Ignalinos rajono savivaldybė

Grožėkis, ilsėkis, pramogauk...
Biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
El. paštas info@ignalina.lt
Naujienos
Kurkime kartu bendrą mūsų – ignaliniečių nuotraukų albumą!!!
Kurkime kartu bendrą mūsų – ignaliniečių nuotraukų albumą!!! 2020.04.03

Visai neseniai  Facebook nuvilnijo iššūkis, kuomet kėlėme savo  vaikystės nuotraukas. Buvo įdomu pamatyti, kaip laikas pakeitė žmones, aprangą, lyginome praeitį ir dabartį. Nuotraukos tuo ir įdomios, nes jos vienintelės gali akimirką užšaldyti laike. Mes norime surinkti nuotraukas, kuriose Jūs esate nusifotografavę pačioje Ignalinoje ar kurioje nors Ignalinos rajono vietoje, nesvarbu, ar esate rajono gyventojai, ar svečiai.

Plačiau >
Visa gyventojams reikalinga informacija (nuolat atnaujinama)
Visa gyventojams reikalinga informacija (nuolat atnaujinama) 2020.04.03

Ignalinos rajono savivaldybės administracija kviečia  gyventojus atsakingai laikytis visų karantino reikalavimų. Dėl koronaviruso plitimo visuotinis karantinas Lietuvoje tęsiamas iki balandžio 13 dienos imtinai. 

Plačiau >
Kartu įveikime šio laiko negandas!
Kartu įveikime šio laiko negandas! 2020.04.03

Ignalinos rajono savivaldybė prašo labai reikalingos pagalbos  apsaugos priemonėms įsigyti. Kviečiame aukoti kilniam tikslui – apsaugoti mūsų rajono žmones. Pridedame banko sąskaitos numerį ir tikimės Jūsų dosnumo. 

Plačiau >
 Policijos informacija
Policijos informacija 2020.04.03

Jei jums privaloma izoliacija, nenustebkite nuo šiandien gavę tokį policijos balso pranešimą, po kurio atkeliaus ir SMS su šiuo tekstu:

Plačiau >
Informacija apie teritorijų planavimo pradžią
Informacija apie teritorijų planavimo pradžią 2020.04.03

Informuojame, kad planavimo organizatoriaus sprendimu bus koreguojamas Ignalinos rajono vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtros specialiojo plano koregavimas, siekiant nustatyti aglomeracijas.

Plačiau >
Informacija apie žemės sklypo žemės naudojimo būdo pakeitimą
Informacija apie žemės sklypo žemės naudojimo būdo pakeitimą 2020.04.03

Informuojame, kad Ignalinos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2020 m. balandžio 2 d. įsakymu Nr. VT-220 „Dėl žemės sklypo žemės naudojimo būdo pakeitimo“, pakeistas kitos paskirties žemės sklypo, kadastro Nr. 4532/0008:260, esančio Turistų g. 51, Ignalinoje, žemės naudojimo būdas.

Plačiau >
Atidėta traktorių techninė apžiūra
Atidėta traktorių techninė apžiūra 2020.04.02

Informuojame, kad žemės ūkio ministro įsakymu traktoriams, kuriems techninė apžiūra yra pasibaigusi arba baigiasi po 2020 m. kovo 14 d., techninės apžiūros galiojimo laikas pratęsiamas laikotarpiui, iki Lietuvoje galios karantino režimas ir 2 mėnesius po jo. 

Plačiau >
Naudingi patarimai gyventojams!
Naudingi patarimai gyventojams! 2020.04.02

Pateikiame instrukciją, kaip atpažinti savanorį, kuris jums teikia pagalbą, taip pat psichologinės pagalbos karantino metu galimybes. 

Plačiau >
Informacija apie Ignalinos butų ūkiui išduotą licenciją ir dezinfekcijos paslaugas
Informacija apie Ignalinos butų ūkiui išduotą licenciją ir dezinfekcijos paslaugas 2020.04.02

Valstybinė akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnyba prie Sveikatos apsaugos ministerijos išdavė visuomenės priežiūros veiklos licenciją Nr. VSL-825 uždarajai akcinei bendrovei Ignalinos butų ūkiui verstis kenkėjų kontrole ir dezinfekcija. 

Plačiau >
Dalijamės, padedame, dėkojame!
Dalijamės, padedame, dėkojame! 2020.04.02

Apsaugos priemonių nuvežta senelių globos namams Dūkšte ir Mielagėnuose, Ignalinos rajono socialinių paslaugų centrui. Policijos komisariatui perduota dezinfekavimo skysčio ir purškiklių, taip pat ignaliniečių siūtų veido kaukių.  Maltos pagalbos tarnyba dėkoja už pagalbą dezinfekuojant patalpas miesto seniūnui Valentinui Rumbučiui ir UAB „Ignalinos būtų ūkis" vadovui Artūrui Jatuliui.

Plačiau >
UAB Ignalinos šilumos tinklų informacija
UAB Ignalinos šilumos tinklų informacija 2020.04.02

Valstybėje paskelbus ekstremalią situaciją bei karantiną, UAB Ignalinos šilumos tinklai, siekiant pagelbėti vartotojams patiriantiems finansinius sunkumus, informuoja, kad ekstremalios situacijos bei karantino metu galimi mokėjimų išskaidymai ar atidėjimai tik mokėjimams už karantino laikotarpiu suvartotą šilumą ar karštą vandenį. 

Plačiau >
UAB "Didžiasalio komunalinės paslaugos" informacija gyventojams
UAB "Didžiasalio komunalinės paslaugos" informacija gyventojams 2020.04.02

UAB "Didžiasalio komunalinės paslaugos" informuoja, kad karantino laikotarpiu neskaičiuos vartotojams delspinigių už laiku nesumokėtus komunalinius mokesčius už šilumą, geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugas. 

Plačiau >
Dalijamės "Sidabrinės linijos" informacija
Dalijamės "Sidabrinės linijos" informacija 2020.04.02

Lietuvai jau ne pirmus metus kartojama, kad mūsų visuomenė sensta, o senoliai šalyje yra vieniši ar net primiršti. Senyvo amžiaus žmonių vienišumas pastarosiomis dienomis dar padidėjo. Stebint karantino situaciją jiems kyla baimių ir klausimų, į kuriuos, pasirodo, galima gauti atsakymus neišeinant iš namų.

Plačiau >
Visuomenė kviečiama teikti pasiūlymus
Visuomenė kviečiama teikti pasiūlymus 2020.04.02

Aplinkos ministerija planuoja organizuoti Utenos apskrities miškų tvarkymo schemos keitimą, siekiant pakeisti Utenos apskrities miškų tvarkymo schemos sprendinius.

Plačiau >
Karantino laikotarpiu naudinga visuomenei veikla sustabdyta
Karantino laikotarpiu naudinga visuomenei veikla sustabdyta 2020.04.01

Vadovaujantis Piniginės socialinės paramos nepasiturintiems gyventojams įstatymu, Ignalinos rajono savivaldybės administracija, teikdama piniginę socialinę paramą, turi teisę darbingus nedirbančius ar nesimokančius darbingo amžiaus asmenis, gaunančius piniginę socialinę paramą ir nedalyvaujančius aktyvios darbo rinkos politikos priemonėse, pasitelkti visuomenei naudingai veiklai atlikti. 

Plačiau >
Skelbiamas paraiškų priėmimas
Skelbiamas paraiškų priėmimas 2020.04.01

Ignalinos rajono savivaldybės administracija skelbia projektų atrankos konkursą pagal socialinės apsaugos ir darbo ministerijos nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2020 metų veiksmų plano įgyvendinimo 1.1.5  priemonę „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“

 

Plačiau >
Informacija dėl Ignalinos rajono ligoninės
Informacija dėl Ignalinos rajono ligoninės 2020.04.01

Informuojame, kad Ignalinos rajono ligoninės direktorė Drąsuolė Jatulienė nuo balandžio 1 dienos nevadovauja ligoninei, ji pradėjo dirbti kitoje darbo vietoje. Ligoninės direktoriaus pareigas laikinai eina Ignalinos rajono poliklinikos direktorius Arvydas Ramelis. Ligoninės veikla yra užtikrinta.

Plačiau >
Ignalinos rajono savivaldybės administracija viešo aukciono būdu parduoda nekilnojamąjį turtą
Ignalinos rajono savivaldybės administracija viešo aukciono būdu parduoda nekilnojamąjį turtą 2020.04.01

Aukcionai bus vykdomi informacinių technologijų priemonėmis interneto svetainėje www.evarzytynes.lt. Aukcionų pradžia 2020-04-27, 09.00 val., pabaiga 2020-04-30, 13.59 val. 

Plačiau >
Kviečiame dalyvauti konkurse „Padėk suklupusiam žodžiui“
Kviečiame dalyvauti konkurse „Padėk suklupusiam žodžiui“ 2020.04.01

Ignaliną paskelbus Lietuvių kalbos dienų sostine ir artėjant Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai, Ignalinos rajono savivaldybė skelbia 2020 metų konkursą „Padėk suklupusiam žodžiui“.

Plačiau >
Savivaldybės mero Justo Rasiko kreipimasis
Savivaldybės mero Justo Rasiko kreipimasis 2020.03.31

Mieli Ignalinos rajono gyventojai, šis laikas mums visiems labai sunkus. Ir jums, kurie turite laikytis ne visada malonių ir patogių karantino reikalavimų, didelių suvaržymų, ir mums, besistengiantiems valdyti ekstremalią situaciją, vykdantiems begalę nutarimų, ieškantiems geriausių sprendimų. Lietuvoje tokio masto pandemiją išgyvename pirmą kartą ir niekas neturime patirties ar žinojimo, kas mūsų laukia. Stengiamės čia ir dabar daryti viską, ką galime.

Plačiau >
Pirmoji nuotolinio mokymo diena Ignalinos rajone praėjo gana sklandžiai
Pirmoji nuotolinio mokymo diena Ignalinos rajone praėjo gana sklandžiai 2020.03.31

Dėl užsitęsusio karantino Lietuvos švietimo įstaigos kovo 30 dieną pradėjo nuotolinį mokymą. Mokykloms ir mokiniams tai didelis iššūkis ir išbandymas. Kaip sakė Ignalinos rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir kultūros skyriaus vedėja Gražina Mackonienė, visos rajono švietimo įstaigos nuotoliniam mokymui ruošėsi apie  pora savaičių. 

Plačiau >
Savivaldybė dėkoja bibliotekai už puikią iniciatyvą
Savivaldybė dėkoja bibliotekai už puikią iniciatyvą 2020.03.31

Karantino metu labai svarbi kiekvieno žmogaus, įstaigos ar organizacijos parodyta iniciatyva ir darbai stengiantis palengvinti situaciją. Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka atspausdino pirmuosius medikams skirtus rėmelius apsauginiams skydams. Kovo 30 dieną pirmieji 10 skydelių jau pasiekė Ignalinos rajono poliklinikos darbuotojus, kovo 31 dieną – Ignalinos rajono ligoninę. 

Plačiau >
Atliekų priėmimo tvarka
Atliekų priėmimo tvarka 2020.03.31

Atnaujinta informacija apie atliekų priėmimo ir laikino saugojimo bei bioskaidžių atliekų kompostavimo aikštelių darbo laiką ir atliekų priėmimo tvarką ir Utenos regioninio nepavojingų atliekų sąvartyno atliekų priėmimo tvarką nuo balandžio 1 d.

Plačiau >
Atliekų tvarkymo taisyklių paskirtis, vykdymas ir administracinė atsakomybė
Atliekų tvarkymo taisyklių paskirtis, vykdymas ir administracinė atsakomybė 2020.03.31

Atliekų tvarkymo taisyklių paskirtis – reglamentuoti komunalinių atliekų tvarkymo sistemos organizavimą vadovaujantis aplinkosaugos, techniniais-ekonominiais, higienos reikalavimais ir atliekų tvarkymo planų sąlygomis, šių atliekų tvarkymo procesą, jų prevencijos ir pakartotinio naudojimo reikalavimais, kurie užtikrintų saugų atliekų tvarkymą, nekeltų pavojaus žmonių sveikatai, tenkintų visuomenės poreikius ir nepažeistų gamtą tausojančio darnios plėtros principo.

Plačiau >
Ignalinos, Visagino ir Zarasų savivaldybių merai tarėsi dėl karščiavimo klinikos atidarymo
Ignalinos, Visagino ir Zarasų savivaldybių merai tarėsi dėl karščiavimo klinikos atidarymo 2020.03.30

Lietuvos savivaldybėse pradės veikti vadinamosios karščiavimo klinikos. Numatyta, kad į šias klinikas galės kreiptis 18-60 metų amžiaus pacientai, kurių temperatūra kreipimosi į šeimos gydytoją dieną bus 37,8⁰ C ir daugiau (iki karščiavimą mažinančių vaistų vartojimo), taip pat jaučiantys viršutinių kvėpavimo takų infekcijos simptomus. Dėl karščiavimo klinikų skaičiaus turi apsispręsti pačios savivaldybės. 

Plačiau >
Sveikatos specialistai padeda pasieniečiams
Sveikatos specialistai padeda pasieniečiams 2020.03.30

Ignalinos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro darbuotojai, bendradarbiaudami su Nacionaliniu visuomenės sveikatos centru, budi Smėlynės pasienio poste (Lietuva-Latvija). Įvažiuojantiems į Lietuvą yra dalinamos asmens duomenų kortelės užpildymui, pasiliekantiems šalyje pildomos saviizoliacijos formos. Taip pat yra matuojama temperatūra.

Plačiau >
Informacija apie patvirtintą teritorijų planavimo dokumentą
Informacija apie patvirtintą teritorijų planavimo dokumentą 2020.03.30

Ignalinos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2020 m. kovo 27 d. įsakymu Nr. V2-65 „Dėl detaliojo plano koregavimo patvirtinimo“ patvirtintas vietovės lygmens kompleksinio teritorijų planavimo dokumento – Gyvenamųjų kvartalų ir sklypų teritorijos prie Aukštaičių g. Ignalinoje detaliojo plano, patvirtinto Ignalinos rajono tarybos 2000 m. sausio 28 d. sprendimu Nr. 166 „Dėl detaliųjų planų patvirtinimo“, koregavimas.

Plačiau >
Mobilus patikros punktas
Mobilus patikros punktas 2020.03.27

Utenoje veikia mobilus koronaviruso patikros punktas. Jo adresas: „Utenio“ stadione (Užpalių g. 100, Utena). Punktas dirba nuo 8 iki 20 valandos.

Plačiau >
Informacija dėl apsaugos priemonių įsigijimo ir naudojimo
Informacija dėl apsaugos priemonių įsigijimo ir naudojimo 2020.03.27

Kadangi savivaldybės administracija visais informacijos kanalais gauna labai daug įvairių klausimų, priekaištų,  nuomonių, pastebėjimų, tai manytume, kad vienam asmeniui skirtas atsakymas apie apsisaugojimo priemones, medicinos įstaigų veiklą, medikų apsaugą ir tyrimus gali būti naudingas ir kitiems gyventojams.

Plačiau >
Informacija dėl laiptinių dezinfekavimo
Informacija dėl laiptinių dezinfekavimo 2020.03.27

Dėl be­si­kei­čian­čios epi­de­mio­lo­gi­nės si­tua­ci­jos, ku­rią ke­lia ko­ro­na­vi­ru­so pa­pli­ti­mo grės­mė, dau­gia­bu­čių na­mų ad­mi­nist­ra­to­riai ir pa­tys gy­ven­to­jai ra­gi­na­mi de­zin­fe­kuo­ti dau­gia­bu­čių laip­ti­nes. Atlikti dezinfekciją buvo nuspręsta ir Ignalinos rajone.

Plačiau >
Asmenų aptarnavimo kokybės Ignalinos rajono savivaldybės administracijoje vertinimo anketa
Asmenų aptarnavimo kokybės Ignalinos rajono savivaldybės administracijoje vertinimo anketa 2020.03.27

Ignalinos rajono savivaldybės administracija atlieka gyventojų apklausą, kurios tikslas – gerinti gyventojų aptarnavimo kokybę. Būtume dėkingi, jei užpildytumėte anoniminę anketą.

Plačiau >
Įspėjimas gyventojams!!!
Įspėjimas gyventojams!!! 2020.03.26

Policija informuoja, kad šiuo sunkiu karantino laikotarpiu sukčiai bando pasinaudoti žmonių baime ir apgaulės būdu patekti į namus, siūlo įvairias paslaugas, bando išgauti bankininkystės prieigų informaciją. Būkite budrūs!

Plačiau >
Pozityvus projektas, kurio komandoje ir šaunūs didžiasaliečiai
Pozityvus projektas, kurio komandoje ir šaunūs didžiasaliečiai 2020.03.25

Staiga kilusi spontaniška idėja, operatyvus bendraminčių susibūrimas ir per dvi paras gimęs projektas, kuris jau išvydo dienos šviesą.  Tai nauja interneto svetainė – pozityvių žinių portalas „MesVieningi.lt“. Ją kuriant prisidėjo ir Didžiasalio "Ryto" gimnazijos atstovai.

Plačiau >
Gyventojų parsivežimas iš Vilniaus oro uosto
Gyventojų parsivežimas iš Vilniaus oro uosto 2020.03.25

Pagal sveikatos apsaugos ministro priimtą sprendimą, informuojame, kaip Vilniaus miesto savivaldybė vykdys privalomą pargrįžusių iš užsienio izoliaciją. Kiekviena savivaldybė organizuos savo gyventojų parsivežimą. 

Plačiau >
Gyventojams rekomenduojama viešose vietose naudoti apsaugos priemones
Gyventojams rekomenduojama viešose vietose naudoti apsaugos priemones 2020.03.24

Valstybės lygio ekstremaliųjų situacijų operacijų vadovo kovo 23 d. nutarimu  Nr.  V-495 gyventojams rekomenduojama viešosiose vietose dėvėti apsaugines kaukes, išskyrus vairuojant motorines transporto priemones. Viešose vietose, kur liečiami daiktai, dėvėti vienkartines pirštines. Vengti tiesioginių kontaktų, išlaikyti saugų atstumą, laikytis higienos reikalavimų.

Plačiau >
Nuotoliniu būdu skelbiamas mokinių poezijos konkursas „100 eilėraščių pasieniui“
Nuotoliniu būdu skelbiamas mokinių poezijos konkursas „100 eilėraščių pasieniui“ 2020.03.24

Minint Lietuvos pasienio šimtmečio jubiliejų, Vilniaus pasienio rinktinė organizuoja naują projektą gimnazistams literatams. Lietuvoje dirbant ir mokantis nuotoliniu būdu, šių metų balandžio 1-ąją startuoja jaunųjų kūrėjų poezijos kūrimo konkursas ,,100 eilėraščių pasieniui“.

Plačiau >
Veikime prasmingai – kviečiame savanoriauti ir kreiptis pagalbos!!!
Veikime prasmingai – kviečiame savanoriauti ir kreiptis pagalbos!!! 2020.03.23

Kviečiame norinčius ir galinčius savanoriauti žmones prisidėti prie šiuo metu veikiančių www.stipruskartu.lt ir Sidabrinės linijos iniciatyvų. Šiuo metu stipruskartu.lt yra užsiregistravę 16 savanorių iš Ignalinos rajono (12 Ignalinos mieste). Taigi gyventojai gali skambinti nemokamu telefonu 1827 ir prašyti pagalbos. Taip pat prašome visus savanorius užsiregistruoti ir savivaldybėje, kad būtų pasirūpinta apsaugos priemonėmis. 

Plačiau >
Informacija apie nedarbingumą ir ligos išmokas karantino metu
Informacija apie nedarbingumą ir ligos išmokas karantino metu 2020.03.20

Besitęsiant karantinui Lietuvoje, skelbiame  svarbiausią informaciją apie nedarbingumo pažymėjimą ir išmokas nedarbingumo laikotarpiu.

Plačiau >
Ignalinos rajono savivaldybė skelbiamų derybų būdu perka socialinius būstus
Ignalinos rajono savivaldybė skelbiamų derybų būdu perka socialinius būstus 2020.03.19

Ignalinos rajono savivaldybė skelbiamų derybų būdu perka socialinius būstus (toliau – gyvenamosios patalpos) – dviejų kambarių butusDūkšto m., Ignalinos m., Strigailiškio k. ir Vidiškių k. (daugiau informacijos pateikiama Socialinio būsto pirkimo skelbiamų derybų būdu sąlygose).

Plačiau >
Savivaldybės administracija skelbiamų derybų būdu perka vieną keturių kambarių butą
Savivaldybės administracija skelbiamų derybų būdu perka vieną keturių kambarių butą 2020.03.19

Ignalinos rajono savivaldybės administracija, kodas 288768350, adresas: Laisvės a. 70, Ignalina, el. p. info@ignalina.lt, skelbiamų derybų būdu perka vieną keturių kambarių butą Ignalinos mieste arba Vidiškių kaime Bendruomeniniams vaikų globos namams įkurti.

Plačiau >
Sveikatos priežiūros paslaugos
Sveikatos priežiūros paslaugos 2020.03.18

Informacija apie VšĮ Ignalinos rajono poliklinikos ir Ignalinos rajono ligoninės  teikiamas ir ribojamas paslaugas.

Plačiau >
Prašom laikytis karantino nurodymų dėl saviizoliacijos!
Prašom laikytis karantino nurodymų dėl saviizoliacijos! 2020.03.17

Dar kartą primename, kad nuo kovo 16 dienos, kai  Lietuvoje įsigaliojo karantinas, visiems nepaisantiems nurodymų dėl saviizoliacijos,  gresia baudžiamoji atsakomybė.

Plačiau >
Karantino laikotarpiu būtina griežtai laikytis visų nurodymų
Karantino laikotarpiu būtina griežtai laikytis visų nurodymų 2020.03.17

Karantino Lietuvoje laikotarpiu draudžiama:

Plačiau >
UAB "Ignalinos vanduo" informacija
UAB "Ignalinos vanduo" informacija 2020.03.16

Nuo 2020-03-16 UAB „Ignalinos vanduo“ laikinai klientus aptarnauja tik nuotoliniu būdu. Prašome kreiptis telefonu arba elektroniniu paštu. Visi kontaktiniai duomenys yra ŠIOJE NUORODOJE.

Plačiau >
Ignalinos butų ūkio informacija
Ignalinos butų ūkio informacija 2020.03.16

UAB Ignalinos butų ūkis informuoja gyventojus, kad vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2020 m. kovo 14 d. nutarimu Nr. 207 „Dėl karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbimo“ nuo 2020-03-16 iki karantino pabaigos bendrovės administracija klientus aptarnaus tik nuotoliniu būdu, bendrovės kasa gyventojų neaptarnaus. 

Plačiau >
Ignalinos rajono visuomenės sveikatos biuro informacija
Ignalinos rajono visuomenės sveikatos biuro informacija 2020.03.16

Ignalinos  rajono visuomenės sveikatos biuras laikinai gyventojus aptarnaus nuotoliniu būdu.

Plačiau >
Skelbiamas konkursas
Skelbiamas konkursas 2020.03.12

Ignalinos rajono savivaldybė skelbia konkursą į Ignalinos rajono švietimo pagalbos tarnybos direktoriaus pareigas. Pareiginės algos pastoviosios dalies koeficientas nuo 8,20 iki 8,60 atsižvelgiant į vadovaujamo darbo patirtį (pareiginės algos baziniais dydžiais).

Plačiau >
Pasieniečių mokykla kviečia mokytis ir įgyti pasieniečio profesiją
Pasieniečių mokykla kviečia mokytis ir įgyti pasieniečio profesiją 2020.03.02

Kiekviena profesija yra kažkuo savita ir patraukli. Kiekvienas žmogus profesiją renkasi pagal pašaukimą. Jeigu Jums ne mažiau kaip 18 ir ne daugiau kaip 60 metų, esate patikimas ir sąžiningas, geros sveikatos, stiprus ir sportiškas, jaučiate kasdienį gerų darbų troškulį, Jums nesvetimas noras saugoti ir padėti – tai jau žingsnis į pasieniečių gretas. Manote, kad Jūsų pašaukimas yra tapti pasieniečiu? Pasieniečių mokykla kviečia mokytis ir įgyti pasieniečio profesinę kvalifikaciją.

Plačiau >
Daugiau naujienų
Naujienų prenumerata