdis. Buvo svarstyti klausimai dėl patikslintos Savivaldybės Kontrolės ir audito tarnybos 2019 metų veiklos ataskaitos ir dėl patikslinto Savivaldybės Kontrolės ir audito tarnybos 2020 metų veiklos plano. 

Plačiau >
Priminimas, kaip elgtis viešose vietose ir organizuoti asmenines šventes
Priminimas, kaip elgtis viešose vietose ir organizuoti asmenines šventes 2020.05.26

Švelnėjant karantino sąlygoms, Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) primena rekomendacijas, kaip saugiai elgtis viešose vietose bei organizuoti asmenines šventes ne viešose vietose.

Plačiau >
Vairuotojų dėmesiui
Vairuotojų dėmesiui 2020.05.25

Gegužės 29 d. nuo 7 val. iki 17 val. kelio atkarpoje Girminiai- Žvirbliškė- Ažušilė nuo PK5+50 iki PK9+12 bus uždarytas eismas, nes bus vykdomi asfaltavimo darbai. Apvažiavimas per Bėčionis.

Plačiau >
Virtuali kelionė po Ignalinos krašto muziejų
Virtuali kelionė po Ignalinos krašto muziejų 2020.05.25

Kol vis dar iš pasalų mūsų tyko koronavirusas (COVID-19), daugelis gyventojų dar nedrįsta dalyvauti viešuose renginiuose, lankytis muziejuose, tačiau tai nereiškia, kad juose Jūs negalite apsilankyti virtualiai. Norite susipažinti su Ignalinos krašto muziejumi ir jo filialu prof. A. Hrebnickio memorialiniu muziejumi?

Plačiau >
Informacija tėveliams!
Informacija tėveliams! 2020.05.25

Informacija tėvams, kurie pageidauja 2020–2021 mokslo metais pradėti ugdyti vaiką pagal ikimokyklinio ar priešmokyklinio ugdymo programą.

Plačiau >
Kviečiame prisidėti prie miesto gražinimo
Kviečiame prisidėti prie miesto gražinimo 2020.05.25

Ignalina pasipuošė gyvų gėlių kompozicijomis. Žydinčios gėlės ir daugiamečiai augalai bus sodinami ir miesto gėlynuose, kurie įgaus naujas formas, spalvas ir suteiks naujų įspūdžių. Šiam darbui ieškoma savanorių. Galbūt atsiras žmonių, galinčių pagelbėti ir taip palikti gražų ženklą, išreikšti savo meilę miestui ir jo bendruomenei. 

Plačiau >
Andrius tarp geriausių Lietuvos informatikų
Andrius tarp geriausių Lietuvos informatikų 2020.05.25

Gegužės 14-15 dienomis įvyko 31-oji Lietuvos mokinių informatikos olimpiada nuotoliniu būdu, 7-9 klasių mokiniams.  Mūsų savivaldybei atstovavo Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos aštuntokas Andrius Gasiukevičius (mokytoja Ingrida Kandratavičienė).

Plačiau >
Ignalinos biblioteka tampa vis modernesnė
Ignalinos biblioteka tampa vis modernesnė 2020.05.25

Vienas iš Ignalinos rajono savivaldybės administracijos įgyvendinamo projekto „Paslaugų ir asmenų aptarnavimo kokybės gerinimas Ignalinos rajono savivaldybėje“ uždavinių – Ignalinos viešojoje bibliotekoje įdiegti modernią (radijo dažnio identifikavimo) knygų apsaugos, išdavimo ir grąžinimo sistemą (RFID).

Plačiau >
Ugdymo proceso pabaigos datos
Ugdymo proceso pabaigos datos 2020.05.22

2019–2020 mokslo metų  ugdymo proceso pabaiga Ignalinos rajono mokyklose. 

Plačiau >
Paskirstytos lėšos projektams
Paskirstytos lėšos projektams 2020.05.22

Paskirstytos lėšos projektams, įgyvendinant Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2020 metų veiksmų plano įgyvendinimo 1.1.5 priemonę „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“  Ignalinos rajono savivaldybėje.

Plačiau >
Atnaujinta informacija apie nuotolinį ugdymą
Atnaujinta informacija apie nuotolinį ugdymą 2020.05.22

Skyrelio „Švietimas“ rubrikoje „Nuotolinis ugdymas“ atnaujinta informacija apie nuotolinį ugdymą. Naujausi papildymai:

Plačiau >
Gegužės 28 d. 10 val. šaukiamas Ignalinos rajono savivaldybės tarybos posėdis
Gegužės 28 d. 10 val. šaukiamas Ignalinos rajono savivaldybės tarybos posėdis 2020.05.20

Savivaldybės mero 2020 m. gegužės 20 d. potvarkiu V1-29 gegužės 28 d. 10 val. šaukiamas savivaldybės tarybos nuotolinis posėdis ir sudaryta posėdžio darbotvarkė.

Plačiau >
VSAT pareigūnu galima tapti baigus 15-os savaičių kursus
VSAT pareigūnu galima tapti baigus 15-os savaičių kursus 2020.05.20

Nuo 2020 m. rugsėjo 7 d. VSAT Pasieniečių mokykloje bus organizuojami Pasieniečio įvadinio mokymo kursai. Turinčius aukštąjį universitetinį arba aukštąjį neuniversitetinį bei aukštesnįjį išsilavinimą ir nepriekaištingos reputacijos asmenis kviečiame rinktis šiuos mokymo kursus ir per 15 savaičių tapti pasieniečiais.

Plačiau >
Startavo mankštos Ignalinos Česlovo Kudabos mokyklos stadione
Startavo mankštos Ignalinos Česlovo Kudabos mokyklos stadione 2020.05.20

Visus norinčius kviečiame prisijungti: pirmadieniais ir trečiadieniais 18 val. mankštas veda kineziterapeutė Ligita Kindurienė, antradieniais ir ketvirtadieniais – Irmantas Nalivaika.

Plačiau >
Pasieniečių mokykla kviečia mokytis ir įgyti pasieniečio profesiją
Pasieniečių mokykla kviečia mokytis ir įgyti pasieniečio profesiją 2020.05.20

Kiekviena profesija yra kažkuo savita ir patraukli. Kiekvienas žmogus profesiją renkasi pagal pašaukimą. Jeigu Jums ne mažiau kaip 18 ir ne daugiau kaip 60 metų, esate patikimas ir sąžiningas, geros sveikatos, stiprus ir sportiškas, jaučiate kasdienį gerų darbų troškulį, Jums nesvetimas noras saugoti ir padėti – tai jau žingsnis į pasieniečių gretas. Manote, kad Jūsų pašaukimas yra tapti pasieniečiu? Pasieniečių mokykla kviečia mokytis ir įgyti pasieniečio profesinę kvalifikaciją.

Plačiau >
Lietuvos policijos mokykla kviečia mokytis
Lietuvos policijos mokykla kviečia mokytis 2020.05.19

Policininko darbas – kupinas iššūkių. Tačiau drąsus žmogus policijoje maksimaliai realizuos savo gyvenimo tikslus. Jei manai, kad gali pakeisti rytojų – prisijunk prie mūsų!

Plačiau >
Valstybės sienos apsaugos tarnyba informuoja
Valstybės sienos apsaugos tarnyba informuoja 2020.05.18

Lietuvos Respublikos Vyriausybei priėmus sprendimą švelninti karantino sąlygas ir atverti daugiau pasienio kontrolės punktų, Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT) keliaujantiems į Latviją ir Estiją parengė trumpą ir aiškią atmintinę, ką reikia žinoti vykstant per Lietuvos sieną.

Plačiau >
Informacija dėl Mokinio sveikatos pažymėjimų
Informacija dėl Mokinio sveikatos pažymėjimų 2020.05.15

Sveikatos apsaugos ministerija informuoja, kad karantino metu ir 3 mėnesiai po jo netaikomas reikalavimas vaikams, ugdomiems pagal ikimokyklinio, priešmokyklinio, bendrojo ugdymo programas, turėti galiojantį Mokinio sveikatos pažymėjimą. 

Plačiau >
Ignalinos rajono savivaldybė skelbiamų derybų būdu perka socialinius būstus
Ignalinos rajono savivaldybė skelbiamų derybų būdu perka socialinius būstus 2020.05.14

Ignalinos rajono savivaldybė skelbiamų derybų būdu perka socialinius būstus (toliau – gyvenamosios patalpos) – dviejų kambarių butus Dūkšto m., Ignalinos m., Strigailiškio k. ir Vidiškių k.  (daugiau informacijos pateikiama Socialinio būsto pirkimo skelbiamų derybų būdu sąlygose).

Plačiau >
Skelbiamas konkursas į Ignalinos rajono švietimo pagalbos tarnybos direktoriaus pareigas
Skelbiamas konkursas į Ignalinos rajono švietimo pagalbos tarnybos direktoriaus pareigas 2020.05.14

Ignalinos rajono savivaldybė skelbia konkursą į Ignalinos rajono švietimo pagalbos tarnybos direktoriaus pareigas. Pareiginės algos pastoviosios dalies koeficientas nuo 8,20 iki 8,60 atsižvelgiant į vadovaujamo darbo patirtį (pareiginės algos baziniais dydžiais).

Plačiau >
Ignalinos krašto muziejus ieško senų lagaminų!
Ignalinos krašto muziejus ieško senų lagaminų! 2020.05.12

Ruošiantis kultūros paveldo dienoms ir kuriant naują ekspoziciją, Ignalinos krašto muziejus prašo pagalbos ir kviečia visus ĮSITRAUKTI į bendrą kūrybinę veiklą, susimąstyti, kas mums šiandien yra istorija, vertybė, bei pasižiūrėti, ką slepia palėpės ir garažai... Jei ten rasite seną lagaminą, dovanokite muziejui. 

Plačiau >
Kvietimas registruotis į tradicinio muzikavimo kursus!
Kvietimas registruotis į tradicinio muzikavimo kursus! 2020.05.12

Š. m. rugpjūčio 11–14 d. Visagine ir Meironyse, Ignalinos r., rengiami tradicinio muzikavimo smuiku, armonika, mažuoju būgneliu ir cimbolais, dūdmaišiu kursai. Visagine bus mokomasi muzikuoti smuiku ir armonika, Meironyse – cimbolais, dūdmaišiu, mažuoju būgneliu.

Plačiau >
Skelbiamų derybų būdu perkamas vienas keturių kambarių butas Ignalinos mieste arba Vidiškių kaime
Skelbiamų derybų būdu perkamas vienas keturių kambarių butas Ignalinos mieste arba Vidiškių kaime 2020.05.08

Ignalinos rajono savivaldybės administracija, kodas 288768350, adresas: Laisvės a. 70, Ignalina, el. p. info@ignalina.lt, skelbiamų derybų būdu perka vieną keturių kambarių butą Ignalinos mieste arba Vidiškių kaime, pirmenybę teikiant butams Ignalinos mieste, Bendruomeniniams vaikų globos namams įkurti (daugiau informacijos pateikiama Buto Bendruomeniniams vaikų globos namams įkurti pirkimo skelbiamų derybų būdu sąlygose).

Plačiau >
Virtuali Šeimos kortelė
Virtuali Šeimos kortelė 2020.05.07

Norime pasidžiaugti naujiena – jau veikia virtuali Šeimos kortelė, todėl jos nereikės laukti 30 dienų, o savo įrenginyje galės turėti kiekvienas šeimos narys.

Plačiau >
Daugiau naujienų
Naujienų prenumerata